forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2017, 9:36 
Cytuj:
Tu jest wszystko.

Older, Ty myślisz, że ja szukajki nie potrafię uruchomić?
Chodzi mi o Wasze, na sobie sprawdzone, przepisy.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2017, 9:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Ja sprawdzam na sobie sernik tak- lokalizuje organoleptycznie schowana przede mną blachę z ciastem. Poszukiwania rozpoczynam o piatej trzydzieści rano, kiedy agresor jeszcze śpi.
Biore blachę na blat, w prawej dłoni trzymam łyżkę od zupy a w lewej karton z zimnym Łaciatym. Wżeram się od lewego rogu, pakuje do japy i rozcieńczam masę zimnym mlekiem zwierając żwacz niczym waleń w ławicy sardeli.
Ponieważ kubki smakowe mam rzadkie jak dziewictwo wśród licealistek, dopycham kolejne porcje i kolejne, polewając Łaciatym i mrużąc oczy.
Wiem, że jebanie za nadżarty placek będzie nieuchronne i to wzmaga tylko mój apetyt.

Gdy dojdę do pół blachy, jestem usatysfakcjonowany zemstą za chowanie przede mna placka, odstawiam ŁAciate i z cicha pobekując odkładam placek na miejsce.

Później mi go pokazują koło południa a w oczach jeno wyrzut mają. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 9:48 
ja serników nie robie. To jest poniżej mojej godności. Innych ciast też nie.


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2017, 9:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Ale zajadasz z pewnością ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 10:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Z godnością.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 11:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Hornet pisze:
Ja sprawdzam na sobie sernik tak- lokalizuje organoleptycznie schowana przede mną blachę z ciastem. Poszukiwania rozpoczynam o piatej trzydzieści rano, kiedy agresor jeszcze śpi.
Biore blachę na blat, w prawej dłoni trzymam łyżkę od zupy a w lewej karton z zimnym Łaciatym. Wżeram się od lewego rogu, pakuje do japy i rozcieńczam masę zimnym mlekiem zwierając żwacz niczym waleń w ławicy sardeli.
Ponieważ kubki smakowe mam rzadkie jak dziewictwo wśród licealistek, dopycham kolejne porcje i kolejne, polewając Łaciatym i mrużąc oczy.
Wiem, że jebanie za nadżarty placek będzie nieuchronne i to wzmaga tylko mój apetyt.

Gdy dojdę do pół blachy, jestem usatysfakcjonowany zemstą za chowanie przede mna placka, odstawiam ŁAciate i z cicha pobekując odkładam placek na miejsce.

Później mi go pokazują koło południa a w oczach jeno wyrzut mają. :lol:


Stałe pytanie-co na to pański lekarz?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 14:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Przecież pisze, że wyżera po cichu aby nawet jego przemoc domowa nie wiedziała a co dopiero lekarz...... :oops:
Lekarz jak sie dowie, to go z tymi zapchanymi żyłami do hydraulika odeśle a nie na chirurgię....... :roll:
Z tym, że ja mu się nie dziwię; - mam podobnie.
Z tym, że ja nie wyżeram sernika ( tego nie lubię) - ale za to placek ze śliwkami to blacha ino mig........ :lol:
I w związku z tym, od jakichś dwudziestu lat placek ze śliwkami musi być pieczony na dwóch blachach..... :twisted:
Aaa! - mój lekarz też o tym nie wie.
Jeszcze by przyszedł i wyżarł........ ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3531
Lokalizacja: z tamtąd
ja to dziś skromniutko. Buraki gotuję, ćwikła będzie

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja rozumiem Pana Panie Arend. O czasu do czas trzeba zarządzić post. Ja w ramach właśnie tego postu opierdoliłem dwie michy flaków. Mniam!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2017, 15:06 
sama ćwikła?
Zbidniejesz nam... ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group