forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 02 lip 2020, 13:27

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

splr pisze:
He he he. Zapomniałem prawie, że tu konserwatywne forum przecież jest...
Do tego wszyscy użytkownicy dali się przekonać Big Tobacco, że efajki to zło wcielone i, tu cytat z Naszego Dziennika: "Narzędzie narkomanów i użytkowników dopalaczy"

Nie he he, i nie konserwatywne, tylko nie miał mnie kto od nałogu odciągnąć trzydzieści lat temu i wypaliłem sobie papierosami dziurę w brzuchu.
Palący e-papierosa wygląda jakby ssał dymiącego cyca swojej spalonej mamusi- ohyda i smród z pyska.
Umrzesz dusząc się i kaszląc na raka krtani/oka/chuja/brzucha* :lol:

*niepotrzebne skreślić

Awatar użytkownika

Patrząc po sobie to zdechnę z powodu innej nowożytnej plagi, na zawał. Ale z tym smrodem pozwolę sobie na odmienne zdanie. Od trzech lat nikt u mnie nie pali fajek nawet na balkonie, a obicie drzwi do chałupy dalej napierdala popielnicą. Ze smrodem z pyska jest podobnie. Wydalany jest raczej przez osobniki z dziurami w brzuchach, którzy zmieniają szczoteczkę do zębów raz do roku :D

Awatar użytkownika

Każdy palacz to uparty chuj, ja tez taki byłem, spir. :D Odgryzasz się z tą szczoteczką, bo wiesz, że mam rację- podświadomie masz wyrzuty sumienia i to Cię dręczy. Każdy palacz ma to samo, spir.
A świat bez nikotyny jest taki fajny.

Nie będę Cię więcej przekonywał ale wspomnisz moje słowa, jak w Klinice Chirurgii Płuc, po resekcji prawego płata, z niebieską rurą pod żebrami,kapiąc do butelki czerwoną od krwi flegmą, będziesz się zastanawiał nad marnością bytu.

Zawał, mój kolego, jest dla wybranych :lol:

Awatar użytkownika

Prawda, panie Hornet. Wszystkie trzy tezy. Na "szczęście" rodzina u mnie mało onkologiczna, zaś wielce kardiologiczna. Wszyscy zdychają w pracy lub zaraz po pracy, tylko jedna babcia sama dożyła sety i umarła we śnie. Piękna, luksusowa sprawa.

Bardzo proszę obiedwie stare kurwy, aby usunęły Te obiedwie stare kurwy. Tak bardzo mnie stare kurwy wystraszyły, że całą noc kaszlałem (zapewne z uczulenia na kurewstwo plugawe) i wylękniony spać nie mogłem. Że też takie kurewstwo plugawe święta ziemia nosi.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

Adasia pisze:
Tak bardzo mnie stare kurwy wystraszyły, że całą noc kaszlałem

Gruźliku, stara kurwo, dobrze ci tak. :twisted:

No i sam Pan widzisz, stara kurwo, jak wielcy ludzie muszą cierpieć, jak znosić troskliwość takich oszalałych z miłości George Sand. Chopin, to miał jeszcze nie najgorzej, miał jedną troskliwą, a ja, tylko tu na samym forum, mam takich upartych kanalii z tuzin.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

e fajura pomogla mi rzucic zgubny nalog palenia cmikow, jakies dwa miesiace potrzebowalem tego elektro cycka, na usprawiedliwienie mam ze palilem ponad czterdziesci lat, dzis tez uwazam ze palacze to idioci a ja juz nie jestem idiota od ponad trzech lat...

Gówno prawda IroB.
Z tym elektrykiem jest tak, jakbyś alkoholika leczył z nałogu; wódę na wino zamieniając.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Gówno prawda IroB.
Z tym elektrykiem jest tak, jakbyś alkoholika leczył z nałogu; wódę na wino zamieniając.

Dokładnie!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.