forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 18:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 kwie 2017, 19:20 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Boruchu........na litość boskom:
A przestań że łapać węgorza na robaki.Same sznurowadła na to biorą.
Załóż ukleję albo kiełbia.
A jeszcze lepiej nie za dużą płotkę.
Od razu wagomiar poławianych węgorzy co najmniej Ci się podwoi........!
Nie dziękuj. Przyślij pierwszego jaki będzie miał kilo. Wcześniej oczywiście musisz go uwędzić........ :oops:
Co by się nie zepsuł w trakcie podróży.......!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2017, 20:22 
barycki pisze:
to może komunisto, synu komunisty, założymy się
więc zaraz się okaże, który z nas jest komunistą, a który kabotynem


Boruch pisze:
Jestem wędkarzem i wiem


Ja rozumiem Pana, Panie Boruch, syn komunisty, któremu wydaje się, że jest komunistą, ma absolutne prawo być kabotynem i zamiast przyjąć zakład, składać kabotyńskie oświadczenia o swojej wiedzy. No i jak Pan widzi, ale przede wszystkim, widzą to, czytelnicy, że tak jak pisałem, migiem się okazało, który z nas jest komunistą, a który, kabotynem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 kwie 2017, 20:39 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Na Baryckiego to nawet komary nie biorom. Wpierdolisz takiego do jeziora to nawet w Wisłoujściu przez najbliższe 3 lata uklejki nie złapiesz :mrgreen:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2017, 21:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
barycki pisze:
No i jak Pan widzi, ale przede wszystkim, widzą to, czytelnicy, że tak jak pisałem, migiem się okazało, który z nas jest komunistą, a który, kabotynem.

Adam Barycki


Ty znowu się najebałeś Barycki? Tosz ty qrwa nie trzeźwiejesz!


ps.

Praktyku - co ci powiem to ci powiem - kiedys to były wegorze na rasówy właśnie, Dziś już nie ma bo kłusole robią zapotrzebowanie dla takiego starego chuja Baryckiego. Jak juz Pan czytałeś najebie sie taki jak szpadel na wiosne i o 19-stej idzie nad wodę i czeka. Ja już od dawna specjalizuję się w Karpiu, linu, ewentualnie leszczu. To są gatunki, że jak cierpliwości i ręki do przygotowania karmy nie masz to chuja złowisz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2017, 21:25 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Piękna Góra k. Giżycka - gospodarstwo rybackie - tam łowię sumy po 5 kg a i wędzoną sielawkę po 25 zł/kg... :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2017, 21:50 
Chyba w Pańskiej durnej łepetynie, w tym roku na Pięknej Górze, sielawę wędzoną mieli najtaniej po 45 złotych. A ja kupuję świeżą po 13 złotych od mojego rybaka, a wędzi się sielawę godzinkę. No i durny Parafon kupuje wypatroszone sumy bez wątroby, aby dla Baryckiego była wątroba.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 15 kwie 2017, 21:55 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Jebnąć mu w pysk czy posolić i popatrzeć, jak sam się wędzi..?

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2017, 22:21 
Boruch pisze:
Ty znowu się najebałeś Barycki? Tosz ty qrwa nie trzeźwiejesz!


Wydałem dzisiaj polecenie mojemu służącemu, aby na gorącym dymie lekko przewędził węgorze przez godzinkę do półtorej, a jutro pokroi w dzwonka i do słoi w zalewie z oleju. Kilka dzwonek z tego większego, zostawię sobie do podsmażenia na masełku i jak już reszta będzie zawekowana, bo muszę tego dopilnować, to sobie podsmażę, a potem będę dogorywał w pijackim upojeniu. A jak się przebudzę, to zjem sobie żuru z półplasterkami podsmażanej kiełbaski i pokruszonym jajkiem z ziemniaczkami puree polnymi tłustą skwarką z cebulką na osobnym talerzyku i tak łyżką zagarnąć na czubek ziemniaczki ze skwarką, a potem na łyżkę nabrać żuru z kawałkiem kiełbaski i jajeczka, jednak, aby ten cudowny rarytas donieść do ust, trza się napić, inaczej się nie da, rozchlapie się wszystko na świąteczną koszulę. Tak, więc, sam Pan widzi, Panie Boruch, że trzeźwym być mi nie wolno, trzeźwość moja byłaby zbrodnią na cudownych rarytasach kuchni polskiej, a tego uczynić mi nawet nie przystoi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 16 kwie 2017, 7:30 
U mnie żur na wędzonym boczku, bialej i wędzonej kiełbasie, bez ziemniaków. Gęsto wkładki i jajek.
Dwa rodzaje sałatek, obie z majonezem Winiary, bo inne są niejadalne. Pierwsza zwyczajna cofka, druga z jaja, groszku i marynowanych pieczarek.
Szynki, polędwica i balerony. Śledzie w śmietanie i oleju, pstrąg, z patelni, jak kto zechce sobie podsmaży, bo pstrąga piekłam wczoraj. Jakiś tam warzyw w sensie ogorka, pomidora, ale bardziej dla picu, niż do najedzenia.
Dopchać można się sernikiem, co to średnio wyszedł(przez ten podrabiany ser z pudełka) i babką, z której połowę zjadł pies.
Na nic nie mam ochoty, bo kiedy się gotuje, to jakoś potem jeść się już nie chce.
Czekam na obiad, polędwiczki wieprzowe duszone w sosie, pyry i mizerię, oczywiście ze śmietaną Krasnystaw, bo innej nie uznaję.
Jak kto zechce się alkoholizować ma 3,75 litra wina (jedno żółte, drugie czerwone), zielonego Lecha i Słoneczny Brzeg. O Finlandii dla mnie zapomnieli, więc nawet nie zawracam sobie głowy.
Jutro powtórka z rozwywki, a pojutrze znowu na sałacie i tuńczyku z wody.


Na górę
  
 
Post: 16 kwie 2017, 7:35 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Poczułem sie zaproszony - Finlandii jakieś 0,7 siem znajdzie. Którą połowę babki zeżarł pies - ta do pasa od dołu czy od góry?
:lol:
A tak generalistycznie to Aguś - najlepszego ! :D
Oprócz wędzonej wiatrem polędwicy i opatki w orzechach to nic nie robiłem - dzisiaj i jutro na sępa po rodzinie :D

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group