forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 sty 2019, 14:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Z tego co zrozumiałem, Hornet napisał, że to co chcą zrobić nasi mędrcy doprowadzi do

Cytuj:
Jak wpłynie na kondycję naszych lasów zupełny brak dziczego gatunku zobaczymy za kilkanaście lat- możliwe że wpierdolą nam lasy gąsiennice barczatki sosnówki i strzygoni choinówki i będziemy na ściętych pniakach delektowali się schabowym.
ASF rozwija się powoli, mamy zdiagnozowanie siedem ognisk w Kraju i podzielone strefy zagrożenia.Jeśli wirus przekroczy Wisłę i opanuje hodowle świń w Zachodniopomorskiem, do końca życia będziemy wpierdalali skrzydełka z KejEfSeja.


Czyly takie szczelanie na jebał pies byle dużo chuja da.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2019, 15:44 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Mao kazał kiedyś wybić wróble, bo zżerały podobno nasionka.
No i nastąpiła taka plaga much, że swiat nie widział.
Wówczas zarządził, aby kazdy Chińczyk zabił jedną muchę.
Nie wiem, co było dalej, ale pewnie wyginęły jaskółki.
I zupa z jaskółczych gniazd poszła się...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2019, 15:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
To były nagrody za 100 złapanych much, itp. Muchy i jaskółki jakoś jednak przetrwały.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2019, 15:48 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Bardzo być może.
Jak mnie wkurza, kiedy człowiek zaczyna wpieprzać się do natury.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2019, 16:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wilki powinny pożreć kapturka.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2019, 16:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak nie będzie, bo w bajce się pisze, że wychodzi zza sosny gajowy Ma(rucha) i pach, pach zaszczela wilka. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Gajowy Ma(rucha) okazał się być pedofilem spółkując z nieletnim kapturkiem. I żeby tego było mało zrobił dziecko babci.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2019, 18:56 
Boruch pisze:
Z tego co zrozumiałem, Hornet napisał, że to co chcą zrobić nasi mędrcy doprowadzi do

Cytuj:
Jak wpłynie na kondycję naszych lasów zupełny brak dziczego gatunku zobaczymy za kilkanaście lat- możliwe że wpierdolą nam lasy gąsiennice barczatki sosnówki i strzygoni choinówki i będziemy na ściętych pniakach delektowali się schabowym.
ASF rozwija się powoli, mamy zdiagnozowanie siedem ognisk w Kraju i podzielone strefy zagrożenia.Jeśli wirus przekroczy Wisłę i opanuje hodowle świń w Zachodniopomorskiem, do końca życia będziemy wpierdalali skrzydełka z KejEfSeja.


Czyly takie szczelanie na jebał pies byle dużo chuja da.



Zdaje się, że Hornet potwierdził to, co mówią naukowcy

https://www.crazynauka.pl/masowy-odstrz ... VnMk8AYQh4


Na górę
  
 
Post: 08 sty 2019, 19:52 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja ostatnio nawet "naukowcom" nie wierzę.
Mało ich w "rzadzie".........a Puszcze nienaukowcy musieli ratować....... :roll:
Moje rozumowanie jest proste:
Jeśli natura stworzyła dzika, - a stworzyła, - znaczy jest on w tej przestrzeni potrzebny.
Nawet skurwysyn komar jest wliczony do łańcucha pokarmowego - larwy stanowią pokarm narybku ale i nietoperzy......!
Więc ja bardzo proszę.........nie wpierdalaj się "człowieku" miedzy wódkę a zakąskę.....czyli nie poprawiajmy przyrody....... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2019, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Otóż to, dziś mój drogi Praktyku narodziło się tych naukofców jkak psóf w Bębnowie. Taki np Rydzyk jest pan doktor. Naukowie? Naukowiec. I obok niego taki profesor Marek Harat neurochirurg naukowiec. Tak się akurat złożyło, że ja miałem okazję być pod opieką prof Harata. Ta doktora z Torunia jeszcze mnie nie leczyła. Oby nie.Jedni naukowcy są od tego żeby udowodnić to czego nie było i np wmawiać, że "Całun turyński" to rzeczywiście szata, którą to Chrystus odzian był po śmierci. Drudzy zaś twierdzą - ci bezbożni - że to jakiś średnowieczny kawał szamtu sprytnie umalowany przez cwaniaka malarza.

Dziś tego tałatajstwa przekupnego i chciwego na kopy. Niewielu jest tych prawdziwych. Biniendów Nowaczykówi i innych szubrawców może nawet więcej niż uczciwych.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2019, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
a wezmę was pogodzę


Załączniki:
swiatelko_do_nieba.jpg
swiatelko_do_nieba.jpg [ 218.47 KiB | Przeglądany 2448 razy ]

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 686, 687, 688, 689, 690, 691, 692 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group