forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 2:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 sie 2017, 16:26 
A ty żłobie ślepakami strzelasz, że ci 500 plus nie przysługuje, eunuchu? Weż już skończ z tym prostactwem klecho, serio, niestrawny jesteś ..


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2017, 16:28 
st1111 pisze:
I co dieta zadziałała? Czy też tak jak mój znajomek powykreślał warzywa zostawił mięso i się odchudzał.

Początko owszem, 20 kg na minusie, ale i wysiłek fizyczny. Ale wiesz, jak 20 mniej, zaczęłam olewać i wróciło, niestety.
Znowu wyglądam jak serdelek. :(
Przypuszczam, że dietę trzeba trzymać ściśle do końca żywota, a i potęgować ruch.. Ja jednak zachłynęłam się sukcesem, spoczełam na laurach i lipa po całości..


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2017, 16:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wystarczy jeść mało i bez cukru.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2017, 16:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
majorowa pisze:
Weż już skończ z tym prostactwem klecho, serio, niestrawny jesteś ..


Spierdalaj do garów kuchto i nie wal tu kopocołów, że ktoś chciał cię zatrudnić. Cały dzień siedzisz na forum, to kiedy masz czas pracować? Już nie raz udowodniłaś, jak potrafisz pierdolić farmazony nie z tej ziemi. Byłaś majorową, chujnią-mujnią i kimś tam jeszcze. Ale tylko wirtualnie. Spierdalaj!


Ostatnio zmieniony 09 sie 2017, 16:43 przez ksionc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2017, 16:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3531
Lokalizacja: z tamtąd
we w tej liście rzeczy niejadalnych jedynie marchjew z grochem jest niejadalna ( no nie cierpię tego połączenia)

ale nereczek to będę musiał poszukać ( bo zdajecie sobie sprawę że cynadry to nie są nereczki) i zrobić w potrawce

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2017, 16:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
I co dieta zadziałała? Czy też tak jak mój znajomek powykreślał warzywa zostawił mięso i się odchudzał.


Byłem na "kursie" by schudnąć, trzy tygodnie, dobrze pamiętam jak to wygląda, pięć posiłków dziennie.

Zero cukru, zero soli, zero makaronu, kostka masła na dzień 1x1x1,5cm

Śniadanie dwie łyżki czegoś albo mała kromka i np pomidor.

Drugie śniadanie malutki jogurcik albo połowa jabłka.

Podwieczorek połowa jabłuszka, albo pomidorek.

Obiad trzy łyżki czegoś.

Kolacja dwie łyżki czegoś albo kromka i plasterek.

Działa bardzo dobrze, spacer albo basen wystarczy za ćwiczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2017, 16:55 
st1111 pisze:
Wystarczy jeść mało i bez cukru.


Cukier jest wszędzie..owoce, warzywa, makarony ,kasze, ryż.. pewnie dyscypliny trzeba, a ja mam duży problem z samodyscypliną. Dochodzi do tego inna przypadłość, ja hedonistą jestem. A że jedzenie sprawia mi przyjemność..to se Pan dopisz. Bardzo rzadko jem, żeby zaspokoić głód. Jem, wybieram potrawy, gotuję, bo ich spożywanie sprawia mi frajdę. Uwielbiam jeść, kocham zapachy, delektuję się nimi. Uwielbiam kolory, dobieranie składników, przypraw cały ten rytułał przyrządzania. Dla mnie to artyzm wręcz.
Serio, to mi straszną frajdę przynosi. A już największą, kiedy domownicy mlaskają z zachwytem.
Najwidoczniej pozostanę już kluską, za to jaką szczęśliwą..
Cytuj:
zero soli,
Zero soli też było, sól ponoć można ziołami zastąpić.


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2017, 17:06 
Cytuj:
Cały dzień siedzisz na forum, to kiedy masz czas pracować?
Jutro, przygłupie, o 7 rano fotkę ci zrobię, no może nie ci, wkleję na fejsa, a potem tu przerzucę, bo fota będzie z tefonu. Natomiast nie wiem o której przerzucę, bo nie wiem. Poprosimy moda by ci na priw wysłał info, o IP. Ty, poprosisz stanaxa, by potwierdził czy fota to oryginał, jesli obaj potwierdzą , zamkniesz ten swój prostacki, przygłupi ryj na wieki. Ok?
Honorowy taki zakład? Zgadzasz się?
Ale kiedy ja go wygram, ty już na tym forum się nigdy nie pojawisz ćwoku, słowem niczego nie skomentujesz.
Przyjmujesz?


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2017, 17:10 
Jest. Srasz wodą i wikliną.


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2017, 17:14 
Cytuj:
Przyjmujesz?

No, co tam klecha..Przecież ty wiesz o nas więcej, niż my sami. Potwierdzaj zakład, skoro jesteś pewny tego co piszesz, a przecież nie piszesz kocopołów tylko informujesz innych o dziwnym trafem znanych ci faktach z życia userów, stąd nic ci nie grozi.
Jak więc będzie? Bierzesz na klatę? :D
Powtarzam, jak skrewisz, wypierdalasz z forum raz na zawsze.
Przybijasz? Tak czy nie?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 770, 771, 772, 773, 774, 775, 776 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group