forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 wrz 2018, 22:54

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696 ... 700  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

To Śfiński terier oszalały z nienawiści- poprosiłem Zielonych aby go oddali do schroniska. :lol:

A gdzie kurwa post polara, jedynego intelektółalisty w kosmosie?
Tak się bawimy?
Ja do niego pisałam. :?

Ciebie Rośka już kompletnie book opuścił? Ja obsrywać?
Się swojej kamaryli lepiej czep. Za ten numer z "moim" postem na świni, to się wszyscy do dołów z wapnem nadajecie.
:lol: :lol:

Kasuj cipo, kasuj. :lol:

Pan Polar, kiedy tu chujowy wpis zamieścił o żonie Oldera, na szołcie a ja mu napisałam że to chujowy post był i older winien mu w ryja dać, wywaił mnie z grona znajomych na fejsie.. Nawet nie odpisałam, bo co tu pisać. Widzę jednak, że prol chce nadal skandalić.. Wszyscy są źli, tylko nie on, biedactwo..

Awatar użytkownika

Hornet pisze:
maerose pisze:
Cytuj:
Jak czytamy na stronie PZŁ, „w związku z obowiązywaniem nowych przepisów, zarząd główny Związku wydał decyzję o odwołaniu wszelkich imprez kynologicznych (prób pracy i konkursów psów myśliwskich, warsztatów kynologicznych), które miały odbyć się w kwietniu br. (…) Dodatkowo z kalendarza prób i konkursów pracy psów myśliwskich wykreśla się próby i konkursy pracy dzikarzy i norowców w całym roku kalendarzowym”.

Dzikarzami nazywa się psy szkolone specjalnie pod kątem polowań na dziki, norowce – wypłaszają z nor borsuki lub lisy i zaganiają je przed muszkę myśliwego. To one wykorzystywane były do tzw. norowania, barbarzyńskiej praktyki, która wzbudzała sprzeciw u obrońców praw zwierząt.

Mimo to kilka dni temu stowarzyszenie Ludzie przeciw myśliwym ujawniło bulwersujący proceder: grupa myśliwych w rozmowach na zamkniętej grupie na Facebooku „opisywała swoje sadystyczne praktyki, które polegały na szczuciu psów myśliwskich na koty, strzelaniu do nich z broni myśliwskiej i wiatrówek oraz truciu kotów i rozstawianiu tzw. żelaza czyli urządzeń kłusowniczych”.Ludzie przeciw myśliwym zawiadomili prokuraturę, policję oraz władze PZŁ.

Sadystyczne zwyrodniałe kurestwo, a nie myśliwi.
Nie łaska samemu ustrzeloną zwierzynę ganiać?

Prawdziwi Myśliwi nie maja kont na Fejs zbuku (dusi sobie od niechcenia mruczka) :lol:

Ludzie przeciw mysliwym to takie same otepiałe chuje jak stare babki sledzące pedofili- wystarczy sie do dziewczynki małej usmiechnąć i już cie kurwy mają. Tak samo i te oszołomy co śledzą mysliwych.
Na chuj mysliwemu wiatrówka jak ma cało szafe strzelb i sztućców?
A norowanie to pradawny sposób polowania tylko lewactwo tego nie ogarnia.

viewtopic.php?f=9&t=68&start=3890#p254123

No, i "pradawność" jest wytłumaczeniem? Jak tak, to czego religie, pradawne wszak, zwalczasz, wydrwiwasz?

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

AGAFIA pisze:
Pan Polar, kiedy tu chujowy wpis zamieścił o żonie Oldera, na szołcie a ja mu napisałam że to chujowy post był i older winien mu w ryja dać, wywaił mnie z grona znajomych na fejsie.. Nawet nie odpisałam, bo co tu pisać. Widzę jednak, że prol chce nadal skandalić.. Wszyscy są źli, tylko nie on, biedactwo..

No nie mogło ciebie zabraknąć. Tyle czekania, a tu taka okazja się trafiła. I można jechać bez ogródek, wszak zielone światełko dostałaś.
Wyrzuciłem cię ze znajomych. :lol:
Pisz, tak jak potrafisz.
Tyle lat "znajomości" na FB daje wręcz nieograniczone możliwości.
Opisz tutaj każde moje prywatne zdjęcie, każdy wpis, gdzie mieszkam, gdzie pracuję,jak się nazywam, każdą prywatną wymianę zdań, każdą propozycję. Pierwszy kroczek już zrobiłaś. Z następnymi nie będziesz miała problemów.
Pokaż kto tu jest Carycą.
:lol:
Czekają.
Masz swoje pięć minut.
Będą cię wielbić.

AGAFIA pisze:
Pan Polar, kiedy tu chujowy wpis zamieścił o żonie Oldera, na szołcie

Taaa...propozycja zamieszczenia zdjęcia, to naprawdę chujowy wpis.
Ty im pokaż teraz co oznacza wisienka na torcie.

Szoł czas zacząć.
:lol:

Awatar użytkownika

Obrazek
©® Hamlecić

......gdzieś go nie lubiem.......

Irytujący jest.

Awatar użytkownika

ChWDPM :lol:

Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 9:54 przez Hornet, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6992 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696 ... 700  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.