forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 21:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 sie 2016, 17:05 
kulomiot, ja tam nic do was nie mam zboki sfrustrowane, każdemu wolno kochać, ujadajcie dalej ciepłe braty...


Na górę
  
 
Post: 20 sie 2016, 6:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Nie płacz, hejterze ladaco- będąc chujem, nie spodziewaj się stokrotek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 23 sie 2016, 9:43 
Panie Stary, poszukaj Pan sobie jakiej agencji towarzyskiej i tam, kurwo stara, będą Panu stare kurwy obciągały, jak Pan lubi, a tu jest, zniewieściały bawidamku, linia frontu, tu się zabija, gwałci i bezcześci zwłoki wroga, kanalio plugawa. I nie biegaj dziewczynko na skargę, bo Ci powyrywam te kolorowe kokardki z warkoczyków, smarkulo.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: Gliniarnia
Post: 23 sie 2016, 11:26 
starykizior pisze:
dwóch różnych zdarzeń
trwam przy swoim


To niech Pan, Panie Stary, sprecyzuje to zdarzenie, przy którym Pan trwa i jak się okaże, że to inne zdarzenie, to być może opierdolę Pana, nie, jak teraz, za pozaustawową nadgorliwość policjanta, a odwrotnie, za zbytnią Pańską pobłażliwość wobec bandziora. Już ja zawsze znajdę powód, aby przypierdolić starej kurwie, mój drogi przyjacielu.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2016, 19:38 
Stary Kizior, stój bo.......strzeliłem.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2016, 20:29 
barycki pisze:
Panie Stary, poszukaj Pan sobie jakiej agencji towarzyskiej i tam, kurwo stara, będą Panu stare kurwy obciągały, jak Pan lubi, a tu jest, zniewieściały bawidamku, linia frontu, tu się zabija, gwałci i bezcześci zwłoki wroga, kanalio plugawa. I nie biegaj dziewczynko na skargę, bo Ci powyrywam te kolorowe kokardki z warkoczyków, smarkulo.

Adam Barycki



Mnie jednak wychodzi inaczej, Adamie. Te wszystkie piękne kobiety, winem upojone, chyba jednak Pana olały.. Pan jak tani bawidamek lata po forum, pląsa, wygina się, wdzięczy, dupką trzęsie, a nóż widelec jakaś zagubiona, naiwna nieboga Pana uczuciem obdaruje?
Ale z każdym dniem, szanse maleją.. Pan nudny jesteś, przewidywalny, no i dla każdej jednak. Zachowujesz się jak niewiasta, o którą zabiegać należy. Której ołtarzyki budować trzeba, a która dupy na byle dyskotece daje.
To mało męskie..Pewnie jeszcze masz skrzeczący głos, tfu!!!
Chyba faktycznie, rozpalić potrafisz jedynie stare kurwy. Na malborasy i bony z Pewexu.

Koniec bajki, a szkoda, bo mogły pieruny walić, iskry się sypać, ziemia się trząść, gejzery wybuchać i z majtek siarką pośmierdywać.
Mogło ;)


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2016, 20:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
I pogrążył się pan Adam w mrokach ponurego samogwałtu, nerwowo szarpiąc flaczka a chór wspaniałych kobiet upojonych winem, nadawał mu tempo brandzlu kastanietami mostków krzywo założonych na górne trójki.
I zatrzepał się na śmierć, stara kurwa.


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2016, 20:49 
A pielęgniarki z powiatowego szpitala, bąble i otarcia po wewnętrznej stronie obu dłoni opatrzą Lanodexem, i będą opowiadać o tem przy wigilijnym stole.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2016, 21:15 
A ja nic nie będę pisał, jestem bardzo obrażony. Jak mnie jaka kanalia nie będzie błagała na kolanach, to nic nie napiszę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2016, 21:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Napiszesz Pan napiszesz tylko bąble z paluchów zlezą :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group