forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 1:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2017, 22:11 
Nie odpowie...zawsze w razie w będzie mógł napisać, że nie czyta moich postów, coś umkneło i nie wie o czym ględzę.. gały się zsiądą, jak to białko, z lekka zsiadłe, wypłyną na resztę mięsa, a goście na wigilii nieświadomi, będą mlaskać, jaki to sosik własny, zajebisty...aksamitny i delikatny...
no, ok. skoro można jeść jądra, nerki, wątroby, dlaczego nie jeść gałek ocznych? albo mózgu? ilekroć po szkole chodziłam do Aśki, z prostopadłej ulicy, miała na obiad mózg z jajkiem.. Babcia Aśki zawsze chciała bym zjadła, a ja zawsze ''byłam najedzona''. Wpierdalali ten mózg (z jajkiem) aż im się uszy trzęsły.
Boże, jaką ja mam traumę..


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2017, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
ale oka najpierw wydłubiecie i rzucicie krukom, i wronom?


Oka to już dawno większość ma wydłubane, gumowego śmierdziela widzą ale namiotu bezdomnych zamieszkujących kępę krzaków dokładnie naprzeciwko po drugiej stronie Wisły (śródmieście) nikt nie dostrzega.
Sensacji nijakiej niema, normalka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 22:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
....
Boże, jaką ja mam traumę..


Wyobrażam sobie, sam bym zjadł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 22:22 
Nie wydaje mi się..Poprzedni post...maska spadła..
Skoro dostrzegasz cudze nieszczęście po drugiej stronie rzeki, nie zapchasz kichy zwierzęcym mózgiem. Z jajkiem w dodatku. To się wyklucza, jakby...
Chociaż nie potrafię wyjaśnić dlaczego.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2017, 22:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
....dlaczego.


To prostsze niż się wydaje, nie jesteśmy (Europejczycy) spokrewnieni z Denisowianami. Azjaci są, tak wiem, to nie jest poprawna politycznie odpowiedź. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 22:37 
Ale to było 40 tysięcy lat temu..albo i więcej, nie chce mi się sprawdzać. Po takim czasie, chyba wszystko pozostaje, bez znaczenia.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2017, 22:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Ale to było 40 tysięcy lat temu..albo i więcej, nie chce mi się sprawdzać. Po takim czasie, chyba wszystko pozostaje, bez znaczenia.


Jedni uważają tak a inni inaczej, faktem jest że w Afryce nie ma nawet śladu po Neandertalczykach a Azjaci to potrójna mieszanka. :roll:

Tak chyba wszystko pozostaje bez znaczenia, w jednostkowo rozpatrywanych przypadkach, można wszystko zobaczyć co się chce. W dużej skali i uśrednionej mamy to co mamy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2017, 9:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
AGAFIA pisze:
Nie odpowie...zawsze w razie w będzie mógł napisać, że nie czyta moich postów


Otóż odpowie, bo ZAWSZE czyta z zainteresowaniem :D .

Otóz oczy, czy to rybie czy ssacze, nie wypływają podczas gotowania- gałki oczne są bardzo twarde za życia i pyszne po ugotowaniu, zwłaszcza rybie, stanowiąc esencje rybiego smaku.
Po obróbce cieplnej mają stałą konsystencję, nic z pyska nie wystrzela po nagryzieniu jak pokazują w niskobudżetowych horrorach dla samotnych dziewic i wystarczy sie raz przełamać aby do końca swych dni delektować się smakiem.
Jadłem jądra jelenia, oczy łosia, jądra saren, danieli i dzików, nerki, mózgi, ozory i serca, gałki oczne, grasice z cebulką duszone, nereczki, szpik z grubych kości udowych, nie patroszone kwiczoły w smalcu i kiszeczki ze słonki długodziobej usiekane z pieprzem, na razowym chlebie.

Wieloryba, kurwa, tylko nie jadłem :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2017, 10:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Hornet pisze:
Jadłem jądra jelenia, oczy łosia, jądra saren, danieli i dzików, nerki, mózgi, ozory i serca, gałki oczne, grasice z cebulką duszone, nereczki, szpik z grubych kości udowych, nie patroszone kwiczoły w smalcu i kiszeczki ze słonki długodziobej usiekane z pieprzem, na razowym chlebie.



No właśnie jadłem-niestety pewnego razu wybrałem się do lekarza

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 gru 2017, 10:32 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
.......tylko wieloryba - kurwa, - nie jadł.........żali się Hornet.

Bo skurwysyna ciężko pokroić. Wpadły nam kiedyś podczas nocnego zaciągu dwie orki.......znaczy takie niby mniejsze wieloryby. Oczywiście nad ranem, po wyciągnięciu trału, orki były martwe. W związku z tym, miałem okazję pogłaskać "skórę"
tego ssaka. Wrażenie niesamowite..........zupełnie, jak byś głaskał oponę od "Biełaza".
Tak samo twarda. Palcem nie dało się stworzyć wgłębienia. Znaczy może by go w końcu i pokroił ale piłą łańcuchową..... :oops:
Na marginesie:
Było mi tych orek żal........do dziś widzę ja na pokładzie bez ruchu.......i wtedy zrozumiałem, ile stworzeń ginie w sieciach rybackich na całym świecie.
Z jednej strony żal, że padło polskie rybołówstwo jako przemysł. Z drugiej, - może dzięki temu sporo przedstawicieli natury uniknęło zagłady....... :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group