forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 paź 2016, 17:46 
nie robi sie osprzętu dla baranów...;)


Na górę
  
 
Post: 08 paź 2016, 18:41 
Jak zwykle masz rację. :)
Dla baranów nie, ale dla spawaczy pewnie tak.

https://www.youtube.com/watch?v=r1Xv2Z0M-yw


Na górę
  
 
Post: 08 paź 2016, 19:55 
Obrazek


Obrazek


Ostatnio zmieniony 09 paź 2016, 11:02 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 08 paź 2016, 21:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Durny trawożerco, Polar jest wysoko wykwalifikowanym specjalistom. Nie wiem tylko czy ma uprawnienia do spawania stali amagnetycznej z której jego stocznia buduje niszczyciele min Kormoran II, dzięki czemu Polar ma na chleb i coś do chleba i aby popić czym było. (Zwodowali już pierwszy, na próbach - opcja na trzy.) Tym okrętom nawet Polar choć anty militarysta się nie sprzeciwi. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2016, 9:51 
starykizior pisze:
Tym okrętom nawet Polar choć anty militarysta się nie sprzeciwi. :mrgreen:


Gdybym, kurwa, to ja go spawał nie przeszedłby prób morskich. :lol:
Poważniej:
Remontowa Shipbuilding to praktycznie inna firma niż Remontowa. Niech nie zwiedzie Cię nazwa Holding.
To skomplikowany twór prawny.
A to właśnie Shipbuilding zbudował ten złom. ;)


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2016, 9:58 
Aha...Chciałem się zapytać Ojca załozyciela tego watku, dumnie trzymającego tłok w dupie, czy użyczy tej jakże ważnej przestrzeni wątkowej spawaczom wolskim?
Chciałbym nadmienić że nawet w bolidach F1 muszą być połaczenia spawane. I zadne tu obrzydzenie do spawaczy nie zmieni tego faktu. Społeczność ta macza swe obrzydiwe paluchy w kurwa tfu, cudeńkach techniki.
No nie da się odlać lub skręcić komputerowymi śrubami układu wydechowego chociażby. :D
A może się mylę? :shock:


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2016, 11:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
"Oprócz Fernando Alonso niewielu było kierowców, z którymi udało mi się nawiązać relację na naprawdę osobistym poziomie. Należał do nich Robert Kubica. To jedyny Polak, który kiedykolwiek został zwycięzcą Grand Prix (wygrywając wyścig w Kanadzie w 2008 roku). Między Robertem a mną istnieje wiele podobieństw. Do F1 dostał się najtrudniejszą możliwą drogą i musiał w tym celu opuścić swoją ojczyznę. Obaj jesteśmy wysocy, co dla niego również stanowiło pewien problem w kokpicie bolidu, a poza tym, podobnie jak ja, nigdy nie miał czasu na wygłupy w padoku, więc zawsze mieliśmy o czym porozmawiać"

"Robert był – i nadal jest – prawdziwym wojownikiem i niezwykle utalentowanym człowiekiem. To cholernie twardy gość, który zasłużył absolutnie na wszystko, co mu się w życiu przytrafiło – poza koszmarnym wypadkiem z lutego 2011 roku, kiedy nieomal zginął, a w rezultacie musiał przedwcześnie zakończyć karierę w F1. Do tragedii doszło podczas rajdu na Riwierze Włoskiej, gdzie Robert startował dla frajdy. Wystarczy rzucić okiem na zdjęcia jego škody, przebitej wzdłuż przez kawał metalowej barierki. Od razu staje się jasne, jak niewiele brakowało. Odwiedziliśmy go w szpitalu, gdzie przeszedł siedmiogodzinną operację ręki i dłoni. Ciężko się na niego patrzyło, gdy leżał w łóżku. Oczywiście znałem to doświadczenie z autopsji, ale Robert sprawiał wrażenie strasznie przybitego. Trochę się wtedy załamał, co bardzo źle wpłynęło na Ann. Nie mogła patrzeć na dobrego znajomego w takim stanie – tak bezbronnego i załamanego. Pamiętam, jak jeszcze przed tym wypadkiem razem z Robertem jedliśmy kolację na Monzie. Już wtedy mi opowiadał, że Formuła 1 mocno go rozczarowuje i że bardzo lubi jeździć w rajdach. Pokazał mi przy okazji trochę notatek z tras. Na pierwszy rzut oka było widać, że to go naprawdę pasjonuje. Jestem przekonany, że prędzej czy później zostałby mistrzem świata, i to prawdopodobnie nie raz. Nie mam też wątpliwości, że Robert może ze spokojem spoglądać w lustro."

Fragmenty autobiografii Marka Webbera.



Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2016, 11:03 
Obrazek[/quote]


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2016, 12:59 
wezyr pisze:
Między Robertem a mną istnieje wiele podobieństw.
Obaj jesteśmy wysocy, co dla niego również stanowiło pewien problem
a poza tym, podobnie jak ja, nigdy nie miał czasu na wygłupy


Między Stalinem i mną istnieje wiele podobieństw, obaj jesteśmy niscy i też jak on mam dziobatą mordę, co dla Stalina i mnie stanowiło pewien problem, a po za tym, podobnie, jak ja, brzydził się motłochem i nie miał czasu na wygłupy, tylko walił motłoch w mordę, jak ja.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 09 paź 2016, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
I dodatkowo był starą kurwą, jak Adasia. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group