forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 gru 2019, 19:14 
mauser4 pisze:
IroB pisze:
nie umie grac na fortepianie......gajer Hugo Bossa mialem ale wyroslem :) tylko te rekawiczki mam jeszcze lecz ze wzgledu na zmiany klimatyczne juz nie nosze...aha i bryczesow tez nie posiadam. i momo braku w rekwizytach to uwazam ze jak wy tych ludzi nazywacie !? Zydami.....! to ja ich uwazam za w wiekszosci ludzi sympatycznych, powiem wiecej, Zydzi sa w moich oczach moralniejsi.......

no to chlopie pojechales po bandzie z tymi zydami!!!!
bardziej moralniejsi ...ozeszkurwa



Zważywszy na to co robią od kilku lat w Palestynie, niczym nie różnią się nazioli. Ludobójstwó w czystej postaci..


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2019, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
mauser4 pisze:
IroB pisze:
nie umie grac na fortepianie......gajer Hugo Bossa mialem ale wyroslem :) tylko te rekawiczki mam jeszcze lecz ze wzgledu na zmiany klimatyczne juz nie nosze...aha i bryczesow tez nie posiadam. i momo braku w rekwizytach to uwazam ze jak wy tych ludzi nazywacie !? Zydami.....! to ja ich uwazam za w wiekszosci ludzi sympatycznych, powiem wiecej, Zydzi sa w moich oczach moralniejsi.......

no to chlopie pojechales po bandzie z tymi zydami!!!!
bardziej moralniejsi ...ozeszkurwa


po czym? kurwa, :) :) chyba po po bandzie byndyckich wyznawcow pierdolenia kota w pazur:wyznawcow milosci blizniego swego ....TAK! uwazam wszystkich ktorzy sie sie klaniaja w kosciolach przed tzw obliczem boga za tych co ich na swej drodze spotkal pierwszy cwaniak*...zydzi jak ich nazywacie maja w moich oczach zdrowsze spojzenie na boskosc, jesli juz mial bym wybierac jako ateista wiare to zostal bym ZYDEM.


* idiotow

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2019, 19:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
AGAFIA pisze:
mauser4 pisze:
IroB pisze:
nie umie grac na fortepianie......gajer Hugo Bossa mialem ale wyroslem :) tylko te rekawiczki mam jeszcze lecz ze wzgledu na zmiany klimatyczne juz nie nosze...aha i bryczesow tez nie posiadam. i momo braku w rekwizytach to uwazam ze jak wy tych ludzi nazywacie !? Zydami.....! to ja ich uwazam za w wiekszosci ludzi sympatycznych, powiem wiecej, Zydzi sa w moich oczach moralniejsi.......

no to chlopie pojechales po bandzie z tymi zydami!!!!
bardziej moralniejsi ...ozeszkurwa



Zważywszy na to co robią od kilku lat w Palestynie, niczym nie różnią się nazioli. Ludobójstwó w czystej postaci..



jesli juz!! to od lat dziesiatek i historycznie biorac, im sie ta ziemia nalezy.......ale nie musoialo by byc tego konfliktu gdyby szeszcianski:) bialy czlowiek nie spowodowal ze zywkli zydzi musieli zaczac szukac swojego miejsca na Ziemi, powiem jedno, nie dopuszcze bym jako ATEISTA musial jak baran dac sie palic w piecu! najpierw pourywam te katolskie lby i nasram wam do szyj.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2019, 21:15 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Historycznie rzecz biorąc (jak przyjąć Twoją logikę) to nam się tak z 1/3 Niemiec należy. Wiesz Rugia np cala. Ale i dalej. Do Łaby mniej więcej nawet pod Wezerę (piękne słowiańskie nazwy) częściowo. Rostock. Lubeka, Magdeburg to nasze sioła rodowe a Berlin jak Jerozolima prawie nam się należy. bo chyba przyznasz ze bliżej nam do Obodrzyców, Wieletów czy Serbo-Łużycan niż Hansom z plemienia Saksonów czy Sasów

Zresztą sami Niemcy wiedzą ze nam się to jak Żydom Ziemia Obiecana a utracona należy.

Obrazek

Tym bardziej, że niecałe 1000 lat temu straciliśmy a nie 2000. I nie wyemigrowaliśmy sami a nas wyrznięto i resztki zgermanizowano. Tak już wyższa kultura niemiecka (Germańska) ma. Wyrżnąć w pień a reszki zamienić w sługi albo zgermanizować (jak Prusów, Jadźwingów. Żmudzinów ostatnio Żydów, Polaków, Rosjan...itd(no nie udało się , przykro...)). AngloSASI to tez germanie i podobnie sobie poczynali jak tak już o kulturze prawimy. Też najpierw Celtów i Piktów w Brytanii i Irlandii wyrzezali a potem Indian itp ale mnie to lata bo nasze nie było.

No ale, jak już IroBie przyznajesz prawa do Ziem upuszczonych (czy zabranych) 2000 lat temu bez mała, to kurna się pakuj bo idę odebrać ci Twój dom i sobie możesz płakusiać jak Palestyńczyk jakiś czy inny Syryjczyk. A nawet jojczyć.

ODDAJ NIEMCZE NASZĄ ZIEMIĘ I KASĘ!!!! I ODSZKODOWANIA ZA WSZYSTKO ZAPŁAĆ.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 01 gru 2019, 21:31 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2019, 21:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kurwa!
I po co Ci to, - Irek, - było....?! :lol: :lol: :lol:

p.s
Obawiam się jednak, - Komandorze, - że nie będzie to takie proste.
Musimy najpierw uporać się z ziomkostwem gdy ż oni są przeciwnego zdania a tera i Irka będziemy mieli przeciwko sobie. No bo dobrowolnie to on bezdomnym nie zostanie......a problem polega na tym, że chyba nie będę mógł do niego szczelić......zawsze to był znajomym na Forum....... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2019, 21:33 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A chuj z nimi. To my jesteśmy naród wybrany i mesjaszem narodów a imię nasze czterdzieści i cztery!!!

Żydzi dali radę to my nie damy??? :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2019, 21:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
choc, sie z Toba podziele.......jeszcze raz, raz sie podzielilem i reszta mojego spoleczenstwa kiedy ratowalismy wasze waluty i przelamalimy nasza Marke na prawie pol.........to od nas idzie pomysl by juz nie walczyc a sie wspierac we wspolnym rozwoju.......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2019, 22:21 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ja tam się dzielić z Tobą nie zamierzam. Najwyżej będziesz mógł z getta swojego po kontroli do mnie do pracy przyjść. Żydzi się z Palestyńczykami dzielą? No weź Irek. Należy nam się i już, bo nie rzucim ziemi skąd nasz ród... :mrgreen:

No dobra, od czasu do czasu se jakaś rakietkę z nawozów sztucznych na naszą stronę wystrzelisz. Ale wiesz, od razu nasze F-35 wezmą odwet, a jak nie f-35 to na wrotach od stodoły stoły pingpongowe rozwalimy :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2019, 23:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ok, zmiana tematu, mam takie pytanie! dlaczego najmniej produktywni...hym , najmniej przynoszacy praktyczne korzysci sa najlapiej wynagradzani ?

za podstawe biore zawod Gornika , w moich oczach najniebezpieczniejasza profesja zaraz przed rybakiem dalekomorskim (dalekomorskim bylem sam) i czuje sie na drugim miejscu jesli chodzi o ryzyko. Dlaczego zaspiwanie oczuf zielonych daje wiecej niz tona wegla z narazeniem zycia wydobyta?

dawaj Komandor......reszta to jak was znam to bedzie pierdolenie kota w pazur :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2019, 7:12 
Ja bym go w pysk zdzieliła..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group