forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 10 maja 2024, 2:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695 ... 1395  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2017, 9:35 
Za nielegalny ubój świni- trzy lata. Propozycja Ziobrego, która albo przeszła albo przejdzie w sejmie i senacie. Kurwa, za Hitlera tak nie było!
Kaszankę chcę zrobić, znikąd krwi nie dostanę! Boją się bić w domu a masarnia jak ma zadużo to wylewa.
Niedługo ten jebany kurdupel sam będzie robił pasztetową, bo nic innego dziurawymi zębami, kurwiszon męski nie pogryzie... ;)


Na górę
  
 
Post: 28 kwie 2017, 10:19 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Arend pisze:
ksionc pisze:
Trawy pojedz, twoja ulubiona. :lol:


świnty tfu monsz a nie wi że trawe to siem albo pali albo wypala :mrgreen: :mrgreen:



Byłżem ja dziś w Lubelskim Gubernatorstwie celem słoniny nabycia. Wypaliłżem paliwa na 550 kilometrów i nigdziem nie trafił grubszej niż na dwa palce. Upada hodowla w narodzie, będzie do cysarstwa cza jechać albo w Galicyję uderzyć. Bo w Księstwie Priwiślańskim świni nie uświadczysz.



PS
a jak utłuc chciałżem tośta protestowali, teraz mata swojego własnego kaczyńskiego na własnej bezmyślności wyhodowanego.

Przyjedź do Hajnołki - tam na bazarku jest taki pawiljon, gdzie som miensne stoiska. U Staśka rano można upić słoninę na 4 palce - a jak nie ma to zamówić - odłoży. Taką prawdziwą, z chłopskiej chodowli.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2017, 14:48 
Lecząc megalomaństwo i nieudolnie tuszując kompleksy ( kurwa...a może odwrotnie? :shock: ) chciałbym zaprosić do degustacji.
Dzisiaj w roli głównej sałateczki własnoręcznie robione z boczusiem gotowanym w mleczku ( ten w tle )
Koneserom chciałbym zwrócić uwagę jak genialnie kontrastują te kryształowe kieliszki na tle szklaneczek po Nutelli.
Natomiast wrażliwą elitę chciałem przeprosić za sok w kartonie, a nie w oszronionym dzbaneczku z miętą i lodem.
Ale jest weekend i prolstwo sie bawi. Kto by tam, kurwa, wdawał się w szczegóły.

Obrazek


:lol:


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 15:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wygląda całkiem nieźle.....!
Ciekawe, - czy Stasiek to je ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2017, 17:37 
Pewnie, że je.
Tylko się przed żoną nie przyznaje.
Pantoflarz.
;)


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 17:44 
Alegancko. Ja dziś mam wolne od garów, Stary wieczorem wróci z poligonów, młodzież na kebabie, nie było dla kogo pichcić. Zgotowałam kilka jajek, przykryłam majonezem i szlus. Absolut gruszkowy się mrozi, piznę na talerzyk kilka plasterków, skroję pomidora z cebulą, cytryną i pieprzem, podgrzeję krokiety i możemy zaczynać majówkę.
Szkoda, że tak zimno, byłby grill. No, ale może jutro..


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2017, 18:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Tobie podam prosty przepis na traworzankę - wykosiać trawę na trawniku, dodać cukru, odczekać 20 min, jeść ze smakiem. Nawijać se wildecem i wpierdalać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2017, 19:51 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Że Cejrowski to idiota i katooszołom to ja wiedziałem już wtedy, kiedy w tv walił kubkiem o stół......
tytułu audycji nie pamiętam.
I jak uwielbiam tematy przyrodnicze, - tego chuja nigdy nie oglądałem.
Co mi do dziś pozostało...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2017, 22:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3536
Lokalizacja: z tamtąd
WC kwadrans to był chyba.

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2017, 6:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Taak, WC Kwadrans.Obrzydlistwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13945 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695 ... 1395  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group