forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 07 lip 2020, 7:57

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Pomysł, nie przeczę, dobry, a i logicznie spójny, z jednym wyjątkiem, ryż u nas nie rośnie, musielibyśmy importować wyrzucając niepotrzebnie pieniądze w błoto, lepszym rozwiązaniem byłyby powszechne u nas żołędzie. Za godzinę solidnie wykonanej pracy należałoby się robotnikowi pięć do siedmiu żołędzi, po wysuszeniu i starciu na proch, można z nich piec wspaniałe placki, co solidnie wzmacniałoby siły robotnika do dalszej solidnej pracy.

Adam Barycki

agronom pisze:
Ej, mam świetny pseudonim dla Pana polara: "robak spod spawarki".

Nie uchodzi plugawić szlachetnych właścicieli świętej własności środków produkcji, w zupełności wystarczy po prostu – robal.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

Okej! Jeszcze lepiej!

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

agronom pisze:
Ej, mam świetny pseudonim dla Pana polara: "robak spod spawarki".

Miziacie się ze mną, wasza szaleńcza miłość aż nadto widoczna jest...Ale wiecie z kim ja nie tańczę? Wiecie. Więc po co to? Znajdźcie se inny obiekt. Kogoś na waszym poziomie.

barycki pisze:
Za godzinę solidnie wykonanej pracy należałoby się robotnikowi pięć do siedmiu żołędzi,

Jezuuu...Zaparło mi dech w piersiach...Wy to jednak w tym KOR-ze mata łeb na karku...Jeden szczawiem i mirabelkami chce nas karmić, wy żołędziami. Kurwa, jestem pod wrażeniem.

Awatar użytkownika

Jednemu mózg kompletnie wyjałowiło od nadmiaru zieleniny (brak białka daje o sobie znać), drugiemu zlasowało od denaturatu, dykty i innych wynalazków. Dołączył stary tetryk w wiśniowych pepegach. I takie stare farfocle dyskutują o flocie wojennej. Skutkiem wtórnego analfabetyzmu nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Tumany jedne, tu nie chodzi o flotę wojenną na oceanach dumnie pływającą pod biało czerwoną banderą, ale o niszczyciele min, bando kretynów. Od czasów pierwszej wojny światowej Bałtyk jest zaśmiecony minami. Do tej pory nie wszystkie pola minowe z obu wojen zostały rozpoznane i zlikwidowane. Co jakiś czas to świństwo zrywa się z kotew i wypływa stanowiąc zagrożenie. To zwykłe kontaktowe, a od czasu II w.św. są jeszcze magnetyczne, akustyczne, denne i cholera wie jakie jeszcze. Ponadto zatopili w Bałtyku pojemniki z gazami bojowymi i innym świństwem. Też trzeba to znaleźć, wydobyć i zutylizować.
Sarin utylizuje woda morska i z tym nie będzie problemów, ale są też inne.
Żeby się tego pozbyć konieczna specjalistyczna morska saperska robota. Tego żadna komercyjna firma nie załatwi tylko wojskowi fachowcy, a do tego potrzebne są niszczyciele min!
To nie żadne skorupy durniu w wiśniowych kaloszach, tylko prawdziwe specjalistyczne okręty, bo to co mamy to już starocie.
Zrozumiano bando debili?! To padnij i czołganiem przez pełzanie do nory marsz!

Tak rzadko Pan tu się pokazuje, że nie mogę takiej okazji byle czem zmarnować, muszę dla Pan przygotować co specjalnego, takiego, żeby krew nagła na miejscu Pan zalała po przeczytaniu.

Adam Barycki

;

Ostatnio zmieniony 06 lis 2017, 18:29 przez evaj23, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Wszystkie państwa nadbałtyckie mogłyby podejść do tematu oczyszczenia Bałtyku w porozumieniu.

A la czemu?
Istnienie F1 legitymizujecie, a okrętów do niszczenia min już nie?
Hipokryci.
:lol:

Awatar użytkownika

Wszedłem tutej sugerując się w swej naiwności dziecinnej, że zobaczę pana Roberta na drugim okrążeniu i jego najnowszy bolid Ef jeden i co widzę?

...tak, wiem- jestem złośliwym chujem i mam małego ptaszka :lol:

PS. Witaj, wracaj....Ty jedna byłaś tu normalna.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.