forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 21 cze 2018, 9:13

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6828 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667 ... 683  Następna
Autor Wiadomość

Byś nie komplikował.
Nie ma - małe/duże:
Jeden lubi czekoladkę a drugi jak mu sie nogi pocą.
De gustibus un coloribus.........etc,etc. ;)

Awatar użytkownika

older pisze:
Ja ci moge cycki pokazać, ksioncu - a co?

Tak to jusz na starość bywa, torba i cycki rosno, ale fiuta za to wciąga do brzucha. :P :D

Uwaga!
Wezyru z autopsji........ :lol:
Od dziś jak ktoś będzie miał problem z "ptakiem" - piszemy do rzeczoznawcy........!
Znaczy na pw do tego centusia z podkrakówka..... ;)

Awatar użytkownika

Aj tam Prakticzy czepiasz siem Efendi i piszesz nieprawdę, ponieważ jak podkrakowski to i podcentuś, bundź kuńsekwentny bo podcentyś to nie centuś, je różnica jakby ;) :)

Słusznie Waść prawisz.
To z szybkości te omyłki........!
Znaczy w razie potrzeby do Podcentusia........ ;)

Awatar użytkownika

Przepraszam za podmianę zdjęcia, amerykańska pokemonica czyli jampierdolnięta znowu mnie straszy prokuratorem, Rozenkiem, FBI, CIA ect. O ABW zapomniała :lol:

Awatar użytkownika

Rzuć to na ogólne- wszyscy się pośmiejemy. Jeżeli nie jest to pismo procesowe nie podlega ochronie. ;)

Awatar użytkownika

http://www.sfinia.fora.pl/wiezienie,20/ ... tml#380083

Link do podmiany, czyli zdjęcie inne, a tu tekścik z pogróżkami, a nawet dwa :lol:

Cytuj:
Nie zrobiłaś "psikusa", ograniczona patologiczna kłamczucho i złodziejko zdjęć w celu przechowywania na swoim koncie na fotosiku i publikowania bez autoryzacji. Zmieniłaś na forum NIE tymczasowo link (obecnie na foNIE linkuje do twojej baaardzo achiwalnej foty), bo jestes nieetyczną moderatorka i masz teraz problem, bo ja już powiadomiłam fotosik o twoim kolejnym akcie kradzieży i Prokuraturę w Warszawie, ponownie. Cieszysz się - ja niezmiernie :)

P.S. Top jest sportowy, bo u nas nia ma ostracyzmu jak w twoim wydaniu i nie przylega do ciala inteligentna inaczej.

Kiedy publiczność będzie cieszyć się twoim obecnym zdjęciem. Niech zgadnę, na św. Dygdy, bo masz alergie na galopujące starzenie się, prawda Baranie? :)

Cytuj:
ink informacji publicznej zamieszczonej przez właściciela informacji nie jest aktem kradzieży, inteligentna inaczej, przez którą zmarnowano miejsce na uczelnii wyższej.

Administracja Fotosika powiadomiona używając oryginalnej lokacji twojego zdjęcia z roku 2005 w kostiumie kąpielowym na twoim koncie na fotosiku z podaniem jego obecnej lokacji po twoim przeniesieniu i zmianą oryginalnej zawartości na fragment mojego prywatnego zdjęcia grupowego skradzionego i powiększonego przez ciebie, składowanego na twoim koncie na fotosiku, oraz publikację mojej prywatnej zawartości bez mojej autoryzacji (kradzież + zmiana + przechowywanie + publikacja = 4 wykroczenia). Prokuratura Okręgowa w Warszawie powiadomiona wraz z potwierdzeniem powiadomienia administracji fotosika (ciągłość dzialania przez ciebie), wystaczy poczekać :)

Gdybyś nie przeniosła swojego zdjęcia do innej lokacji na twoim koncie na fotosiku i link na foNIE bylby moja prywatna zawartościa, to byłby telefon do Andrzeja Rozenka, którego się ponoć nie obawiasz, bo przecież ze Stanów Zjednoczonych dzwoni do niego 300 osób dziennie, prawda MMM? :)

Awatar użytkownika

Tera Ziobro bedzie mić problema jak to zinterpretować, bo nawet taki tłuk prawniczy, w/g autorytetów , prawników, jak on się nie połapie w takiej pojebanej pisowni. ;)

Awatar użytkownika

A przepraszam bardzo, czy ogłoszono już która ma lepszą dupę?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6828 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 661, 662, 663, 664, 665, 666, 667 ... 683  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.