forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 23:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 mar 2018, 16:46 
Czekaj cierpliwie hornecik, zaraz się tobą zajmę.
Już dzwoń, żeby czuwali przed monitorem.
Będziesz potrzebował pomocy, oj będziesz...
:lol:

@olduś
Kiedyś był tu taki user o nicku zapomnianym.
Miał nieprawdopodobnie skomplikowany styl literacki niespotykany nigdzie indziej przeze mnie.
Był to ciąg wyrazów połączonych w złożone zdanie z zachowaniem zasad interpunkcji tak, że pozornie tworzył kompletnie nielogiczny przekaz. Bełkot inaczej.
Jednak nie sposób było oprzeć się wrażeniu, że piszący wiedział co robi, a tekst stanowi jakąś abstrakcyjną logiczna całość z ukrytym dla szaraków sensem.
Oczywiście spotkał się z negatywnym przyjęciem na tym światłym forum.
To co ty starasz się tu prezentować, jest zwyczajnie słabe.
Żeby być ekscentrykiem nie wystarczy ubrać wiśniowe laczki i starać naśladować Witkacego.
Masz parcie, to widać. Za wszelka cenę. Nawet śmieszności.
Już raz nie udźwignąłeś prostej krytyki. Wyszło to żałośnie. Ta ucieczka spod kulonym ogonem.
Tutaj, przy mnie, masz szansę naprawić zranione ego.
Ale czy na pewno?
Może po prostu żal mi cię, dlatego grzecznie omijam, czasami tylko odpowiadając prostym, stoczniowym językiem.
Doceń to. ;)


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2018, 17:35 
No to jadziem hornecik z tem koksem. :D

Obrazek

Z pełna premedytacją zamieszczam priv.
Czekałem długo na taką okazję, a tu guciu sam mi się podkłada.
Chyba Szanowni Moderatorzy nie macie wyjścia i musicie zbanować zęzowego spawacza polara.


A teraz krótki opis dla potomnych co by wątpliwości nie było.
Widzisz hornecik, nawet twój kolega zaczyna rakiem wycofywać się z oszczerstwa, którym ty tak swobodnie szafujesz. Ba, nawet jakieś kable zadowolony z siebie wklejasz, które mają znać niby co? Że cię podpierdalam? Ale gdzie? I do kogo?
Gubisz się w swoich małych aferkach, bo ten niby mój post, to przecież nie podpierdolenie, a zwykłe prostackie inwektywy. To raz.
Dwa. Po kiego chuja miałbym pisać obraźliwe posty pod własnym nickiem? Przecież nie nick jest ważny, tylko przekaz. Prawda?
Kolega norweski sugerował, że ktoś mnie musi bardzo nie lubić skoro podkłada mi świnię. Skasował już ten post bo wie, że to chujowa interpretacja.
Doskonale obaj wiemy, że nie wszyscy pałają do ciebie miłością, właśnie z powodu intryg i manipulacji, które misternie tkasz na klawiaturce, ku uciesze mniej ogarniętej gawiedzi. I moja interpretacja tego faktu jest taka, że ktoś WAS nie lubi na tyle, że posłużył się nickiem osoby prawej, żeby podnieść rangę przekazu.
Tak hornecik, autora/kę tego posta poszukaj wśród swojego towarzystwa z którym z taką lubością obrzucasz się gównem na chuj wie ilu forach, resztki kału przynosząc tutaj i jeszcze się tym chwaląc. Myślę, że spokojnie dasz radę wymienić z prawdziwego nicka tę osobę.
Nie byłem ci niechętny nawet wtedy, gdy sprokurowałeś do działeczki ze stanaxikiem wojenkę z Parafonem, ale teraz, to co robisz, napawa mnie zwykłym obrzydzeniem.

P.S.
Stanaxiu, masz rację, mam w dupie to co napisałeś, nie zmienia to mojego przekonania, że jesteś zamieszane w tę kloaczną, następną awanturkę. A ta pompatyczna "groźba" :lol: żebym nie wysyłam ci odpowiedzi na PW,. bo i tak nie przeczytasz od razu kasując, wzbudziła we mnie szczery szloch.
Nie chcesz mnie czytać na PW? To teraz, kurwa, wszyscy będą. :lol:

P.S.S
Tak wezyrek, chcę władzy. Zapisz to sobie złotymi literami nad łóżkiem i powtarzaj jak mantrę.
I koniecznie pocałuj mnie w moją prolską dupę. Teraz. Bo jak zostanę prezydentę, to się nie dopchasz. :lol:


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2018, 17:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
polar pisze:
Może po prostu żal mi cię, dlatego grzecznie omijam


Nie pisz, że omijasz, bo bazgrzesz donosicielu juz trzeci post, więc kurwo nie łżyj, że omijasz.
To nie ty mnie omijasz, tylko ja cie pierdolę.
Zostałeś przyłapany na podpierdalaniu :lol: , miej teraz jaja i wypij to piwo.
I nie zawracaj mi juz dupy- zgłaszałem do Moda już pięć razy twoje posty do usunięcia i nawet Zieloni się ciebie brzydzą. 8-)
A teraz spierdalaj- poddaj sie lustracji, okaż skruchę a społeczeństwo zmniejszy ci karę o połowę. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 17:55 
Offline

Rejestracja: 21 paź 2016, 22:16
Posty: 409
pojebało was do reszty?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 mar 2018, 17:56 
Ca za jełop nawet nie ogarnia co kto do kogo pisze.
I ty, ludzka szmato, masz czelność kogokolwiek oskarżać o cokolwiek?
Do budy! :lol:


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2018, 17:57 
polar pisze:
Czekaj cierpliwie hornecik, zaraz się tobą zajmę.
Już dzwoń, żeby czuwali przed monitorem.
Będziesz potrzebował pomocy, oj będziesz...
:lol:

@olduś
Kiedyś był tu taki user o nicku zapomnianym.
Miał nieprawdopodobnie skomplikowany styl literacki niespotykany nigdzie indziej przeze mnie.
Był to ciąg wyrazów połączonych w złożone zdanie z zachowaniem zasad interpunkcji tak, że pozornie tworzył kompletnie nielogiczny przekaz. Bełkot inaczej.
Jednak nie sposób było oprzeć się wrażeniu, że piszący wiedział co robi, a tekst stanowi jakąś abstrakcyjną logiczna całość z ukrytym dla szaraków sensem.
Oczywiście spotkał się z negatywnym przyjęciem na tym światłym forum.
To co ty starasz się tu prezentować, jest zwyczajnie słabe.
Żeby być ekscentrykiem nie wystarczy ubrać wiśniowe laczki i starać naśladować Witkacego.
Masz parcie, to widać. Za wszelka cenę. Nawet śmieszności.
Już raz nie udźwignąłeś prostej krytyki. Wyszło to żałośnie. Ta ucieczka spod kulonym ogonem.
Tutaj, przy mnie, masz szansę naprawić zranione ego.
Ale czy na pewno?
Może po prostu żal mi cię, dlatego grzecznie omijam, czasami tylko odpowiadając prostym, stoczniowym językiem.
Doceń to. ;)



Tak jakoś myślę, że docenić cię jest bardzo trudno, żeby tak zagmatwać myśl - niedocenić też ciężko bo jak na prola masz dobre pióro. Tylko poprawiaj je czasem . Piórko w dupie bywa kłopotliwe poza konwektyklem.( tera słownik w łape i czyta! ) :)


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2018, 17:59 
To spod kulonym ogonem to takie naśladownictwo miało być. Znowu nie zrozumiałeś.
I znowu chuj z napinki wyszło. :lol:

P.S.
Podpowiem: miało być "z pod kulonym", ale wydawało się za proste. :lol:


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2018, 18:02 
Ja nie rozumiem zasad pisowni, które nie są znane ludziom piszącym poprawnie.;)


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2018, 18:06 
Taki jeden tuz, coś jak ty, napisał kiedyś "z pod" czegoś tam.
Tak mi się to spodobało, ale absolutnie nie poprawiałem, bo gdzież bym śmiał.
Ale czasami wpierdolę szpileczkę jak wiem, że ON będzie czytał.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 14 mar 2018, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:29
Posty: 3960
Lokalizacja: 5 księżyc Saturna
Polar pisze:
Podpowiem: miało być "z pod kulonym"...


Mogę poprawić? :lol: albo może lepiej nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 601, 602, 603, 604, 605, 606, 607 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group