forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sie 2016, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Patrząc po sobie to zdechnę z powodu innej nowożytnej plagi, na zawał. Ale z tym smrodem pozwolę sobie na odmienne zdanie. Od trzech lat nikt u mnie nie pali fajek nawet na balkonie, a obicie drzwi do chałupy dalej napierdala popielnicą. Ze smrodem z pyska jest podobnie. Wydalany jest raczej przez osobniki z dziurami w brzuchach, którzy zmieniają szczoteczkę do zębów raz do roku :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 21:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Każdy palacz to uparty chuj, ja tez taki byłem, spir. :D Odgryzasz się z tą szczoteczką, bo wiesz, że mam rację- podświadomie masz wyrzuty sumienia i to Cię dręczy. Każdy palacz ma to samo, spir.
A świat bez nikotyny jest taki fajny.

Nie będę Cię więcej przekonywał ale wspomnisz moje słowa, jak w Klinice Chirurgii Płuc, po resekcji prawego płata, z niebieską rurą pod żebrami,kapiąc do butelki czerwoną od krwi flegmą, będziesz się zastanawiał nad marnością bytu.

Zawał, mój kolego, jest dla wybranych :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2016, 21:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 paź 2015, 12:53
Posty: 177
Prawda, panie Hornet. Wszystkie trzy tezy. Na "szczęście" rodzina u mnie mało onkologiczna, zaś wielce kardiologiczna. Wszyscy zdychają w pracy lub zaraz po pracy, tylko jedna babcia sama dożyła sety i umarła we śnie. Piękna, luksusowa sprawa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2016, 6:52 
Bardzo proszę obiedwie stare kurwy, aby usunęły Te obiedwie stare kurwy. Tak bardzo mnie stare kurwy wystraszyły, że całą noc kaszlałem (zapewne z uczulenia na kurewstwo plugawe) i wylękniony spać nie mogłem. Że też takie kurewstwo plugawe święta ziemia nosi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 sie 2016, 7:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Adasia pisze:
Tak bardzo mnie stare kurwy wystraszyły, że całą noc kaszlałem


Gruźliku, stara kurwo, dobrze ci tak. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sie 2016, 8:15 
No i sam Pan widzisz, stara kurwo, jak wielcy ludzie muszą cierpieć, jak znosić troskliwość takich oszalałych z miłości George Sand. Chopin, to miał jeszcze nie najgorzej, miał jedną troskliwą, a ja, tylko tu na samym forum, mam takich upartych kanalii z tuzin.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 sie 2016, 22:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
e fajura pomogla mi rzucic zgubny nalog palenia cmikow, jakies dwa miesiace potrzebowalem tego elektro cycka, na usprawiedliwienie mam ze palilem ponad czterdziesci lat, dzis tez uwazam ze palacze to idioci a ja juz nie jestem idiota od ponad trzech lat...

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2016, 5:48 
Gówno prawda IroB.
Z tym elektrykiem jest tak, jakbyś alkoholika leczył z nałogu; wódę na wino zamieniając.


Na górę
  
 
Post: 30 sie 2016, 8:59 
MMM pisze:
AGAFIA pisze:
Gówno prawda IroB.
Z tym elektrykiem jest tak, jakbyś alkoholika leczył z nałogu; wódę na wino zamieniając.


Dokładnie!


Na pewno? A jak leczy się narkomanów? Nagietkiem i rumiankiem???

Chyba nie bardzo wiecie o co toczy się gra?
O substancje smoliste? To one, nie nikotyna, wykańczają płuca.
A gdzie jest ich więcej?
W zwykłej fajce, bo temperatura spalania tytoniu jest dużo wyższa niż temperatura podgrzewania liquidu do wciągnięcia chmury.

Po 30 latach palenia podbiegając do skmki 200 metrów dyszałem przez następne 10 stacji.
Po dwóch miesiącach elektronika dyszałem już tylko dwie stacje.
Wilgoć zawarta w chmurze dymu z elektronika mi osobiście ( to subiektywne odczucie ) "oczyszcza" płuca i gardło z gęstej wydzieliny zanej po prostu flegmą.


Na górę
  
 
Post: 30 sie 2016, 9:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
AGAFIA pisze:
Gówno prawda IroB.
Z tym elektrykiem jest tak, jakbyś alkoholika leczył z nałogu; wódę na wino zamieniając.



mnie pomoglo, tak mysle, w pierwszych dniach po odstawieniu papierosow mialem taki glod nikotynowy ze pewnie bym nie wytrzymal..........nie wiem, wiem ze mialem e fajure pod renko i jak mnie glodek nachodzil to se cmoklem duzy wdech nikotynowej pary i mialem spokoj na kilka godzin, laknienie nikotyny bylo coraz mniejsze i wtedy odstawilem sie od e cycka, pewnie gdybym zamiast e cybucha bral tabletki nikorette skutek bylby ten sam, nie moge powiedziec na pewno, natomiast wiem co mi pomoglo by sie uwonic od nalogu palenia. Mozna tak to porownac najpierw przestalem walic wude i zamienilem na wino a potem wino na piwo, dzis nie pale, natomiast piwa se nie odmawiam :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group