forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 gru 2017, 18:39 
kolegę miałem, wyglądał jak spod dłuta Pana Anioła by wyszedł, sportowiec, zdrowo się prowadził, a nie było jeszcze wtedy tefałenów. Wziął się kurwa i powiesił...


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2017, 18:41 
Dzisiaj dostałem na obiad kotlety mielone z wołowiny.
Delikatne pure z marchwi gotowanej na mleku.
Rwana sałata ze śmietana.
Zamiast ziemniaków jajo ugotowane na twardo, stare na tarce, wymieszane z bułka tartą, pietruszka i chuj wie z czym, usmażone na oleju kokosowym.

Prosto, jak na prola przystało.

Podawał przyszły inżynier z przyszłą panią mecenas. Mój syn z przyszłą synową.
Rozczłonkowali mnie smakowo. Wszystko mi pasowało.
Gdzie ja, cham, pasuję z tymi swoimi wędzonkami i bigosami.

Czemu to piszę...? Ano temu, że moje, wydawać by się mogło, zajebiste doświadczenie kulinarne, zdobyte na przestrzeni kilkudziesięciu lat życia, zostało zmielone w trybach młodości i młodzieńczej kreatywności.
Także Wy wszyscy, którym wydaje się, że możecie być mentorami z tytułu wieku, pierdolcie się po prostu. :D

Niech żyje młodość!!!
:D :D


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2017, 18:41 
I teraz masz wybór Sfiniaku, łosoś to chujnia, przesolona, i droga. Ani on smaczny, ani zdrowy, ale prestiżowy, potem smażenie. Mąka do tego, żółtko, jakby policzyć, zdrowiej zjeść golonkę.. Najpierw gotujesz, a potem pieczesz..Tuńczyk, o tak, to jest bajka, ale łosoś? Toć już lepiej se karpia nabyć ze stawu..i niechaj go w Tesco zaciupią..


Ostatnio zmieniony 01 gru 2017, 18:44 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 01 gru 2017, 18:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
a co, Pimpek, zazdraszczasz mu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 19:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
zaraz Pimpek się wpierdoli


Ostatnio zmieniony 01 gru 2017, 19:19 przez Hornet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 19:18 
nie jestem zazdrosny, nie aż tak.


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2017, 19:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
Szanowny panie H.... zgodnie z wytycznymi WHO to wegetariańskie mazidło nie może być nazywane smalcem. Może być nazwane wegegównem do smarowania ale nie smalcem gdyś nazwa smalec zakłada związek ze świniną. Dokładnie tak samo jak i wszystkie te wegetariańskie cosie które starają się udawać normalne jedzenie.

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Podzielam Pańskie zdanie Panie Arend, ale posłucham Pana Horneta i zrobię to i zję. A zrobię i zję bo mnie to ciekawi. Jak mnie ciekawi to nie ma huja we wsi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 19:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Szanowny panie Arend!
Nie ja jestem autorem nazwy, dlatego zaznaczyłem, że link jest cytatem.
Jest to alternatywa dla ludzi lubiących smalczyk a posiadających zrujnowana wątrobę niezdrowym żarciem.
Pan, Panie Arend niebawem do tego grona dołączy imponując zrujnowana smalcem trzustką i przetłuszczona jak u gąsiora wątrobą. Sterane wysiłkiem serce zapcha się lipidami , smalcem i używkami od których Pan nie stronisz a podobne workom po śmieciach płuca łaknąć będą porcji tlenu nadaremno. Refluks przełyku spowoduje, że całe żarcie będzie się wpychało do tchawicy a niesubordynacja zwieraczy dopełni dzieła zniszczenia.

Żryj Pan te fasolę, Panie Arend, póki jeszcze kurwa czas, miej Pan litość dla swych podrobów.
Z poważaniem, dołączam wyrazy podziwu dla Ekwipunku Dźwiganego Co dzień i smacznego. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 19:46 
Wegetarianizm to filozofia, oni wcale się nie zapierają, że lubią mięso i jedliby je, gdyby nie wyznawane przez nich wartości. Nie chcą zabijać ani przyczyniać się do zabijania zwierząt, dlatego te nazwy, a to schabowy z soi, a to smalec z fasoli... Nie lubię, ale nie krytykuję a od czasu do czasu próbuję, żeby stwierdzić, że jednak - nie lubię ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 873, 874, 875, 876, 877, 878, 879 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group