forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 59  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 sie 2016, 7:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a mnie wyszlo na fejsie ze jestem humanista, dlatego panie Barycki nie moge tak zwyczajnie matematycznie.......a pozatym to ja naprawde cenie panskie wypowiedzi i mi sie one czesto bAAArdzo podobajo i nie dlatego to pisze zeby panu w dupe wlazic panie Barycki, ja taki akceptujacy jestem......a jak kogos nie akceptuje to potrafie sie wzionc i odwrocic i nie ruszam gowna jakis czas i ......po jakims czasie jest spoko.


sie zastanawiam .....hym.....na ile mi starczy sily? nuda potrafi zabic :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2016, 9:02 
IroB pisze:
jestem humanista


Przecie sam Pan widzi, Panie Iro, że humanistycznie, jak twierdzą wszyscy humaniści, amerykanie wespół z banderowcami ukraińskimi wyzwalają spod okupacji sowieckie wschód Ukrainy, a przecie matematycznie, każdy, już ośmiolatek nawet, potrafi porachować, że jest odwrotnie, że ten humanizm jest ludobójstwem. Więc, zastanów Pan się, Panie Iro, czy i Pan chce tak szlachetnie zasłaniać sobie humanizmem oczy przed upartą matematyką?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 18 sie 2016, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
o, to jest dla mnie zbyt wielka polityka....ale ja mysle ze i tak przyczyna ludobujstwa czy to na Ukrainie czy to w Syrii czy gdziekolwiek indziej, lezy w humanizmie czlowieka, humanizm jakim jest przesaczony czlowiek jest bezgraniczny (dlatego matematyka zawodzi) mysle ze jest trudno pliczyc cos co jest bezgraniczne.......czy?

prosze zwrocic uwage ze udalo mi sie uzyc moje ulubine czy ? piec razy.....policzylem i jest dlatego matematycznie, czy po raz szosty.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2016, 9:46 
IroB, przyczyną ludobóstwa są społeczne frustracje. Dodaj do tego propagandową paplaninę naszpikowaną apologią przemocy i nienawiści, i połowa do tej pory normalnych jakby się zdawało ludzi, jest gotowa chwycić za karabin.
Wzorców humanitarnych mamy aż nadto, ale one wszystkie nic nie znaczą kiedy głód zajrzy w kichy. Najprościej ujmując, humanizm to fikcja, pic na wodę, któremu hołduje grupka intelektualistów w ciepłych bamboszach i zgrabnych mieszkankach. Bo te bambosze mają tu spore znaczenie..


Na górę
  
 
Post: 18 sie 2016, 12:10 
barycki pisze:
Pani Ewo, Pani musi zrozumieć, że takie wymigiwanie się od odpowiedzi ściśle matematycznie naukowej, jest wielce podejrzane, a to daje nam gwarancję matematyczną, iż Pani jest podejrzaną, no, a sama Pani już najlepiej wie, że w świetle obowiązującego prawa, każdy ma prawo otworzyć ogień z broni palnej w kierunku osoby podejrzanej i sam Pan Stary, który przecie jest do szaleństwa zakochany w każdym, kto posiada kota, chcąc nie chcąc, będzie musiał do Pani strzelać. A czy Pani, lekkomyślna osobo, zdaje sobie sprawę, że strzelając do Pani, może niechcąco trafić w Pani kota i go zastrzelić? Narażając Pana Starego na tak straszne ryzyko, wykazała Pani w sposób ściśle matematycznie naukowy, iż jest Pani socjopatą, na co, w tej sytuacji, kiedy odmawia Pani obszernego uzasadnienia w sposób ściśle matematycznie naukowy, mamy absolutnie matematyczną gwarancję.

Adam Barycki


Argument,oczywiście ściśle matematyczny i logicznie spójny o strzeleckich umiejętnościach Kiziora, skłania mnie do rozważenia, czy przedłożyć swoje uzasadnienie w sposób ściśle matematycznie naukowy, czy też zaryzykować , jako osoba lekkomyślna popełnienia morderstwa na kocie przez Kiziora. Matematycznie rzecz ujmując, mam szanse 1:1, co świadczy, że gra jest warta świeczki. Jako, że lubię ryzyko i uwielbiam podwyższony poziom adrenaliny, raczej zagram z Kiziorem w rosyjską ruletkę, niż zapewnię sobie matematyczną gwarancję na przyszłość swoim obszernym uzasadnieniem ;)


Na górę
  
 
Post: 18 sie 2016, 12:25 
Tu powyżej mamy ewidentny przykład socjopatii u zdeklarowanej groźnej dla porządku społecznego przestępczyni. Jak można narażać Pana Starego na tak straszne ryzyko zastrzelenia kota? Kiedy Pan Stary z konieczności dla obrony społeczeństwa przed niebezpieczną podejrzaną, strzeli, a pan bóg kule poniesie i trafi kota, to jak Mu dalej z tak wielką traumą żyć będzie? Ano pewnie, że nie będzie, z żalu w łeb sobie strzeli, a podejrzana dalej będzie hulać sobie po forum, jak gdyby nigdy nic. Do tego prowadzi ustawa o użyciu broni palnej, że już wytrzymać nie idzie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 18 sie 2016, 13:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
IroB pisze:
o, to jest dla mnie zbyt wielka polityka....ale ja mysle ze i tak przyczyna ludobujstwa czy to na Ukrainie czy to w Syrii czy gdziekolwiek indziej, lezy w humanizmie czlowieka, humanizm jakim jest przesaczony czlowiek jest bezgraniczny (dlatego matematyka zawodzi) mysle ze jest trudno pliczyc cos co jest bezgraniczne.......czy?

prosze zwrocic uwage ze udalo mi sie uzyc moje ulubine czy ? piec razy.....policzylem i jest dlatego matematycznie, czy po raz szosty.


Konsekwencją owego humanizmu w ostatnich czasach wydaje się być organizacja władzy na wzór klanów mafijnych wałczących ze sobą, trend, w dobie globalizacji, staje się ogólnoświatowem. Lekarstwem na klany i nieograniczona władzę rodzin królewskich miał być parlamentaryzm, wyrodził się jednak, na kształt amerykańskiej demokracji. Nieprawdaż?

proszę zwrócić uwagę że udało mi się użyć tylko jeden raz słowo nieprawdaż?

Matematycznie się zgadza?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2016, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
W temacie moich umiejętności strzeleckich jest absolutnie nieprawdopodobnym abym trafi w coś przypadkiem. Np. w kota, a już szczególnie w kota. W pana Baryckiego to i owszem, ale nie w kota. Natomiast nie widzę żadnych powodów aby strzelać do pani Evaj, natomiast do pana Baryckiego to i owszem.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sie 2016, 23:36 
Pani Ewa jest podejrzana, ponieważ nie chce w sposób ściśle matematycznie naukowy uzasadnić, dlaczego nie ma mocnego nad Baryckiego, a ustawa o użyciu broni palnej mówi jasno i wyraźnie, jak sam Pan, to przecie, tu nam wyjaśniał, że do podejrzanego trzeba dla dobra społecznego strzelać, więc w dupie tu wszyscy mamy Pańskie niemienie powodów, powiem więcej, gówno nas, to obchodzi, masz strzelać stara kurwo, a jak nie, to w mordę.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 19 sie 2016, 4:54 
Pantryglodytes pisze:
(...)organizacja władzy na wzór klanów mafijnych wałczących ze sobą, trend, w dobie globalizacji, staje się ogólnoświatowem. (...)


Ale jakich klanów mafijnych? Dlaczego tak komplikować i demonizować?
Nawet w królestwie zwierząt są takie co dostają lepsze kąski i są pierwsze do michy.
U człeków elitami się to nazywa. Elity rządzą i dzielą, reszta zapierdala. Po chuj tu filozofować?
Jedynie można by mieć pretensje do mateczki natury, że trochu wolno humanizuje człowieka i dość niesprawiedliwie dzieli się on bogactwami naturalnymi, ale zara mnie zakrzyczą darwiniści, że to naturalne. Silniejsi mają rację bytu.
Elity są ponadwiekowe i ponadnarodowe.
Taki Jaruzelski...Kim miał zostać jak nie generałem i prezydentem, skoro jego elitaryzm sięgał XII wieku? Spawaczem? :lol:


P.S.
Czekam...Tak Barycki, do ciebie to było.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 59  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group