forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 14:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 paź 2016, 14:16 
Wydech do tego? :shock:
Obrazek

Oszaleliście Barycki?
Ale jak zapłacicie...hmmm...czemu nie?


Na górę
  
 
Post: 10 paź 2016, 15:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Gdybym chciał w tytule wątku "Kubica", to pewnie bym tak go zatytułował. Zielony! Zamiast iść do sąsiada pobawić się jego jajami, to usilnie próbujesz pokazać, że coś robisz. Albo cipę z dużymi większymi wargami wytniesz, albo tytuł wątku poprawisz.....
A wypierdalaj! I nie zapomnij zabrać tych jebniętych spamiarzy, a zwłaszcza jednego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2016, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
przepraszam ale ona miała większe wargi mniejsze(Labia minoris) a wargi mniejsze miała normalne.
My, użytkownicy wątku Ślicznotki, pogrążeni jesteśmy w bulu po stracie tej dorodnej samicy.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2016, 0:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
polar pisze:
No choc wezyr, choć...nie dąsamy się.

No kto ci pospawa taki wydech dla Kubicy jak nie ja?
Obrazek

Masz bez przegrzania Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2016, 19:46 
polar pisze:
jak zapłacicie


Ileż to upokorzenia znieść musi szlachetny człowiek z sercem dobrocią przepełnionym za szczodrość swą wobec plugawej hołoty skazanej okrutnym losem na życie w cuchnących zgnilizną zęzach azjatyckich dżonek. Łaski pełen dla Pana Polara z dobroci serca mego uczyniłem Mu łaskę nie bacząc na swoje splugawienie kontaktem z plugawym, z nadzieją duszy mej szlachetnej, iż zaszczyt, którym Go obdarzam uczyni resztę Jego plugawego życia szczęśliwym, że tak wielki syn boży z łaski swej pozwoli robakowi plugawemu uczynić coś dla mnie. No, ale skąd plugawe robactwo ma wiedzieć, co dla niego jest dobre i żąda plugawych pieniędzy od szlachetnego łaskawcy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 paź 2016, 20:01 
barycki pisze:
No, ale skąd plugawe robactwo ma wiedzieć, co dla niego jest dobre i żąda plugawych pieniędzy od szlachetnego łaskawcy.


Zgadza się. Też tak myślę, że to wyjątkowa bezczelność w obecnych czasach żądać pieniędzy od wszelkich szlachetnych łaskawców.
Wy się Barycki marnujecie w tym komuniźmie. Ja tu widzę u was potencjał SLD-wski. Pewnie żegnać się umiecie, szkoły zacne żeście pokończyli, to dacie radę więcej Amazonów tu wpuścić, a Black Hawki to w każdej stodole będą montować. Ba, ja wierzę, że jesteście zdolni tak znowelizować Kodeks Pracy, że obowiązującą walutą w tym kraju będzie nie miska, a łyżka ryżu.
A wszystko to w imię rozwoju i dobra ludu pracującego.


Na górę
  
 
Post: 11 paź 2016, 20:33 
Pomysł, nie przeczę, dobry, a i logicznie spójny, z jednym wyjątkiem, ryż u nas nie rośnie, musielibyśmy importować wyrzucając niepotrzebnie pieniądze w błoto, lepszym rozwiązaniem byłyby powszechne u nas żołędzie. Za godzinę solidnie wykonanej pracy należałoby się robotnikowi pięć do siedmiu żołędzi, po wysuszeniu i starciu na proch, można z nich piec wspaniałe placki, co solidnie wzmacniałoby siły robotnika do dalszej solidnej pracy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 paź 2016, 20:58 
agronom pisze:
Ej, mam świetny pseudonim dla Pana polara: "robak spod spawarki".


Nie uchodzi plugawić szlachetnych właścicieli świętej własności środków produkcji, w zupełności wystarczy po prostu – robal.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 paź 2016, 21:37 
agronom pisze:
Ej, mam świetny pseudonim dla Pana polara: "robak spod spawarki".


Miziacie się ze mną, wasza szaleńcza miłość aż nadto widoczna jest...Ale wiecie z kim ja nie tańczę? Wiecie. Więc po co to? Znajdźcie se inny obiekt. Kogoś na waszym poziomie.

barycki pisze:
Za godzinę solidnie wykonanej pracy należałoby się robotnikowi pięć do siedmiu żołędzi,


Jezuuu...Zaparło mi dech w piersiach...Wy to jednak w tym KOR-ze mata łeb na karku...Jeden szczawiem i mirabelkami chce nas karmić, wy żołędziami. Kurwa, jestem pod wrażeniem.


Na górę
  
 
Post: 12 paź 2016, 0:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Jednemu mózg kompletnie wyjałowiło od nadmiaru zieleniny (brak białka daje o sobie znać), drugiemu zlasowało od denaturatu, dykty i innych wynalazków. Dołączył stary tetryk w wiśniowych pepegach. I takie stare farfocle dyskutują o flocie wojennej. Skutkiem wtórnego analfabetyzmu nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Tumany jedne, tu nie chodzi o flotę wojenną na oceanach dumnie pływającą pod biało czerwoną banderą, ale o niszczyciele min, bando kretynów. Od czasów pierwszej wojny światowej Bałtyk jest zaśmiecony minami. Do tej pory nie wszystkie pola minowe z obu wojen zostały rozpoznane i zlikwidowane. Co jakiś czas to świństwo zrywa się z kotew i wypływa stanowiąc zagrożenie. To zwykłe kontaktowe, a od czasu II w.św. są jeszcze magnetyczne, akustyczne, denne i cholera wie jakie jeszcze. Ponadto zatopili w Bałtyku pojemniki z gazami bojowymi i innym świństwem. Też trzeba to znaleźć, wydobyć i zutylizować.
Sarin utylizuje woda morska i z tym nie będzie problemów, ale są też inne.
Żeby się tego pozbyć konieczna specjalistyczna morska saperska robota. Tego żadna komercyjna firma nie załatwi tylko wojskowi fachowcy, a do tego potrzebne są niszczyciele min!
To nie żadne skorupy durniu w wiśniowych kaloszach, tylko prawdziwe specjalistyczne okręty, bo to co mamy to już starocie.
Zrozumiano bando debili?! To padnij i czołganiem przez pełzanie do nory marsz!

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group