forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 kwie 2018, 12:52 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
No Pimpuś coś próbował zapodać, ale ni chujuśki nie pojęłem za bardzo. A reszta ma w du[pie prośbę moją? No to i Wam mokrego dyngusa (oby Was Kaczka obszczał :lol: ) :D

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 kwie 2018, 18:58 
Parafon pisze:
No Aga u nas takich guseł się nie odprawia. Ja spod prysznica jak wychodzę to nic nie krzyczę, ino się wycieram. Do cerkwi ciotkę zawiozę, bo sama już nie dodrepta, wódki siem z kuzyństwem napiję i jakoś śnięta przelecą. Dzisiaj dajemy w palnik z sonsiadem - jak Lany to Lany :lol:

A jakie się u Was odprawia? Nie wierzę, że żadnych.
Te gusła, mają cześciowo kontekst kulturowy, folkowy taki. To mieszanka tradycji z wiarą naszym przodkom narzuconą. Bo przecież Mieszko przyjął chrzest nie dlatego, że wierzył, a po to by najeźdźcy dali nam spokój.
Jajka zdobili Aborygeni, Rzymianie i Egipcjanie.. a drzewka stoili Druidzi.
Dziś mówisz, że nie wierzysz w gusła, ja też w nie, nie wierzę, ale gdyby nie one, te gusła, gdyby nie ta w gusła wiara, nie mielibyśmy dzisiaj Stonehenge, piramid, Hagia Sophia,Ollantaytambo, Angkor, Partenonu, Panteonu tych tysięcych innych, uznawanych za cudy świata.. Dziś na wycieczkę do tych wszystkich miejsc, niejednego z nas nie stać. A coż to innego jest, jeśli nie strzępy istnienia naszych przodków? Guseł... Popatrz na to w inny sposób, Parafonie. W sensie takim, że i my budujemy historię na rzecz kolejnych pokoleń. Może i te krzyże przy drogach przejdą do historii, jak krzyże pokutne? Może coś więcej?


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2018, 19:50 
Samoloty staną. Tajemnica smoleńska będzie czczona i prorocy jej Jarosław i Antoni .


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2018, 20:15 
older pisze:
Samoloty staną. Tajemnica smoleńska będzie czczona i prorocy jej Jarosław i Antoni .

Hornet pisze:
ladaco pisze:
otwieram drugie okno (...) następnie w oknie edycyjnym zaznaczam (...) wracam do pierwszego okna i w oknie edycyjnym (...), wracam do nowego okna


Julia jakby tak latała, to Romeo by ochujał. Musisz tak popierdalac po tych oknach, Pimp? :D

Hornet pisze:
Zaczynasz mi się pierdolić w oczach, powiem Ci szczerze.

older pisze:
On w firmie sprzatającej na akord te okna opierdala mokrą szmatą - wie co mówi... :) :) :)

older pisze:
Wy, Agafia, chuja wiecie o zapierdalaniu!!! :) :) :)

Parafon pisze:
No Pimpuś coś próbował zapodać, ale ni chujuśki nie pojęłem za bardzo. A reszta ma w du[pie prośbę moją? No to i Wam mokrego dyngusa (oby Was Kaczka obszczał :lol: ) :D

a teraz jeb i wyślij..., film Parafonu robie


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2018, 20:22 
coś nie tak z moim bandicamem, na filmie nie ma kursora, nie wiem czemu..


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2018, 20:26 
już pogrzebałem w ustawieniach, jutro filmik dla Parafona będzie bo tera już mie sie nie chce..


Na górę
  
 
Post: 02 kwie 2018, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
AGAFIA pisze:
Nie ma śmiania, moja znajoma na rencinie, nabyła się do takiej firmy, tzw. zewnętrznej sprzątającej w obiekcie. Piniądz niewielki, ale praca miała być łatwa, lekka, choć pewnie średnio przyjemna. Tygodnia nie wytrzymała, taki mają zapierdol.

A tak naprawdę co ją to obchodziło?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2018, 6:56 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Jak to....co?!
Chciała kobicina dorobić a w ogłoszeniu o zatrudnieniu napisali, ze lekko, łatwo i przyjemnie. W dodatku pewnie, ze robota dobrze płatna....... :o
Nie łyknął byś takiej oferty ?!
Tym czasem te wszystkie ogłoszenie można o kant dupy potłuc bo w tym kraju od 1989r. mamy KAPITALIZM ! I na wszystkich stanowiskach w miarę dobrze opłacanych - siedzą ciotki i pocioty
właścicieli tych firm.
I jeśli ktoś jeszcze sobie sprawy z tego nie zdaje, - do tych bardziej naiwnych zaliczon być musi.
Amin...... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2018, 7:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Trzeba pojąć jedno, że jak chce się dobrze zarobić łącznie z nagrodami i premiami to trza ciężko pracować jak pani premier Szydło. Wtedy te pieniądze naprawdę się należą. O!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2018, 7:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
stary praktyk pisze:
Nie łyknął byś takiej oferty ?!
Taką, Stasiu, w życiu!
Gdyby pisało w niej - raz dziennie szwedzki stół gratis - to co innego :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group