forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 sie 2017, 8:01 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
W zasadzie też go nie znam ale wczoraj pokazywali go w TV.
I on ma taki jakiś nos jak .........czy on aby nie ma rodziny w Tel Aviw ?! :shock:

Na marginesie:
Wszelkie wyścigi zarówno samochodowe, motocyklowe czy nawet motorowodne uważam za przestępstwo w stosunku do przyrody. Nie dość, że zatruwają środowisko to bezcelowo zużywa się paliwa kopalne.
Jedynie sens ma żeglarstwo.
A Kubica.......jak opłynie Horn, może zacznę go szanować. W dodatku, gdy zrobi to samotnie.........o!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sie 2017, 8:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
evaj23 pisze:
Boruch pisze:
Sportem jestem zainteresowany i to nawet motorowym. Jestem fanem speedwaya. Nie interesuje mnie postać Kubicy odkąd zaczął bredzić o JPII. Bo jeżeli cokolwiek zawdzięcza to szczęściu, woli walki i własnej wytrwałości a nie JPII. Niech zejdzie na ziemię.



Cóż, Generał Jaruzelski też pobratał się przed śmiercią z panbukiem, ale czy to dezawuuje Go w jakimś stopniu?
Jednemu w życiu pomaga religia, drugiemu "wiara" we własne możliwości. Jak by na to nie patrzeć to takie postawy maja wspólną bazę: wiara. Chyba w tym wszystkim najważniejsze jest, jakim się jest człowiekiem. Czy słyszałeś kiedykolwiek żeby Kubica gwiazdorzył, a może o jakiejś aferze słyszałeś z jego udziałem, albo o balangach z narkotykami i panienkami do częstego użytku?
Ja niczego takiego , a interesuję się sportem od zawsze, nie słyszałam, wręcz przeciwnie, skromny, pracowity plus same superlatywy.



Kto tam wie jak było rzeczywiście z Jaruzelskim - to po pierwsze. Każdy ma prawo robić co uważa za stosowne. Jaruzelski kim był każdy wie. Jaki miał stosunek do wiary każdy też wie. I raczej przychylam się ku temu, że jeżeli zrobił to świadomie świadczy o słabości charakteru i tylko po to aby ludzie o nim dobrze mówili po śmierci.

Kubica to co zawdzięcza to tylko sobie. Skromność nie ma tu nic do rzeczy. A jeżeli by nawet balangował. Jak każdy ma do tego prawo. Jego wybór. Ja nikogo za to nie ganię, ani nie pochwalam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sie 2017, 23:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Ja mam pytanie do Wezyru, którego uważam za specjalistę od F-1;
Vittorio Brambilla Austrian Grand Prix 1975 MARCH 751 - 1975.
Kto zacz zawodnik i bolid. Nie mogę znaleźć literatury na ten temat. Miałem książkę, ale musi ktoś ją pożyczył na wieczne nieoddanie. Ciekawe czy to był jednorazowy sukces czy miał coś więcej. Mam model tego bolida i zaciekawił mnie.
Prawdę mówiąc mógłbym pogrzebać w wiki, ale dobrze podtrzymać ten temat.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2017, 9:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No! - jeśli chodzi o podtrzymanie tematu........jestem za.
Oczywiście z tą rodziną w Tel Awiw to był żart. Nie mam nic przeciw Żydom a nawet ich w pewnym sensie szanuję za umiejętność robienia pieniędzy.......sam tego nie potrafię choć chciał bym.
Kiedyś pasjonował mnie sport motorowodny ale teraz już jak motor, to tylko na rzece i to spacerowo......!
Jak najmniej hałasu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2017, 10:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Zapchlony sierściuchu, ciotka góglara siem spierdoliła?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grand_Prix_Austrii_1975
https://pl.wikipedia.org/wiki/Vittorio_Brambilla
https://pl.wikipedia.org/wiki/March_Engineering
https://pl.wikipedia.org/wiki/Surtees


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2017, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Przecież kurwa napisałem, że chodzi o podtrzymanie tematu, a tetryk niech spierdala na Politbiuro do tematu o Żydach, a nie pierdoli trzy po trzy. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2017, 13:43 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
Pokaż mu tam który środkowy palec bo nie mogę znaleźć........!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sie 2017, 10:41 
Co z tą Kubicą, dachowała już? ;)


Na górę
  
 
Post: 15 sie 2017, 19:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
evaj23 pisze:
Boruch pisze:
Sportem jestem zainteresowany i to nawet motorowym. Jestem fanem speedwaya. Nie interesuje mnie postać Kubicy odkąd zaczął bredzić o JPII. Bo jeżeli cokolwiek zawdzięcza to szczęściu, woli walki i własnej wytrwałości a nie JPII. Niech zejdzie na ziemię.



Cóż, Generał Jaruzelski też pobratał się przed śmiercią z panbukiem, ale czy to dezawuuje Go w jakimś stopniu?
Jednemu w życiu pomaga religia, drugiemu "wiara" we własne możliwości. Jak by na to nie patrzeć to takie postawy maja wspólną bazę: wiara. Chyba w tym wszystkim najważniejsze jest, jakim się jest człowiekiem. Czy słyszałeś kiedykolwiek żeby Kubica gwiazdorzył, a może o jakiejś aferze słyszałeś z jego udziałem, albo o balangach z narkotykami i panienkami do częstego użytku?
Ja niczego takiego , a interesuję się sportem od zawsze, nie słyszałam, wręcz przeciwnie, skromny, pracowity plus same superlatywy.

To General tez jezdził wF1


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2018, 23:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Emerytury będą niższe, paliwo droższe, ale cóż. Niech chłopak sobie trochę pojeździ. Lepszy ambasador niż Wałęsa i JP2 razem wzięci.
Jutro podobno oficjalne ogłoszenie. Spełniło się. Na pohybel czarnym i czerwonym, na pohybel wszystkim!
:D
Parę słów od Czarusia.



https://youtu.be/Sja7xOUEw-c?fbclid=IwA ... XSTuUmZXjw


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group