forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 sty 2019, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Rdzenni mieszkańcy Wyspy Sobieszewskiej wraz z typową zabudową na drugim planie.

Obrazek

Cześć Jurek :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2019, 19:50 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Gówno prawda, nie ma węgla na gumnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2019, 20:05 
Gotowałam dziś krupnik, ostatni dzień podjadania, bo od juta znowu dieta, siłownia i wszystko to, czego nienawidzę. No więc kości wędzone kupiłam, udka, kaszę, śmietanę, po warzywa do Tesco..A tam zonk..4 radiole, sprzedawcy marzną na zewnątrz prawie zapłakani, policja pilnuje wstępu do sklepu, proszę się oddalić. Chuj, wsiadłam w mojego nowego/ nienowego peugota 208 z 2013 roku, który w środku wygląda jak rakieta i wróciłam do dom. Okazało się w naszym Tesco był alarm bombowy, w sumie były takie w całym województwie. Ewakuwano sklepy i Urzędy, nie wiem, kózka prochów nie wzięła czy faktycznie coś się szykuje?


Na górę
  
 
Post: 31 sty 2019, 21:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Jakaś, kuźwa, plaga czy ki grzib, wczoraj wef Kauflandzie u mię tyż był alarm bombowy, jaja se ktosie robią :evil:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2019, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To jest akcja Prezesa żeby przykryć srebrną.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2019, 21:44 
jaroo pisze:
Jakaś, kuźwa, plaga czy ki grzib, wczoraj wef Kauflandzie u mię tyż był alarm bombowy, jaja se ktosie robią :evil:


Hmm, na moje oko to żadne jaja. Raczej ktoś tam sprawdza procedury, i działanie służb w Polsce. I obym się myliła.


Na górę
  
 
Post: 31 sty 2019, 21:47 
Jaja to mogą gówniarze w szkole podczas sprawdzianu, tu jest za szeroka skala jak na jaja. Niestety.


Na górę
  
 
Post: 01 lut 2019, 0:38 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
AGAFIA pisze:
Jaja to mogą gówniarze w szkole podczas sprawdzianu, tu jest za szeroka skala jak na jaja. Niestety.



dam ci lajka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2019, 21:52 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
ladaco pisze:
pielgrzymka do Parafona.., fota niemoja..
Obrazek

Kiedy dojdzie? :-)

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2019, 22:18 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Ano idę sobie dzisiaj po Puszczy za fajnym tropem (albo młody oś, albo najebana Kaźmiera z sąsiedniej wioski) i patrzę... a tu stoi jakiś człek w moro odzian z flintą w łapie. Pierwsza myśl "Hornet na gościnnych występach". Ale rozsądek wziął górę - Hornet bez meldunku i wpisowego (na drugi dzień poprawka) by nie ryzykował - taki durny to on nie jest. Więc cichutko podchodzę i się pytam grzecznie i z wrodzoną kulturą "a co ty tu kurwa robisz , to strefa otulony BPN i na dodatek strefa od 20 lat wyłączona z polowań !". Gość podskoczył, ja za drzewo i delikatnie łeb wychylam chytrze z drugiej stronya a tu... no kurwa, nie uwierzycie! Arab! No beżowy! Ze sztucerem w łapie. A że ja też w moro to łapy podniósł do góry i wybzykał "please, don't schot!". OK, zgodziłem się łaskawie, bo strzelić mogłem mu co najwyżej z grzywki. Albo z butka. Oddał mi delikatnie spluwę i pyta się, czy popełnił coś złego. No to mu wytłumaczyłem - z beżowego zrobił się sino-żółty. No i idziemy do samochodu (jego). Zaparkował przy szosie, numery belgijskie, trzęsie się jak smark u nosa kozy, łzy w oczach, oddał paszport i "pozwolenie na odstrzał" wydane przez... i tu się kurwa trzymać wózków inwalidzkich - przez jakiegoś kogoś na blankiecie Państwowej Straży Pożarnej :-). Z pieczątką (treści nie ujawnię). Zapłacił za nie 100 jurków na odstrzał 2 dzików i jelenia (dzika to u nas w Lotto może wygrać:-) ). No szkoda mi się łosia zrobiło, zapytałem czy ma pozwolenie na broń (miał, EU) i kazałem mu zamknąć pysk i zapomnieć o polowaniu i pojechaliśmy na policję. Komenda srała ze śmiechu, protokół spisali (robiłem za tłumacza - czyli pisali co chciałem), i puścili łosia do domu razem z Jeppem i giwerą. Łoś (imię miał na N) chciał się odwdzięczyć kwotą 500 jurków, ale kazałem mu spierdalać. Dał mi telefon i wizytówkę CEO w branży metalurgicznej, wziął mój i obiecał, że zaprosi do... kurwa Kataru! Mam w dupie katar, wystarczy chrypa! :-)

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group