forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 1:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 wrz 2019, 15:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ona się rozpuściła jak pański bicz na wywczasach. Ogniska, grille, flądry, wściekle psy...

a wszystko za nasze podatki :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2019, 15:44 
To prawda, tęsknię za tą beztroską i ku pokrzepieniu, bez debetu we wrześniu się raczej nie obędzie. ;)


Na górę
  
 
Post: 06 wrz 2019, 15:53 
older pisze:
Przejdź się po wsi, może nie takie świeże ale w każdym obejściu jakaś się znajdzie. Flądra:)

Żeby jedna.


Na górę
  
 
Post: 06 wrz 2019, 16:58 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Komandor pisze:
Rozumiem. Dlatego nie lubię rosołu jeść. Więcej się człowiek namęczy chochlując niż naje.
A jeszcze kluski z łyżki spierniczają. Rosół tylko piję.

A do rosołu się bierze rosół nitki lub te inne wstążki.

Jak zrobisz zalewajkę częstochowską to daj znać. Się wproszę. U nas tu żuru nie ma dobrego. A żur to podstawa.
W tym roku już nie ale może w przyszłym będę się kręcił po Wybrzezu to Ci podrzucę trochę żuru od mojego brata.
Kawaler z odzysku od 35lat więc się nauczył gotować a żur kisi sam. I jak na razie lepszego w okolicy nie udało mi się kupić. Ale poproszę go o przepis to Ci podrzucę. To nieskomplikowana sprawa jest.
Ale jest warunek: Nie wolno używać do kiszenia wody z Wisły. Tym bardziej teraz......... :lol:
Był czas to on po wodę do Złotego Potoka jeździł i tam ze źródeł Zygmunta przywoził....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2019, 17:08 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Kisiłem sam. Ale mąka u nas też nie do dostania. Chociaż teraz może już w supermarketach jest. Ale oszukana. Nie tak gruba i mniej otrębów.
Całkiem przyzwoita w sklepie zakładowym we młynie na Tartakowej była. Jak będę na grobach to muszę zajrzeć.

A woda z Wisły jest OK. Najlepsza teraz. Ponoć nawet lepsza jak była. Mówią. Naturalnie piaskiem zakolami czyszczona. :P

A o przepis poproszę. Może coś nie tak robię.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2019, 17:18 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol:
Jak się nie boisz, ( bo tu ostrzegali przede mną) - daj adres na PW to Ci podeślę trochę......takiej porządnej..... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2019, 17:55 
A jak przede mną przestrzegali, Jezusie Maryjo, okazałam się całkiem miłą osobą w dodatku ładną i interesującą kobietą hahaha. Kiedy mnie Komandor przytulił to ciarki mi poszły do samej kości ogonowej. Serio, cudnie było. Nie pytałam męża i Papy czy to samo czuli, bo pora była taka i te wściekłe psy, że wszyscy się przytulaliśmy. Olej praktyku infantylnych pozerów. Bądźmy dla siebie ludźmi i wszystko będzie grało.


Na górę
  
 
Post: 06 wrz 2019, 18:08 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Taaaaa... zjawiła się w obstawie 3 chłopów (ojca, męża i syna) tak, ze się balem spojrzeć nawet czy faktycznie ma zajebistą dupę.
Ale balowalim (oprócz syna bo się zmyl) aż północ minęła i nas ze wszystkich knajp wywalili. Co prawda właściciel ostatniej to nas po ulicy gonił przepraszać ale już nie wróciliśmy :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2019, 18:36 
Ale powiedz, mam w sobie to coś. Hahaha. Ty też
masz. Spotkanie było cudowne, wiele
się od ciebie dowiedzieliśmy. Okazało się, że nie jesteś Katonem, ale jeszcze nie dalej jak 2 dni temu, Wojciech pytał mnie ;kochanie ,ale dlaczego Komandor powiedział że jesteś popierdolona. :D


Na górę
  
 
Post: 06 wrz 2019, 18:39 
Powiedziałeś tak mój miły, w tej ostatniej knajpie co się za portfel złapałeś hahaha


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1220, 1221, 1222, 1223, 1224, 1225, 1226 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group