forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 12:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 gru 2017, 19:12 
Mój dziadek był zegarmistrzem. Całe życie tylko tik-tak, bim-bom i kuku.
Dopiero jak był staruszkiem, przyznał się, że zawsze chciał być marynarzem.
Czy jemu kto bronił, kruca bomba? A tak nigdy się za szczyla wyspać u
dziadka nie mogłem, bo napierdalały te cykuty w dzień i w noc. ;)


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2017, 19:18 
Cytuj:
A czy ktoś Polarowi zabraniał zostać dentystą ?!
Miał by letką robotę..........choć czy aż tak przyjemną.....?!
Jak np. ktoś zębów nie myje to mu tak z japy wali jak Cyganowi z trampka...... :shock:
Żadna elektroda tak nie śmierdzi......... :oops:
A! - i jeszcze ugryźć może ......skurwiel jaki.......... :roll:
A Tobie ktoś zabraniał? Mi, też nie.Zdałam egzaminy na weterynarię, niestety nie zostałam dr dolittle z przyczyn obiektywnych, a miałam potencjał. Dziś chemię mam w jednym palcu,tytuł i gówno z tego akurat dla mnie wynika.
Marzenia poszły się walić, tak pokrótce.
I co...wy wszyscy dzisiaj marzenia spełniacie, jesteście tacy zrealizowani, śpicie na kasie? Pyk i mam wczasy na Karaibach, pyk, mam willę, pyk, daczę, ekstra samochód... Z prola trzeba się śmiać bo przeżywa swoją pracę, bo daje mu i rodzinie chleb, chleb bardzo ciężko zarobiony? Nie..nie trzeba..Prol, akurat jest dla mnie prawdziwy, to fajny, odpowiedzialny facet. A, że miewa traumę, kto by jej nie miał...odwalcie się Polara.. Jest całkiem normalny!

PS. Uwielbiam zegary, pykanie ich uwielbiam..mam ich w domu mnóstwo, ten najstarszy z 1870 roku wisi na przedpokoju i 10 minut wcześniej wybija godziny... Cudo...


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2017, 19:29 
Też twierdzę, że Prol jest wporzo, o ile się za politykę nie bierze. Tutaj moje zdanie wiadome,
ale poza tym OK. Natomiast zegary są fajne, o ile nie biją co godzinę, każdy z minutową różnicą.
Okurwieć można tym bardziej, że dziadek spał w tym łomocie jak niemowlak, ale jak któryś stanął,
to zrywał się w środku nocy go ożywiać, jak trybikowy dr House. Nie dla mnie. Ja w nocy puszczam
se cichuteńko "Wish you were here" Floydów i tak odpływam.


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2017, 19:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
A czy ktoś Polarowi zabraniał zostać dentystą ?!
Miał by letką robotę..........choć czy aż tak przyjemną.....?!
Jak np. ktoś zębów nie myje to mu tak z japy wali jak Cyganowi z trampka...... :shock:
Żadna elektroda tak nie śmierdzi......... :oops:
A! - i jeszcze ugryźć może ......skurwiel jaki.......... :roll:



Panie Stary proszę nie być rasiostom. :lol: Walenie z trampek nie jest domeną Cyganów, lecz tych wszystkich co o chigienem nie dbajom :lol:

A co do Pana Polara, jeśli mogę. Goś mnie parę razy wkurzył. Emocje mu biorą górę. Co do jego profesji, którą zarabia na życie to z tego co napisał jest zapewne wysokiej klasy fachowcem. Przy tym co robi byle smark nie ma co szukać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 19:34 
AGAFIA pisze:
Polar, to fajny człek, a że przejęty własną pracą,


Aga, spokojnie...To tutaj zrobili ze mnie prola. Tak było wygodniej. Śmieszniej. Akceptuje to.
Spawaczem zostałem z czystego cynizmu. Absolutnie nie kręciła mnie ta praca. Nie miałem ambicji bycia stoczniowcem.
Norwegowie dawali po siedmiu latach pracy emeryturę. Dobrą emeryturę. A że kilka lat temu potrzebowali spawaczy, pomyślałem czemu nie? Kiedyś na tym wygram. Jednak niestabilne czasy pokazały, że koniunktura potrafi się zmienić w ciągu dwóch, trzech lat. I cały mój misterny plan poszedł w pizdu.
Nie mam taty dentysty, ani mamy mecenas, a już o wujku generale mogę pomarzyć Nie wypracowałem emerytury w czasach, gdy praca była wszędzie dostępna na pstryknięcie palcem. Życie nauczyło mnie, że najważniejsza jest rodzina. Że wiele dziedziczysz, nie tylko pieniądze, ale też pewne wartości. Mi jej zabrakło w młodości, ale nadrabiam teraz w stosunku do swojego syna.

A za chwilę siądę na MyTaxi, zrobię kurs CNC, może paru dorobionych zechce jachty w Polsce kupować a ja im je zbuduję? W końcu byłem kierownikiem produkcji największej, jachtowej stoczni w Polsce.
Żyję Aga, i to jest najważniejsze.
;)


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2017, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
polar pisze:
Żyję Aga, i to jest najważniejsze.


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 19:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
No, też się rozrzewniłem...
Mogły go przecież białe niedźwiedzie na ulicy w Stavanger rozszarpać i pożreć :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2017, 19:59 
WLR pisze:
Też twierdzę, że Prol jest wporzo, o ile się za politykę nie bierze. Tutaj moje zdanie wiadome,
ale poza tym OK. Natomiast zegary są fajne, o ile nie biją co godzinę, każdy z minutową różnicą.
Okurwieć można tym bardziej, że dziadek spał w tym łomocie jak niemowlak, ale jak któryś stanął,
to zrywał się w środku nocy go ożywiać, jak trybikowy dr House. Nie dla mnie. Ja w nocy puszczam
se cichuteńko "Wish you were here" Floydów i tak odpływam.


Akurat z tobą nie chce mi się gadać, raz wybaczyłam, kiedy mnie kurwą wraz z jełopem pp nazywałeś i na łyso chciałeś golić, drugi raz, bo coś, trzeci, kiedy na sfiniach mięśniakami jechałeś, czwarty, kiedy wymyśliłeś, że na sfiniach z anonimka jadę, piąty, tu na fo, kiedy miał być rozejm a po dwóch dniach zacząłeś chuja do dupy szukać.. A spierdalaj ty ode mnie.. Do 5 razy sztuka. Won ode mnie, oślizły, sprzedajny typie.. Nie odzywaj się do mnie i nie komentuj moich postów, bo do czasu ścierpię tylko..A potem zrobię z ciebie wiatraczek..
Albo i nie..
Z każdym dniem mam dosyć tego forum bardziej i bardziej..
Kurwa...


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2017, 20:00 
Chuj z niedźwiedziami, ale podobno polusy norweskie nie za bardzo chco widzieć swoich rodaków w NO. Dlatego zrezygnowałem.
Prawdaż to stanaxie? Bo ja w to nie wierzę. Ja wierzę, że ty byś czekał na mnie z szeroko rozwartymi ramionami co by zamknąć mnie w serdecznym, szczerym uścisku.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2017, 20:03 
Cytuj:
Aga, spokojnie...
jest ok.
https://www.youtube.com/watch?v=dwpBHCZ9DBM

Dobranoc..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group