forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:42

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2019, 11:28 
nick pisze:
No, już po Tobie nie spodziewałam się takiej niewiedzy w dziedzinie religioznawstwa.



Spoko Nicka, zabyłem emotki i juz spina. :D
Ja też "świętuję" w grudniu, bo i co robić jak sklepy zamknięte, a mama pierogi ulepi. ;)
Drapaka też do zaprzeszłego roku stawiałem, bo małolat choć niekszczony sobie życzył.
Teraz już olewa i woli jak iglak sobie w lesie zostanie, a prezent przelewem na konto.
Jednako Polacy jako naród nie zechcą z całą pewnością prezydenta, który nie będzie
kultywował ich tradycji. Ma klękać jako oni i już!


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2019, 12:06 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Jaka tam spina :D
Z krześcijańskim miłosierdziem darowuję Ci brak emotki :mrgreen:

Drapaków co prawda nie kupuję od dawna, mam takie maleństwo sztuczne, brakuje mi miejsca, więc stoi sobie na regale.
Wiem, wiem, że produkcja sztucznej niszczy środowisko bardziej, niż wycięcie hodowlanej.
Ale ta moja zniszczyła środowisko już ze 20 lat temu, i przepadło. Co mi się będzie choineczka marnować.
A dla zapachu wstawiam do wazonu zebrane na targowisku gałązki świerkowe, i klnę potem, jak mi się zaczynają sypać.
Wtedy bez pardonu wyrzucam je przez okno, niech użyźniają różyczki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2019, 12:54 
My co roku kupujemy żywe drzewo, z korzeniami, a na wiosnę przesadzamy do ogrodu. Wprawdzie na 5 , przyjęło się jedno, ale nie ustaje w próbach.

Dziś zapiekanka z kiełbasą, papryka, cebulą, pieczarkami, serem i makaronem.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2019, 14:55 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Żywego, nawet niewielkiego, nie miałabym gdzie postawić w swoich apartamentach :D
No i w ogródku już się szpilki nie wciśnie, tak jest zadrzewiony.
Ale - jeśli ktoś ma miejsce - to najfajniejsza opcja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2019, 15:35 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Dokładnie, jak ma Nicki we w głowie mam (od wielu lat) i ja.
Z wyjątkiem podejścia do karpia. Ale mam na niego przepis wyśmienity.......poza tym lubię ryby. W kwestii pozostałych ryb; preferuję sandacza.......z okoniowatych stąd bardzo smaczny o ile z czystej wody. Z Odry nie polecam....... :oops:
Choinkę od dawna mam sztuczną ( taką 40 cm) - więc i środowisku nie wiele zaszkodziłem.
A tych "w doniczce" nie kupować.........zbyt mała bryła korzeniowa stąd jedna na 100 się przyjmuje.
Agafia miała sporo szczęścia, że jedna jej wzeszła.
Ale to jedynie moje zdanie............etc,etc! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2019, 17:35 
Świerczek w ogródku zasadzony, przyjął się, lampki zakupione z zasilaniem słonecznym... Ekologiczne my som , ze ja prdl! :) A na obiad, zeby było w temaci: Zalewajka na białej kiełbasie oraz skórach z wędzonek róznych z grzybami suszonymi latosimi. Leci z pysków? I dobrze. :)


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2019, 17:45 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
U mnie na obiadek był duszony schab z kopytkami i z surówką z rzepy.
Nażarliśmy się do wypęku, więc na podwieczorek tylko jabłuszko i jeden (JEDEN!) cukierek marki krówka. Wawelska.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2019, 20:45 
Zapiekanka wyszła gówniana, naprawdę. Raz, że za dużo makaronu w stos. do składników, dwa, bez sosu, jakieś takie suche, bez charakteru. Szkoda, bo kupa pracy, koszty. Niby zjedlim po porcji, ale na powtórkę nie mam ochoty. Tośka za to żre (świeżymi guczkami podprawiłam gdyż Papa topił smalec). Koty też nie gardzą, nie zmarnuje się.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2019, 23:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
rzecz konserwatywna

https://www.youtube.com/watch?v=_EUbXVabYoA

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 gru 2019, 0:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
goloneczki?

https://www.youtube.com/watch?v=hJtYCIRLj_o

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1255, 1256, 1257, 1258, 1259, 1260, 1261 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group