forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 paź 2017, 16:43 
stary praktyk pisze:
nie rozumiem o czym Pan Szanowny do mnie nawija.


Nie słuchaj tego bajkopisarstwa, bo będziesz w zimie w sandałach chodził. Dobrze Ci radzę.
Ale możesz odtrąbić połowiczny sukces. Spierdoliłem polędwicę wieprzową podczas wędzenia.
Osuszałem w zbyt dużej temperaturze i wyszła kwaskowata.
Ale szynka...urywa dupę.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 16:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Na sraczkę to dobry jest węgiel.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 16:52 
Wiedziałem.
Ale nie spodziewałem się tego noża w plecy od Cię Prosię.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 16 paź 2017, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Niestety, - nie dość, że nie pamiętam to nawet nie rozumiem o czym Pan Szanowny do mnie nawija.
Podejrzewam, - ja dość inteligentny jestem, - że uzywasz Pan nazw/określeń z jakiegoś filmu.
I tu muszę Pana poinformować, że ostatni raz w kinie byłem na filmie radzieckim p.t "Ojciec żołnierza" .....czy coś w tym sensie. Znaczy, - to było z 50 lat temu. Niestety, ale zaprzestałem chodzić do kina po zorientowaniu się, że polscy kinomani stosunkowo rzadko używają mydła a jak by tego było mało, zamiast oglądać w skupieniu akcję jaka rozgrywa się na ekranie, żrą jakieś przekąski które śmierdzą równie ohydnie jak niedomyci kinomani. A tego, organizm mój, przyzwyczajony do świeżej
morskiej bryzy, - nie tolerował....... :oops:
Po za tym, większość filmów w naszych kinach, to produkcja amerykańska.
Znaczy połowa filmu to napierdalanka a druga to wyścigi samochodów ktore nie mają końca.
Proszę Borucha, przecież nikt normalny tego nie strawi.
Wolę w garażu łódkę postrugać, na rybki wyskoczyć czy ostatnio na grzyby.......mniej stresujące to zajęcia.



Co do tego filmu to jest to film bardzo znany w TV i mniemam,że Pan szanowny oglądał. Emitowany był niejednokrotnie. To znakomita komedia francuska pt. "Kapuśniak". W roli głównej, jednej z ostatnich przed śmiercią Lui De Funes czyli (Claude). Zdarza się, że się nie pamięta Panie Stary w naszym wieku ;)

Co do kina ja też nie jestem częstym bywalcem - niestety. Kiedyś tak, a bo to jestem z tego pokolenia, że z poznaną świeżo dziewczyną chadzało się przecież do kina. Dziś chyba nie jest już to w modzie. Ostatnio w kinie na czym ja byłem? Chyba na "Ogniem i Mieczem". Szkoda, że kino przestało już być tak zajmujące jak kiedyś. Bo urok tego jednak był. Pomimo mankamentów o których Pan pisze. Mnie najbardziej przeszkadzały te szeleszczące papierki od cukierków, a podczas wyjścia po seansie człowiek deptał po śmieciowisku - papierki, opakowania, łupiny po słoneczniku i pestkach od dyni. Żenada. Dziś mamy internet. Nowości, które ukazują się na ekranach kin niemal natychmiast można wyłapać w internecie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 17:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
stary praktyk pisze:
nie rozumiem o czym Pan Szanowny do mnie nawija.


Nie słuchaj tego bajkopisarstwa, bo będziesz w zimie w sandałach chodził. Dobrze Ci radzę.
Ale możesz odtrąbić połowiczny sukces. Spierdoliłem polędwicę wieprzową podczas wędzenia.
Osuszałem w zbyt dużej temperaturze i wyszła kwaskowata.
Ale szynka...urywa dupę.
:lol:


Panie Polar niech Pan nie sieje defetyzmu, ja Pana proszę. To co napisałem do Pana Praktyka było żartem. Żałuję, że z humorem tak trudno do Pana dotrzeć. Niech Pan pozwoli aby wnioski każdy sam wyciągał. Proszę nie obrażać Pana Praktyka, to inteligentny człowiek i sam będzie wiedział co ma zrobić. A czas jaki Pan poświęca na obrzydzenie borucha niech Pan może poświęci na doskonalenie wyrobu swoich specyjałów. To będzie z pożytkiem dla Pana.

A tak już na koniec powiem Panu, że podziwiam Pana za to, że podejmuje się Pan wyrobu własnych wędlin. Ja choć w kuchni nie jestem laikiem, też coś tam zrobić potrafię, ale za wyrób wędlin jeszcze się nie brałem. I szczerze mówię, szczerze - szkoda mi, że ta wędlinka Panu nie wyszła. Ale wierzę, że wie Pan dlaczego tak wyszło i następnym razem wyjdzie już dobrze. Życzę Panu tego, bo jak już pisałem wygląd ma to znakomity. Powodzenia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2017, 18:36 
Jebnij Pan boruchowi w ryja, a drugiemu staruchowi nakop Pan do dupy.

PS. Możesz Pan też opierdolić Panią Agafię. A na Panią Rose nie zwracaj Pan uwagi, tak jakby Jej w ogóle nie było.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 12:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
wygrzebałem z odmętów spiżarki kawałek słoniny węgierskiej wędzonej z mangalicy. i kawał zeschniętego kaszkawału

tak się skończyło

Obrazek

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 12:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Bardzo przepraszam i pana psy to jedzą?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 paź 2017, 12:54 
teraz wierzę, że mamy do czynienia z prawdziwym surwiwalowcem.


Na górę
  
 
Post: 17 paź 2017, 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
st1111 pisze:
Bardzo przepraszam i pana psy to jedzą?


nie, ja to jadam
fakt że w międzyczasie doszedł kawałek wędzonego boczku, angielski cheddar i polski niebieski lazur wraz z ćwierć litrem dobrej śmietany i pęczkiem pietrusznej naci

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 826, 827, 828, 829, 830, 831, 832 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group