forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 kwie 2018, 16:09 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
To akurat nie so pierdoły a sprawy nader poważne. Poza tym zostaw ten ogrudek bo jeszcze ziemia zamarznięta i ci szpadel wchodził nie będzie.....!
Poza tym sie spocisz i będziesz brzydko pachniała...... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2018, 16:25 
wezyr pisze:
Hornet pisze:
Po wnikliwej analizie wszystkich postów, popieram zdanie kolegi Ladaco, Stanaxa, Borucha i Starego Praktyka, zgadzam się z Olderem, z panem Stasiem też i uważam, że Agafia powinna pokazać cycki. :lol:




Dla mnie mogłaby jeszcze pokazać pisie (wtedy bym jej zaśpiewał - ładną masz pisie, podobasz mi sie). A z tym Olderem na tej liście,to nie do końca się zgadzam; dla niego i Ksionca podstawą jest łechtacz. :P


Nieprawda!
Ja kobiety owielbiam za całokształt.
Byleby za dużo nie mówiły... :)


Na górę
  
 
Post: 03 kwie 2018, 16:56 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Tu się akurat z Wyspiarzem bym zgodził.......!
W nawiązaniu do tego zastanawiam się nad głupoto wyznawców Allacha:
Te palanty obrzezowywujo swoje kobiety z łechtaczek zamiast z języków.
Słyszał kto kiedy, jak sie ichnie baby kłuco....?!
Normalny chłop po tygodniu by tako zastrzelił albo język wyrwał........ :o
Jazgot jest nie do wytrzymania...........Porównać to można jedynie do dźwięku zacierającej się piły łąńcuchowej tnącej nierdzewkę...... :oops:
A oni łechtaczkę..........nie chcę tu żadnych takich durni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2018, 18:46 
stary praktyk pisze:
To akurat nie so pierdoły a sprawy nader poważne. Poza tym zostaw ten ogrudek bo jeszcze ziemia zamarznięta i ci szpadel wchodził nie będzie.....!
Poza tym sie spocisz i będziesz brzydko pachniała...... ;)


Pot to feromony, jak by mój zapach Ciebie odrzucał, oznaczałoby to, że z tej mąki chleba nie będzie. Wiesz, że ludzie, wprawdzie nieświadomie, ale też kierują się zapachem w doborze, hmm.. przyjaciół?
Łatwo to wyjaśnić, wyobraż sobie, że jesteś niewidomy od urodzenia. Co na takiego człowieka działa, ton głosu, treść, zapach..dotyk sporo póżniej, bowiem żadna szanująca się panna nie da się podotykać przed 6 randką. Zmysły, mój drogi Praktyku, to zmysły decydują o tym; czy łączymy się w pary, czy też nie. Wszystkie zmysły, ten zapachu również, to on powoduje, przynajmniej tak mówi nauka, że partner/ partnerka wydają się nam atrakcyjni, bądź nie atrakcyjni.
A szpadel wchodził, miałam pomocników z siłą i mułami. Przekopali mi ogródek, pomagali. O ile Tośka nie zaora naszej pracy, za kilka miesięcy ogródek mi wybuchnie ferią barw, a okoliczne sąsiadki będą chadzały z rozdziawioną gębą i plotkowały; patrz jak ta stara czarownica spod 14 se ogród zrobiła..


Na górę
  
 
Post: 03 kwie 2018, 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Porośnie Pani chwastami a turkuć podjadek wyżre marchewki.
Po co się męczyć?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2018, 20:13 
Może tak być...a po co? Od dziecka marzyłam, by być wieśniakiem. Może to dziwne, ale tak było. Mieszkając na 4 piętrze blokowiska, marzyłam o małym domku z werandą i drewnianym płotem, wzdłuż płotu miały rosnąć malwy. Marzyłam o kotach, psach, kurach, krowach, świnkach, królikach.. sporej rodzinie, piecu kaflowym, ciepłym takim, kolędnikach, co to na Wigilię przyjdą, kogucie, który będzie mnie pianiem budził... Dzisiaj, praktycznie wszystkie moje marzenia się spełniają. Nie mam kur, mogłabym mieć, ale kto je zacipupie, nie mam krówek, koników, królików, ale mam wszystko inne.
Z 4 piętra, potem 2, a jeszcze potem z 6 przeniosłam się na domek, mam tutaj te malwy, koty, psy. Mam dużą rodzinę, a kurki , koguta za płotem, mam wszystko, o czym marzyłam. Jestem przeszczęsliwa, choć rozumiem, że to dla wielu osób może wydawać się dziwne.


Na górę
  
 
Post: 03 kwie 2018, 20:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
W życiu nie marzyłem żeby grzebać w ziemi.Zawsze chciałem być kosmonautą.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2018, 20:23 
Ja weterynarzem albo archeologiem.


Na górę
  
 
Post: 03 kwie 2018, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A mnie się takie marzenia własnie spełniły. Jak w młodości dostawałem wysypki przed wsią, tak teraz jestem szczęśliwy. Ale żebym nie był tak całkiem do końca szczęśliwy to życie co i raz jebnie mnie w kark. Bo mieszkanie w takich warunkach niestety prócz przyjemności niesie obowiązki. Mieszkając w bloku nie ma takiego bólu głowy. Zimne kaloryfery - telefon opierdolisz palacza i ma być ciepło, problem z ciepłą wodą w kranie, postraszysz administrację ciepłowni, że masz w rodzinie posła w PiSie, sąsiad urządza burdy po nocach, zlecisz swojemu pupilowi aby zesrał mu się na wycieraczkę, itd, itd. Coś za coś.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2018, 20:30 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 kwie 2018, 20:28 
Owszem, coś za coś..ale nie wyobrażam sobie życia w dużym mieście, takim jak DG choćby. Ja bym tam zginęła, umarła...Czasem jadę do teściów, na dwa dni i brakuje mi powietrza, przestrzeni. Niby wszystko gra, a ja usycham.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 615, 616, 617, 618, 619, 620, 621 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group