forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 lip 2020, 16:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
https://www.faz.net/aktuell/feuilleton/ ... 17974.html

tak, juz pisalem ze wszedzie sie takie sytuacje i problemy zdarzaja, tyle ze kiedy juz wyjda na jaw to nie zamiata sie pod dywan a przeprowadza tzw sledztwo i poddaje sie ocenie, i jesli prawo i jego zapisana litera mowie ze nalezy sie za to w baniak to gosc czy tez gosciuwa dostaje w baniak, nik ich nie robi banasiami kaminskimi.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2020, 17:09 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Po pierwsze nie czytam po faszystowsku a po drugie to po co śledztwo jak to pod auspicjami urzędów i uczelni było. To nie gdzieś tam ukryte w piwnicy albo w innej Zatoce nawet dla wybranych.

A tu o tych małżeństwach (z Polski też ale u nas to te z 16 latkami za wyrokiem sądu i wyjątkowych okolicznościach, w Niemczech też są takie)


https://wyborcza.pl/1,75399,20672391,ni ... wsrod.html

https://www.tygodnikprzeglad.pl/dzieciece-malzenstwa/

Ustawa o małżeństwach od 18 lat weszła u Was dopiero niedawno, chyba ze dwa lata temu (też z wyjątkami).

https://www.dw.com/pl/małżeństwa-nieletnich-nieważne-w-rfn-nowa-ustawa/a-39097954 (a wpiszcie sobie metodą kopiuj wklej)

A przed nią było w Niemczech i tak:

Cytuj:
Jak podaje ministerstwo spraw wewnętrznych, obecnie w całych Niemczech zarejestrowanych jest 1475 nieletnich osób jako zamężne; większość z nich to dziewczęta. 361 z nich nawet jeszcze nie ukończyło 14. roku życia. Jak wynika z danych urzędowych, 663 nieletnich żon pochodzi z Syrii, Afganistanu, Iraku, Bułgarii, Rumunii i Grecji. Nieletnie zamężne Greczynki przynależą zazwyczaj do tamtejszej tureckiej mniejszości.


U nas taka jest od dawna.

Cytuj:
Art. 10. Wiek wymagany do zawarcia małżeństwa
Dz.U.2019.0.2086 t.j. - Ustawa z dnia 25 lutego 1964 r. - Kodeks rodzinny i opiekuńczy
§ 1. Nie może zawrzeć małżeństwa osoba nie mająca ukończonych lat osiemnastu. Jednakże z ważnych powodów sąd opiekuńczy może zezwolić na zawarcie małżeństwa kobiecie, która ukończyła lat szesnaście, a z okoliczności wynika, że zawarcie małżeństwa będzie zgodne z dobrem założonej rodziny.


Podobne wyjątki są w Waszej.

Cytuj:
W Niemczech związki małżeńskie można zawierać dopiero po osiągnięciu pełnoletniości, czyli po ukończeniu 18 lat. Poślubienie osoby niepełnoletniej w wieku od 16 lat jest tylko wtedy możliwe, jeśli partner osiągnął pełnoletniość, a rodzice lub opiekunowie przystaną na ślub. Dotychczas nie uznawano ślubów z nieletnimi, jeśli byli w wieku poniżej 14 lat. Jeśli chodzi o małżeństwa osób dorosłych z nieletnimi 14-latkami, sądy mają szerokie możliwości werdyktu.


I to łagodniej. U nas sąd a w Niemczech za zgodą rodziców.
W Polsce poniżej 16 lat nie ma mowy a w Niemczech sąd może na to przystać. Jeżeli przynajmniej jedna osoba jest dorosła (co jeszcze bardziej fuj).

I sądy w Niemczech przystają.
Cytuj:
Wyższy Sąd Krajowy (Oberlandesgericht) w Bambergu potwierdził legalność związku małżeńskiego czternastoletniej Syryjki z jej kuzynem. Orzeczenie wywołało intensywną debatę o tym, czy małżeństwa z nieletnimi są zgodne z prawami podstawowymi.


I jakim śledztwie Ty mówisz? O jakim nie zamiataniu? Może by tak czas przestać noska zadzierać z tą niemiecką wyższością moralną.
W Niemczech pedofile chodzą po ulicach legalnie z wyrokiem sądu w kieszeni a do niedawna przy wsparciu władz i bez wyroku.

I jeszcze raz powtarzam. W Polsce instytucje rządowe nie brały udziału z całym majestacie prawa w pedofilskich aferach. Jak widać nie trzeba KrK albo sierocińców katolickich w Irlandii wystarczy dobry stary pohitlerowski Jugendamt.
I władze Berlina.

Cytuj:
Władze Berlina przez ponad trzydzieści lat świadomie umieszczały bezdomne dzieci pod jednym dachem z pedofilami. Zakładały, że będą oni... dobrymi rodzicami zastępczymi. Wszystko w ramach eksperymentu szanowanego niemieckiego profesora

[...]
Władze ówczesnego Berlina Zachodniego, w tym Urząd ds. Dzieci i Młodzieży (Jugendamt), zgodziły się na wprowadzenie planu poważanego naukowca w życie. Pierwsi bezdomni chłopcy trafili do swoich nowych „opiekunów” w 1969 roku.

[...]
Dzieci miały od 6 do 14 lat. Do projektu wciągnięto placówki oświatowe. Pedofile, pełniący rolę ojców zastępczych, otrzymywali nawet zasiłek wychowawczy. Nikt nie protestował, że znaleźli się wśród nich osobnicy z kryminalną przeszłością. Może dlatego, że było wśród opiekunów również kilku wysoko postawionych pracowników instytucji naukowych i edukacyjnych. Kentler miał też wsparcie polityczne, np. jego nową pedagogikę podchwycili i popierali niektórzy przedstawiciele niemieckiej partii Zielonych.

Proceder kwitł przez ponad trzydzieści lat, także po zjednoczeniu Niemiec, aż do początków XXI wieku. Tragedia dzieci mogła trwać krócej, gdyby wzięto pod uwagę sygnały docierające ze znanego feministycznego czasopisma „Emma”. Ono jako pierwsze, już w 1993 roku – a więc 24 lata po rozpoczęciu projektu i 15 lat przed śmiercią Kentlera – zwracało uwagę, że w ramach eksperymentu mogło dochodzić do seksualnego wykorzystywanie dzieci. Wówczas pozostało to jednak bez większego echa. „Dzieci były poza ulicą, pedofile nie byli już zauważalni, ponieważ wykorzystywali dzieci w swoich własnych czterech murach” – piszą teraz niemieccy dziennikarze, komentując milczenie władz, które było korzystne dla instytucji i polityków, a tragiczne dla dzieci.


https://www.focus.pl/artykul/szokujacy- ... nowe-fakty

No i ręcze Ci. W Polsce żaden sąd (przynajmniej zgodnie z prawem) by nie zatwierdził (dal zgodę) na małżeństwo z 14-latką. Nawet jak Syryjką.

EDIT wielokrotny. Edytowałem bo jeden link nie chciał wejść.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 02 lip 2020, 19:49 przez Komandor, łącznie zmieniany 6 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lip 2020, 17:30 
Jakiś czas temu urzędas faszystowski zapytany o zgodność z prawem muslimskich małżeństw z dziesięciolatkami
odpowiedział, że to jest ich tradycja i religijny obyczaj, więc maul halten!

To tak jak z mową nienawiści. Nam nie wolno, ale wystarczy przejść na islam, aby całkowicie bezkarnie nawoływać
do mordowania pedałów, bo to są święte słowa zawarte w Koranie przez samego Boga.

U Brytoli np. nie jest dozwolona poligamia, a mimo tego są muslimy pobierający socjal na 3 swoje żony.

To tyle w temacie prawa, bo świat oszalał.

Burmistrz chyba Portland, nakazała zdemontować w miejskim parku park linowy, bo liny zwisające z drzew
obrażały czarnoskórych mieszkańców przypomnieniem o linczu. Tak argumentowała idiotka, a liny powiesił
w czynie społecznym czarnoskóry mieszkaniec.

Czytam również, że firma produkująca scalaki i dyski SSD, rezygnuje z terminologii "master" I "slave", bo to
obraża czarnych. Loreal rezygnuje z uzywania słów "biały", "rozjaśniający" itp.

Czas przejść na islam, wtedy będę jak wolny człowiek mógł mówić co chcę.

PS
Czy mogę święty obrazek wkleić do "Politbiura", czy też zostaną pogwałcone moje prawa do wyznawania religii? :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 02 lip 2020, 17:50 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
W Niemczech za to święte prawo muzułmanina do żony młodej jak Aisza wzięły się feministki. I chwała im za to!!!!
Pytanie, czemu tak późno?

Cytuj:
PS
Czy mogę święty obrazek wkleić do "Politbiura", czy też zostaną pogwałcone moje prawa do wyznawania religii? :mrgreen:


Najpierw przejdź i udokumentuj pismem od imama po arabsku z tłumaczeniem przysięgłego tłumacza na polski.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lip 2020, 10:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
nie wiem czemu tak sie lubujecie w uzywaniu okreslenia "faszystowski" !? co chcecie przykryc? co chcecie schowac? czego sie wspolczesnie wstydzicie? Niemcy maja powod do wstydu za przeszlosc a w zasadzie tylko za 13-14 lat tej przeszlosci. Tak tu ludzie staraja sie naukowo zbadac tez pedofilie i inne przypadlosci czlowieka w zasadzie niby racja ze po co.....ale ja jednak tak nie uwazam, a co jesli faktycznie okaze sie ze w niektorych przypadkach jest tak ze skrzywdzone dziecko! (w naszych oczach) odpowie ze tak wcale nie jest? ( nie czuje sie skrzywdzone)!! Kazdy czlowiek jest indywidualnoscia i kazedmu nalezy sie poszanowanie jego godnosci nawet dzieciom, ale nie znaczy ze mamy wszstkich czesac tym samym grzebieniem, kazdej sprawie nalezy przyjzec sie pod katem indywidualnych aspektow.
A wracajac do indywidualnosci......"Die Würde des Menschen ist unantastbar. Sie zu achten und zu schützen ist Verpflichtung aller staatlichen Gewalt." o sorry wy nie czytacie po faszystowsku...:) to uzyjcie , kurwa, gugla :)
Tu stoi napisane ze obowiazek ochraniania godnosci czlowieka spoczywa na aparacie panstwa, a ja uwazam ze to my powinnismy wzajemnie szanowac nasza godnosc to i aparatu panstwa by nie trzeba bylo tak duzo, na ten przyklad mozna by zrezygnowac z utrzymywania takiego aparata jak prezydent Duda.......bo tom godnosc ma kazdy indywidualno i duda jakgdyby, moim zdaniem ma jom jakby mniejszom.......:)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 lip 2020, 20:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
i tu wkleje

myslisz!? no moze ...zadalem pytanie naszej kaczynskiej.....tematem zapytania byl post tzw prywatny za ktory grozi banem, a ja uwazam ze jesli ktos do mnie pisze to jest to pisanie ktore przechodzi na moja wlasnosc i moge sobie z tym robic co mi sie podoba. uwazam ze jesli mam obawe ze ktos opublikuje !!!! to !!! kurwa!!!! nie pisz do mnie glupot... acha i zapytalem co Wy na to, w razie konfliktu tresci z tytulem watka prosilem o przeniesienie pod krzyz....:)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2020, 14:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Masz urlaub?



Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2020, 15:35 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Nosz kurwa! W takim razie Twoje "granie w piłeczki"- calkiem inaczej widzę :o :o :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2020, 16:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
przecierz to wezyra Libling, ja jestem hetero durch und durch, ale nie jestem tez homofob...ja tam gönne kazdemu to co lubi i nie zagladam innym do przyslowiowych lozek, bo dobry sex to najlepszy spontaniczny i nie w lozku najlepiej i nie koniecznie przed pojsciem spac ale dla mnie musi byc z kobieta.

natomiast jesli byscie sie zapytali mnie czy podpisal bym prawo do adopcji parom jednoplciowym to odpowiedzial bym tak pozwolil bym tez na adopcje singlom, jesli by spelniali kryteria nieskazitelnosci w prowadzeniu sie wobec podopiecznego. Nie mysle ze moze byc szczesliwym dziecinstwo w sierocincu, ale jestem pewny ze moze byc szczesliwym dziecko majace pozadnych dwoch tatusiow. Oczywiscie istniej ryzyko ze pedofilskie wilki w owczych skorach bedom sie starac o adopcje albo inne zboczone indywidua, ale odpowiednio wyksztalceni posrednicy, nadzorujacy adopcje powinni rozpoznac im Vorfeld czy sie ktos na adoptujacego nadaje czy nie....Rest Risiko istnieje zawsze, ale kto nie ryzykuje ten w sierocincu nie gnije.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2020, 19:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3522
Lokalizacja: z tamtąd
hmmmm to podobno jest elita......

https://youtu.be/zScReWSywiw

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group