forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 lis 2018, 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 18:51
Posty: 489
wezyr pisze:
Przecież niegłupi z ciebie chłop, na komputerach się znasz, ale żeby wypisywać takie pierdoły? Wokół padoku kręci się tyle lasek chętnych na spanie, że nawet ty, mimo że jesteś taki mądry, nie dałbyś rady ich policzyć, że o pierdoleniu już nie wspomnę. Nawet ta krew od Zrity by ci nie pomogła.


A prościej nie możesz napisać?
Komu i z jakiego powodu przeszkadzam na tym Fo?
Przecież prawie nic tu nie piszę, a i tak, w odpowiedzi, głupie komentarze.
Skoro tak tu ciasno, to nie mam nic przeciwko usunięciu mojego konta. Będzie luźniej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 19:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
tsg, a ja to Ci dam rade i to za darmo....miej ich w chuju i na nich wyjebane i sobie pisz co ci sie zywnie podoba, ja tak tu robie od czternastu lat i mam sie dobrze....dodam tylko ze nie na wszystkich , nie na wszystkich, ci nie wszyscy wiedza na ktorych nie mam wyjebane a i ci co to mam na nich wyjebane tez wiedza.......badz jak zaba do bociana ze znanego rysunku.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 19:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
tsg pisze:
wezyr pisze:
Przecież niegłupi z ciebie chłop, na komputerach się znasz, ale żeby wypisywać takie pierdoły? Wokół padoku kręci się tyle lasek chętnych na spanie, że nawet ty, mimo że jesteś taki mądry, nie dałbyś rady ich policzyć, że o pierdoleniu już nie wspomnę. Nawet ta krew od Zrity by ci nie pomogła.


A prościej nie możesz napisać?
Komu i z jakiego powodu przeszkadzam na tym Fo?
Przecież prawie nic tu nie piszę, a i tak, w odpowiedzi, głupie komentarze.
Skoro tak tu ciasno, to nie mam nic przeciwko usunięciu mojego konta. Będzie luźniej.


Nie mam nic do ciebie, wprost przeciwnie. Piszesz i wklejasz ciekawe i pożyteczne rzeczy i chciałbym abyś to robił częściej, ale tu akurat nie trafiłeś i jebnąłes, że nawet IroB by się nie powstydził. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wstyd? co to , kurwa, jest wstyd ? czy to to co nam wmawiaja blizni by nas samych zrobic w chuja tu czytaj wykorzystac...wstyd wmawiac komus to jak wmawiac popelnienie grzechu......

ja to sie wstydze ale za Was, zescie takich .......brak okreslenia do wladzy dopuscili a politykow z wizja i pomyslem politycznym , korzystnym dla calej splecznosci toscie wygwizdywali bo machal sztucznym kutasem by was zmusic do myslenia.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 21:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Pierdol się. Najlepiej doradzać z daleka. Ty, Malina, Ajakózka i inni, którzy spierdolili za granicę, teraz nam będą wyznaczać drogę. Paszoł ty na chuj.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 21:53 
wezyr pisze:
Pierdol się. Najlepiej doradzać z daleka. Ty, Malina, Ajakózka i inni, którzy spierdolili za granicę, teraz nam będą wyznaczać drogę. Paszoł ty na chuj.



:shock:


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2018, 21:58 
IroB pisze:
a politykow z wizja i pomyslem politycznym , korzystnym dla calej splecznosci toscie wygwizdywali bo machal sztucznym kutasem by was zmusic do myslenia.


Dyrdymały opowiadacie kolego IroB. Nie wygwizdywaliśmy, ale zawracaliśmy z radosnego pędu ku przepaści.
Wytykaliśmy błędy, których im elektorat nie wybaczy. Ja sam po kilku zaledwie miesiącach napisałem na
tym forum, że to ich pierwsza i ostatnia kadencja i żaden ponownie w ławach sejmowych nigdy nie siędzie.
Żadnego pomysłu, oprócz pomysłu ustawienia się w kolejce po poselski kredyt nie zauważyłem. Tym bardziej
korzystnego dla ich wyborców, bo trudno za taki uznać podwyższenie wieku emerytalnego i poparcie dla
rydzolowego dostępu do satelity za free. Został żal po straconych 40 mandatach w sejmie i krzyż co uparcie
wisi, mimo że poseł Dębski na swój "honor" się zaklinał, że się wskrabie i zdejmnie. Nawet poseł Brambora
- zapalnik forumowej rewolucji, uciekł jak szczur do SLD zaraz po tej rotacyjnej głodówce czyli po obiedzie, bo
w ramach głodówki tydzień nie jadał drugiego śniadania. Chyba nie pominąłem nic ważnego z historii "wizjonerów"?
:lol:


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2018, 22:02 
evaj23 pisze:
wezyr pisze:
Pierdol się. Najlepiej doradzać z daleka. Ty, Malina, Ajakózka i inni, którzy spierdolili za granicę, teraz nam będą wyznaczać drogę. Paszoł ty na chuj.



:shock:

I czego wyrapoliłaś oczy jak żaba jajca?! Rację ma. Sie bedom nam tu wpierdalać a tam se zyjo jak ponczószki! :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2018, 22:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
IroB pisze:
wstyd? co to , kurwa, jest wstyd ? czy to to co nam wmawiaja blizni by nas samych zrobic w chuja tu czytaj wykorzystac...wstyd wmawiac komus to jak wmawiac popelnienie grzechu......

ja to sie wstydze ale za Was, zescie takich .......brak okreslenia do wladzy dopuscili a politykow z wizja i pomyslem politycznym , korzystnym dla calej splecznosci toscie wygwizdywali bo machal sztucznym kutasem by was zmusic do myslenia.



No i tego kutasa i świńskiego ryja, małpki wypitej podczas happeningu nikt mu nie zapomniał do dziś. I rzuciło się bractwo od prawa do lewa z jebaną dziennikarską hołotą krytykować i mieszać z błotem za winy i niewiny. Bo przecież układ PiSPO jest lepszy, przewidywalny. Wiadomo, że kradną jeden przez drugiego i jest się czym żywić. Co zrobią jutro też wiadomo. Po co ludowi przewracać w rozumach niech dalej będzie ciemny i głupi i niewolnikiem czarnego.

O czym tu gadać. Tu się nic nowego z inna wizją niż dla katooszołoma nie uchowa. Tfuu!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2018, 22:28 
Boruch pisze:
Po co ludowi przewracać w rozumach niech dalej będzie ciemny i głupi i niewolnikiem czarnego.

O czym tu gadać. Tu się nic nowego z inna wizją niż dla katooszołoma nie uchowa. Tfuu!


Ochłońcież Boruchu!
Przypominam, że to Palikotu kapliczki w Biłgoraju stawiał jednocześnie gulgocząc o apostazji,
a jak mu powiedziano - sprawdzam, zesrał się na miętowo i "nie umiał" swojej parafii znaleźć.
Jego rzecznik natomiast na ojca krzestnego się najął - tacy to byli ateiści. Ale ciemny lud łykał
jak pelikan szprotki. ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group