forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 18:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lut 2019, 15:23 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Walę to !!! Przynajmniej nie będę musiał w piecu kurwa palić a i tak pokurcza będę obsrywał dzień po dniu :lol: :mrgreen:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 15:44 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ty, - Puszczański,- nie bydź taki chojrak.
Owszem, w piecu Ci napalą ale już se w cycka nie pstrykniesz aby Ci pomrygał.....i to pięć razy.
A i kontakty z pcią przeciwną jedynie przez telefon co kończy się z reguły przez tydzień jazdą " na ręcznym"...........a to szkodzi zdrowiu i włosy miedzy palcami rosno........! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 23:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Dzieście som trampkarze?
Debeściak z Gorlic


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2019, 23:45 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
older pisze:
Druzo, czyli ważny port handlowy oraz skupisko kupców upadło już w latach 900-1000 bo się zaczęło zasypywanie zatoki. Wtedy Gdańsk i Królewiec. A teraz kaczor chce odwracać historie. Jaki mały taki wielki megaloman pierdolony!!!

Dla niekumatych: O ELBLAGU MÓWIĘ. :)

Wiemy, my niekumate.
Aleć i do niekumatego dociera prosty przekaz, gdy w tydzień rąbią 10 tysięcy drzew ...
Musi to mocna sprawa jest, nie?
Tak tylko na samych dębach, to gruba kasa, nie?

ps
Masakra drzew przy linii kolejowej Łódź Kaliska -Tuplice, to ten sam pomysł, tylko w innej sukience!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2019, 8:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
W telewizorze mówili, że ten przekop Mierzei Wiślanej jest potrzebny jak kurwie majtki i że inwestycja spłaci się w roku 2450 :lol:
Nie mnie oceniać pracę pisowskiego Rządu ale mierzeja to jeden z ich setek pojebanych pomysłów i małpa z brzytwą mi się nieodparcie nasuwa.

PS. Las jaki tam wycięto to w dużej mierze rachityczne sosny- dąb na gównie nie urośnie a tam sam żółty piaseczek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2019, 9:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Nie masz racji. Paczą perspektywicznie. Dalekozwrocznie, kurwa!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2019, 10:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Hornet pisze:
W telewizorze mówili, że ten przekop Mierzei Wiślanej jest potrzebny jak kurwie majtki i że inwestycja spłaci się w roku 2450 :lol:
Nie mnie oceniać pracę pisowskiego Rządu ale mierzeja to jeden z ich setek pojebanych pomysłów i małpa z brzytwą mi się nieodparcie nasuwa.

PS. Las jaki tam wycięto to w dużej mierze rachityczne sosny- dąb na gównie nie urośnie a tam sam żółty piaseczek.



Słusznie Waść prawisz jeśli by brać pod uwagę przekop z punktu widzenia ekonomii.
Albowiem parametry tego kanału kwalifikują go do użytku dla żeglugi kabotażowej ( niewielkie jednostki do pływań przybrzerznych a takich się już nie buduje ( nieekonomiczne).
Jedynie rozwój turystyki oraz sportów wodnych opowiada się za jego powstaniem. Co mnie cieszy gdyż będę mógł - bez łaski naszego wielkiego somsiada, - wyleźć w morze bezpośrednio z Zalewu. Pod warunkiem jednak, że koszt śluzowania będzie do przyjęcia.
Znaczy, mnie by ten przekop nie przeszkadzał, pod warunkiem, że już wszystkie problemy finansowe w tym kraju były by rozwiązane......( podawali ostatnio, że w Białymstoku porodówkę i neonatologię zlikwidowano bo kasy brakło ) - ponieważ nie bardzo ja wierzę w problemy, jakie wytaczają "przeciw" rozmaite grupy interesu i rozdmuchują na forach publicznych.
Śledzę więc jedynie wszelkie informacje z budową związane spokojnie i bez ekscytowania się.
Aaaa!
Podejrzewam, że gdyby zlikwidować dotowanie Rydzyka i w ogóle kościoła, - można by nawet w chwili obecnej za zaoszczędzoną kasę ten "przekop" machnąć.......... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2019, 16:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
stary praktyk pisze:
Hornet pisze:
W telewizorze mówili, że ten przekop Mierzei Wiślanej jest potrzebny jak kurwie majtki i że inwestycja spłaci się w roku 2450 :lol:
Nie mnie oceniać pracę pisowskiego Rządu ale mierzeja to jeden z ich setek pojebanych pomysłów i małpa z brzytwą mi się nieodparcie nasuwa.

PS. Las jaki tam wycięto to w dużej mierze rachityczne sosny- dąb na gównie nie urośnie a tam sam żółty piaseczek.



Słusznie Waść prawisz jeśli by brać pod uwagę przekop z punktu widzenia ekonomii.
Albowiem parametry tego kanału kwalifikują go do użytku dla żeglugi kabotażowej ( niewielkie jednostki do pływań przybrzerznych a takich się już nie buduje ( nieekonomiczne).
Jedynie rozwój turystyki oraz sportów wodnych opowiada się za jego powstaniem. Co mnie cieszy gdyż będę mógł - bez łaski naszego wielkiego somsiada, - wyleźć w morze bezpośrednio z Zalewu. Pod warunkiem jednak, że koszt śluzowania będzie do przyjęcia.
Znaczy, mnie by ten przekop nie przeszkadzał, pod warunkiem, że już wszystkie problemy finansowe w tym kraju były by rozwiązane......( podawali ostatnio, że w Białymstoku porodówkę i neonatologię zlikwidowano bo kasy brakło ) - ponieważ nie bardzo ja wierzę w problemy, jakie wytaczają "przeciw" rozmaite grupy interesu i rozdmuchują na forach publicznych.
Śledzę więc jedynie wszelkie informacje z budową związane spokojnie i bez ekscytowania się.
Aaaa!
Podejrzewam, że gdyby zlikwidować dotowanie Rydzyka i w ogóle kościoła, - można by nawet w chwili obecnej za zaoszczędzoną kasę ten "przekop" machnąć.......... :roll:


Chuj z turystyką i przekopywaniem mierzei mój Odległy Przyjacielu- gdyby zaniechać dotacji, kopania mierzei, rozpierdolić IPN, ograniczyc Sejm do trzech mądrych Posłów, pogonić czarnych do Watykanu to za zaoszczędzoną kasę wstawiłbyś sobie porcelanowy mostek górny i okulary +-10 Dioptrii na Fundusz i ani zeta byś nie musiał płacić.
Kolejek by u specjalistów nie było. Ale jak obie Beaty pójdą do Europarlamentu i trza im będzie jeszcze dwóch tłumaczy przydzielić, to mrzeć będziemy w kolejkach do rejestracji jak muchy.
I na chuj Ci wtedy Mierzeja, mój Odległy Przyjacielu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2019, 17:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wszystko jest na chuj.
Zmarł mój ulubiony kolega z pracy, pijak, inteligentny dowcipny, koleżeński, lojalny.
Pękł mu tętniak w mózgu, w rezultacie porażenie czterokończynowe, brak mowy.
Jego dziewczyna zbierała z fundacją pieniądze na rehabilitację.
Obywatelu nie zapewnia się darmowej rehabilitacji, bo na chuj?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2019, 17:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jasne niech chlają a my ich zrehabilitujemy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group