forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 17:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592 ... 743  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 sty 2018, 14:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Cytuj:
Agafia pisze:
...mam cipe pokazać?...


Uważam , że jest to doskonały pomysł, gdyż widok cipy jest wysoce miłym dla mych ócz. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 14:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wiedziałam, że kontakt z polską służbą zdrowia nie jest zdrowy. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 15:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Wierzę, że ten Pański nostalgiczny krytycyzm polskiego systemu kastowego to tylko taki żart bo jak pamiętam od 2004 to forum do żartowania zawsze było.

Apropopopo. Mam od 1992r.dwufazową transfotmatorówkę160A i od czasu do czasu coś heftam. Nie odpada ale zawsze z zazdrością patrzę na spawy wykonane gdzie indziej wprawną ręką praktyka.

Co do umorusanego. Sam się często łapię na tym, że własne żarty z kogoś, uważam za przejaw wyjątkowo błyskotliwego dowcipu i nie dopuszczam do siebie myśli, że wyśmiewany mógłby to inaczej odebrać niźli życzliwą chęć zrobienia mu dobrze. Gorzej jest gdy ktoś się ze mnie nabija.:) Co innego jak ktoś takie sytuacje inscenizuje z pełną świadomością umowności i niezobowiązującej ulotności prezentowania własnego zdania na forum. Co innego jak podchodzi do tego na poważnie. Z punktu widzenia klinicznego to dwa zupełnie różne okazy zdrowia psychicznego.

Na początku forum królowały doświadczone redaktory i była kultura demokracji jak ta lala. To forum od pewnego czasu trapi problem wzajemnego włazidupstwa i zwalczania obcego zdania. Bo może akurat redaktor startujący w wyborach przyciąga do siebie podobnie nawiedzonych. I nie ma się czemu dziwić. Najbardziej wierni odejdą kiedy idol znów wystartuje z innej, nowej listy. Przyjdą nowi.

Ze zwykłymi dowcipnisiami bywa różnie. Stanisław jest tu chyba od początku czyli ze 20lat. I chyba nie przeszkadza mu, że kilkuletnie przybłędy i palikociarstwo przysrywa nie swoim w ramach klanowego lizidupstwa. Jedni się obrażają i emigrują inni dostosowują albo wracają pod zmienionym nickiem z zupełnie odmiennymi poglądami.Bo człowiek na starość musi mieć kogoś bliskiego z kim mógłby drzeć koty i komu w każdej chwili można dać ignora. Co nie przejdzie z własną starowinką.

Hornet na ten przykład wklejał, kiedyś, gołe pizdy a teraz tylko boczek i wędzonkę. Oby żył (z dodatkiem dodatkowych żył) jak najdłużej.Zdrowie Horneta.

Z wiekiem spada poziom testosteronu i maleje stąd męska zaczepność indukowana chęcią wykazania się w dowcipnej rywalizacji. Innymi słowy chłopy na starość cipieją a baby odwrotnie, mężnieją z racji spadku produkcji estrogenów. Ocipiały chłop jeszcze bardziej traci wigor po lekach na obniżenie ciśnienia krwi. Jest dylemat: czy zejść wcześniej na zawał lub wylew jak samiec czy wegetować 20-30lat dłużej jako przyjazny piździel kapciowy hołubiący pierdolnięte menopauzy i zawistne krowy.

I na koniec. Doświadczenie. Jak już ktoś podnosi w dyskusji kwestie intelektualności adwersarza na forum to znaczy, że jest na wykończeniu albo sam w siebie wątpi i niedługo zniknie z forum. Nie można się tym przejmować. A tym bardziej kultywować. Śmiać się trzeba kurwa mać!

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 17:12 
Zgadzam się w 100%.
Śmiać się trzeba.
Mi zajęło trochę zanim zorientowałem się, że to forum ma formułę prześmiewczą, a nie poważną - polityczną.

Co do mojego krytycyzmu kastowego...no cóż, wydaje mi się, że żyjemy w dość dziwnych czasach gdzie przewartościowano dość znacznie pewne podstawy. I nie chce tu filozofować, ale obserwuję od pewnego czasu nadnaturalny kult pieniądza. I przez pryzmat tegoż, większość patrzy na świat. Lekarz im więcej kasuje za wizytę tym większe ma wzięcie wśród klientów, bo...więcej kasuje. Ma ładniejszy gabinet, skórzane fotele w poczekalni, asystentkę z biustem pięć+, a że potrzeba 20-tu wizyt żeby wyleczyć jednego zęba...no cóż, pewnie jest dokładny. Czasami zastanawiam się, czy nie byłoby prościej całą wiedzę medyczną wpierdolić na jakiś serwer i tam po zalogowaniu się otrzymywać receptę na piguły, po opisaniu swojej dolegliwości. Bo po chuj ten lekarz w gabinecie jak i tak czyta z książki co mi przepisać jak mówię, że napierdala mnie łokieć. Tenisisty nomen omen.
Tak Panie Jerzy, brakuje mi fachowców. Tych z PRL-u. Zapytali się co boli, pomacali, popatrzeli głęboko w oczy. Zastanowili się chwilę, czy dać penicylinę, czy tylko aspirynę i tussipect.
Standardy spadają na łeb na szyję.
Wystarczy gumowym chujem pomachać, a gawiedź leci jak ćma w płomień świecy.

Aha...a z tym spawaniem to nie taki prosty ajcwach, jakby się mogło wydawać. Niby miesiąc kursu, szat prast i zostajesz spawaczem.
Tylko nikt mi kurwa nie powiedział, że żeby zarabiać na spawaniu, trzeba jak lekarz odbębnić sześć lat specjalizacji. Dopiero po tym okresie możesz nazywać się spawaczem. A płacić za to nie chcą aktualnie. Mimo, że setki ludzi dzięki moim spawom bezpiecznie kursuje pomiędzy Karlskroną a Gdynią. Codziennie. A taki lekarz, czy inny mecenas, przyjmie pięciu nażelowanych z odciskami na dupie i tysiąc ma. A ja?
I z czego tu się śmiać Panie Jerzy? No z czego?
;)


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2018, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No, ładnie, ładnie Panie Polar. Jak będziesz Pan jeszcze gotów do nadstawiania drugiego policzka jak Pan Krytką, to w filozofowaniu mu dorównasz. Brawo :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 18:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Ja przepraszam za nieporozumienie wynikłe z niedopowiedzenia ale moje " śmiać się trzeba kurwa mać" odnosiło się do pociesznego cyrku na tutejszym forum. Bo po kilkunastu latach wiem, że politykowanie tutaj, nigdy nie przekładała się na to co wydrukuje gazeta, która rządzi się aktualnymi realiami rynku i ewentualnymi zakulisowymi uwarunkowaniami, nam nie dostępnymi. Najwyżej można się tu poprzekomarzać z innymi użytkownikami.

A tak z innej beczki to po prostu ukończenie wyższych studiów nawet w PRL nie gwarantuje, że inżynier czy inny profesor teoretyczny będzie miał lepszy czy bardziej naukowy albo trzeźwiejszy, realistyczny ogląd sytuacji społeczno politycznej niż Pan. Bo medycyna, biotechnologia czy fizyka kwantowa i matematyka to nie socjologia czy politologia. Inny zakres wiedzy naukowej a więc inny "kolor okularów" przez które widzimy i analizujemy rzeczywistość wokół nas. Z badań psychologicznych wychodzi jasno, że np. najbardziej licznymi wyznawcami totalitarnych systemów społecznych i religii są wybitni absolwenci matematyki, fizyki czyli tzw. przedmiotów "ścisłych" a najmniejsza liczba oszołomów występuje wśród absolwentów odpowiednio szeroko zaznajomionych z teorią działania społeczeństw np. socjologów, psychologów, psychiatrów czy pedagogów. Oczywiście przy założeniu, że jedni i drudzy prezentują ten sam poziom zdrowia psychicznego. :D

Dla zachowania higieny zdrowia psychicznego, wiemy to jako Polacy z własnego doświadczenia historycznego, najzdrowiej śmiać się ze wszystkiego. A robić swoje, czyli to co nam najlepiej służy.

Boruch, kurwa, przestań Pan z tym włazidupstwem tutejszym popierdoleńcom :lol: Bo już nigdy nie wkleję gołej baby takiej jak Pan lubisz najbardziej.
Ja rozumiem, że jakeście sobie parę razy w żartach a potem jeszcze kilka, dla dowcipności ogólnej, dojebali na temat zróżnicowania poglądów w temacie poczytalności, to się w końcu zapomina wszystko, np. po co się wsadziło wycior do komina albo kij w mrowisko... Ale trzeba umieć wyczuć ten moment kiedy nawarstwiona w podświadomości udawana trauma bycia zwyzywanym zaczyna kierować wami jak by była realna. Trzeba wiedzieć kiedy się zacząć śmiać kurwa mać a zacisnąć zwieracze i przestać srać. UPss! wyszło prawie jak ten Pan na K.

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 19:37 
Jerzy Cieślański pisze:
(...)Boruch, kurwa, przestań Pan z tym włazidupstwem tutejszym popierdoleńcom :lol:


Panie Jerzy.
W sposób perfekcyjny rozładowałeś Pan napięcie w naszych mosznach.
Jednakże moc Borucha bierze się z przeświadczenia o jego przewadze nade mną. Stąd czerpie siły witalne.
I jeżeli ma mu to pomóc w dalszej egzystencji na tym forum, niech sobie używa. Nie mam nic przeciwko.
Pewnych zachowań Pan nie zmienisz. Nawet jeżeli nick się zmienia.
Ze swojej strony mogę jedynie podziękować za tę jakże miłą konwersację z Panem, i liczyć na następne.
Pozdrawiam.


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2018, 20:05 
no i wziął Pan Jerzy popełnił błond, nie pisze sie jak jest bo i tak niewielu załapie, a tak wzión i sie zdradził, że myśloncy jest..


Na górę
  
 
Post: 21 sty 2018, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2014, 13:22
Posty: 458
Lokalizacja: tam gdzie się wpenetruję
Ja myślący? Łojtam,łojtam.
Nosz, kurwa! nie cierpię jak kilku napierdala na jednego bo to oznacza, że im odjebało i się nie kontrolują. Pewnie jakbym spotkał, że tego miętkiego kartofla piśJarka kilku dyma w ciemnej ulicy wbrew jego woli to też bym go bronił. NO, chyba że by sobie chwalił i cmokał z zadowolenia. To tak to nie. A potem bym mu przypierdolił żeby było na tamtych bo i tak kostki pościerane. Bo demokracyjo kocham.

_________________
link; A żeby ci nie stawał wytryskiem nazbyt szybki, któren wycinasz z postów soczyste jędrne cipki


Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 20:14 przez Jerzy Cieślański, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sty 2018, 20:10 
bardzo dobrze....., dostatecznie, demokracji tak Pan nie kochaj bo jom udusisz..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 586, 587, 588, 589, 590, 591, 592 ... 743  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group