forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 738, 739, 740, 741, 742, 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lut 2022, 22:42 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
Sami władcy forum :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2022, 11:23 
Offline

Rejestracja: 21 gru 2020, 18:00
Posty: 426
O tak, tak ! Nago fajnie jest !

_________________
Wąchanie kleju marki Urban powoduje odjeb, Spiski, widzenie faszystów, Elvisa, Wielkiej Stopy, i mówienie po Rusku z lekkim GRU akcentem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2022, 17:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
I wtedy wszedł sześćdziesięcioczteroletni sierżant w stopniu chorążego i wiotkim prąciem dotkliwie tłukł maglary po nieoczytanych łbach dotąd aż rozprostował im ondulacje. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2022, 20:08 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Hornet pisze:
I wtedy wszedł sześćdziesięcioczteroletni sierżant w stopniu chorążego i wiotkim prąciem dotkliwie tłukł maglary po nieoczytanych łbach dotąd aż rozprostował im ondulacje. :lol:


Ale nuda, ten sam prostacki, koszarowy humor serwowany od 15 lat. I ta obsesja na tle prącia, wiadomo kogo dopada taka obsesja, oj, wiadomo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2022, 20:12 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
Powinien być, do kompletu, wzrostu siedzącego psa.
Widzę to oczami wyobraźni :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2022, 20:26 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Otyłego psa :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2022, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Miałem coś złośliwie odpisać ale Mama powiedziała że w gówno trzeba wbić patyczek, zrobić żagielek z papierka i ono samo popłynie.


Zakładając jednak, że odpisałbym złośliwie to Marna Czajka znów poda rok mych Urodzin, wypomni mi wielonikowość, wyszydzi mój stopień wojskowy, nie wiedzieć czemu napisze że jestem niski, stary i schorowany jakby to był powód do żartów. Podkreśli przy tym, że to ona trzyma poziom a ja jestem prostakiem. Wklei kilka emotek aby zasugerować że jej wpis był zabawny a on jest tymczasem zaledwie żałosny.
I to drugie gówno z ambicjami, co nic o mnie nie wie a gryzie jak pierdolniety terier sąsiadów.

Obrazek

Aha- Cesar Millan powiedział że szczepienie od wścieklizny jest nieuniknione.
To ja miałbym tyle, wracajcie na zmywak bo gary zaschną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lut 2022, 16:01 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Hornet pisze:
Miałem coś złośliwie odpisać ale Mama powiedziała że w gówno trzeba wbić patyczek, zrobić żagielek z papierka i ono samo popłynie.


Zakładając jednak, że odpisałbym złośliwie to Marna Czajka znów poda rok mych Urodzin, wypomni mi wielonikowość, wyszydzi mój stopień wojskowy, nie wiedzieć czemu napisze że jestem niski, stary i schorowany jakby to był powód do żartów. Podkreśli przy tym, że to ona trzyma poziom a ja jestem prostakiem. Wklei kilka emotek aby zasugerować że jej wpis był zabawny a on jest tymczasem zaledwie żałosny.
I to drugie gówno z ambicjami, co nic o mnie nie wie a gryzie jak pierdolniety terier sąsiadów.

Obrazek

Aha- Cesar Millan powiedział że szczepienie od wścieklizny jest nieuniknione.
To ja miałbym tyle, wracajcie na zmywak bo gary zaschną.


klik - klak :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2022, 16:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Lukrecja pisze:
klik - klak :lol:


Przykład inteligentnego, merytorycznego i jakże kurwa obszernego komentarza do cytowanego postu :lol:
Ale jak potrząsnąć, to wszyscy inni idioci aby ona jedna madra.
Ożesz ty kurwa Forum naszego ozdobo :lol:

PS gdzie post Szczwacza?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2022, 17:53 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Hornet pisze:

Przykład inteligentnego, merytorycznego i jakże kurwa obszernego komentarza do cytowanego postu :lol:
Ale jak potrząsnąć, to wszyscy inni idioci aby ona jedna madra.
Ożesz ty kurwa Forum naszego ozdobo :lol:

PS gdzie post Szczwacza?


No i co ja mogę rencisto z ołowicą, że całe twoje życie psu po ogon? Za chamstwo wsiowy zupaku zbierałeś bany nawet na forach myśliwskich, buahahaha :lol: :lol: :lol: 609


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 738, 739, 740, 741, 742, 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group