forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 22:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 489 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 49  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 wrz 2014, 17:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
czytelniknie pisze:
Też bym mógł tak pisać ale za bardzo mi pióro zalewa.


Pomyślał Stefan. Te ludzie takie dziwne rzeczy na mój temat piszą a ja przez te zepsute pióro nie mogę się odpisać i im wygarnąć co o nich myślę. Ech szkoda na nich czasu. Lepiej poszukam tej żonowej perfumy bo cholernie mnie suszy.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 17:54 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 17:48
Posty: 174
Ale hola!? – odurzony wizją nieśmiertelności z nagła dostał w łeb obuchem zwątpienia …
Czy na podroby też mam gwarancję, co by se pozwalać na takie eksperymenta?
Lepiej skup ty się chłopie na wyrobach z akcyzą, a detoksu unikniesz – skonstatował dość chyżo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Tak alkohol z akcyzą. To jest to. Jak zapić smutki to tylko patriotycznie. Pieniądze z akcyzy trafią do budżetu, za który można będzie kupić jakieś stare samoloty od naszych braci amerykanów. Trzeba tylko kupić polską wódkę. A może kupić i taką z monopolu z rosyjskim kapitałem i jako zagrychy użyć polskich jabłek? Perfuma żony zaczeka na gorsze czasy.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:12 
były już takie próby
radzę wyjebać w kosmnos
pomimo nadziei pisarzy in spe....
hujnia!


Na górę
  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Kalasanty nie mógł wyjść z oszołomienia po tym jak różni decydenci rozporządzali jego osobowością.Zebrał się w sobie i pomyślał od czego by tu zacząć,jak pomyślał tak zrobił i zaczął myśleć.Zaniepokoiła go wiadomość o rychłym przybyciu dziennikarzy[za jednym pójdą inni pomyślał] co prawda nigdzie nie ma jego ID,a to dzięki Pierwszej Matce,która wprowadziła go w arkana komunikacji natychmiastowej,komunikacji nie do wykrycia w obecnym stanie techniki.Kalasanty był matołem,ale z przebłyskami niewyobrażalnego geniuszu,dokuczał mu brak denaturatu od kiedy nocny stróż zaniedbał robotę.Nocny stróż usłyszał od szefa: nie pracujesz nie pijesz,deputat zawieszony.Jak tu żyć pomyślał wycieńczony przez morderczą eksploatację przez dwie nienasycone specjalistki od prania i maglowania[w czasie sesji nie mógł nawet pociągnąć z gwinta]. Wróćmy do Kalasantego.Kalasanty pomyślał dziennikarze niestraszni,ale ci paparazzi to jeszcze gorsze kanalie i tak o to okazało się ,że Pierwsza Matka mgła mu wbić nóż w plecy.Kalasanty miał domostwo pozornie niepozorne,po tym domostwem mieściły się najdziwniejsze komnaty,tajemne przejścia,których jeszcze nie był świadom do końca.W Kalasantym też płynęła błękitna krew,nie tylko od zabarwienia denaturatem,przodkowie, głównie pra pra pra itd.babki współpracowały z najznamienitrzymi rodami Europy biegle władającymi może nie szpadą,ale sztyletem i trucizną.Prababki działały jednak na własnych recepturach i teraz te receptury przez nie ostrożność Pierwszej Matki mogły się dostać w ręce zachodnich koncernów w tym różne tajemne sposoby spędzania płodu.Biada mi, po moim trupie pomyślał.No tak,sprawa się komplikuje,przecie onegdaj taki jeden o wyglądzie ZEUSA napuścił na mnie kosmitów,a ci grzebali w moim DNA.Kalasantemu jeszcze nikt tam nie grzebał i nie wiedział co o tym myśleć,żeby chociaż bolało.Kalasanty przypomniał sobie,że ma żal do Drugiej Matki,dopuściła do zagłodzenia jeża,ta wstrętna miękka i ocierająca się kotka wyżarła wszystkie myszy i jeż odszedł do krainy przodków przez zagłodzenie.Kalasanty ciągle żyje wspomnieniami,jak ten jeż cudownie kłuł do krwi to było lepsze niż najlepsze biczowanie.Kalasanty miał dość szeroki repertuar związany zaspokojeniem seksualnym,jeża jednak nic nie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Nic nie .....stopowało..
Te igły,te zastrzyki do żyły. To drugie życie Kalasantego.
Ale Stefan,ten Stefan przemawia z drugiej jaźni..
Co z tym robić ?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
A tymczasem w kosmosie dokładniej w statku zielonych ludzików-dobrze żeśmy wyłącznik bytu Stefana dali Urbanowi bo inaczej to by i z 10 lat przeżył.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Kalasantego zaniepokoił pisk szczurów,myślał,że zbliżają się natręci,a to tylko wewnętrzna walka o przywództwo po 200 letniej szczurzycy,która miała na wszystko baczenie w tych wyborach nie uczestniczył i nie mógł wywierać presji.Na czas bezkrólewia nie miał dostępu tajemnych receptur,może i dobrze bo korciło go aby wszystko wysadzić i z chmurki oglądać w trakcie życia wieczystego ruiny posiadłości.Któryś ze zmyślniejszych przodków łapał piorunki i umieszczał je w rtęci,te spowodowały by wybuch prochów przodków i koncerny zostały by na lodzie.Zbliżał się mrok,trzeba zobaczyć co nocnym stróżem,jego pompą insulinową no i z denaturatem.Zapowiada się pracowita noc pomyślał i poszedł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Po drodze przypomniało mu się cos o czym rozmawiali kosmici. Mówili coś o jakimś Mistrzu Urbanie. Mistrz Urban był znanym we wrzechświecie rycerzem Jedi. Z wyglądu przypominał Jabbe the Huta, ale w przeciwieństwie do swojego alter ego stanął po stronie prawa i sprawiedliwości. Tylko on mógł rozwiązać zagadkę podwójnej jaźni Kalasantego.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 wrz 2014, 18:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Ale,ale kto to jest Urban?
Jest Stefan,jest Kalasanty,a Urban?
Czy to czasem nie jest dziadek Agnieszki? Tej od Wołka? Ojciec chyba Łaniewski?
Albo odwrotnie ?
Ojciec Urban, a dziadek Wołk?
Też mi dziadek...
Aaa,już mi wszystko przez te igły się pokręciło..

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 489 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 49  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group