forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 cze 2020, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
czy juz jest cisza wyborcza, form jak by wymarlo, nawet amerykanski watek podupadl, co sie dzieje? corona was dopadla?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 cze 2020, 18:36 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Przecież jest niedziela.......więc albo są w kościele albo na grilu....tam dzie nie pada. Wieczorem się ruszy....jak juz rozmaite ciotki wrócą do domów i w końcu ludziska odetchną.....na forum.....! Zobaczysz......! ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2020, 14:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
i nie zobaczylem, zauwazam jednak ze ruch tu mniejszy jest ostatnio, cos wisi w powietrzu....mam taki jakis niepokuj w sobie, cos sie powoli konczy....jak marychuana i jak zyc panie? jak zyc? bez marysi..:)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 cze 2020, 17:54 
A co, doniczek u Was nie ma? Możemy dosłać ( jak trumny. Podobnież zasłużonych seniorów chowają w trumnach z Polski. Taki chichot historii, chociaż nie wiem czy jest się czym chwalić. Funeralni potentaci..).
Tak czy inaczej, trzymaj kciuki żeby to szaleństwo w Polsce się skończyło.
Chociaż tli się we mnie promyk nadziei, to jednak mam ogromne obawy, że Duda wygra, a to oznacza dla nas jedno, całkowity rozpad państwa. Będą nas pałować, okradać, pozbawią resztek godności..
Ceny żywności, usług, czynszów i tak dalej galopują jak suchoty. Kto młody i zdrowy, spierdala z tego kraju...
Dziadek z sąsiedniej ulicy, który jest tak stary, że chyba carów jeszcze pamięta, wyrokuje, że znowu nas rozbiora. Ja z racji miejsca zamieszkania trafie pod Niemcy, co niekoniecznie mnie pasuje. Wasze piwo smakuje jak szczyny wielbłąda, a i babę od chłopa ciężko odróżnić.
No ale w sumie, bilans wyjdzie na plus, bo ładne okolice macie.
Kurwa IroB, jest coraz gorzej... :cry:


Na górę
  
 
Post: 23 cze 2020, 15:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
ja to trzymam kciuki zebyscie listonosza upilnowali, listonosz jest kluczowa postacia tych wyborow, te korspondencyjne glosy zawaza na wyborze ...sorry.....oczywiscie na wyniku wyborow. I tak w kraju listonosz doniesie brakujacych glosow a za granica uniemozliwi dostarczenia glosow rozsadku zeuropeizowanych czy tez zeswiatowionych glosow Polakow. I nie zgadzam sie ze nasze piwo smakuje jak szczyny, kazde piwo smakuje jak szczyny kiedy nie spozywamy go w odpowiedniej temperaturze, a i co do urody naszych pan tez sie nie zgadzam, uwazam za megalomanskie twierdzenie ze Polki sa najpiekniejsze a juz twiedzenie ze wszystko robicie najlepiej jako narod i panstwowosc i spoleczenstwo jest tak prawdziwe jak gadka waszego premiera Morawieckiego. Mnie jedynie szkoda ze uryty potencial masy ludzi normalnych, czyli normalnych normalnoscia mojej miary wstrzymuje sie od glosu, mysle ze jesli by Ci wstrzemiezliwi dali swoj glos to by te cale pisowskie barachlo przestalo terroryzowac zdrowa tkanke spoleczenstwa.

https://www.facebook.com/SlawomirZawisl ... 1265416100 komandor ic na wybory i oddaj wazny glos na swojego kandydata.

Ps. od wczoraj mozemy znowu trenowc :) :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2020, 11:32 
IroB, wyniki poznamy niebawem. Dla mnie będą miały charakter symboliczny, to jakby taki papierek lakmusowy badający nastroje społeczeństwa. Jestem niezmiernie ciekawa, chociaż niewiele sobie po wyborach obiecuję. Poczta z mówiąc nie ma kandydata, któremu mogę w stu procentach wierzyć. Ale to jakby norma.


Na górę
  
 
Post: 24 cze 2020, 13:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
po wynikach ich poznacie....jak mawia pismo swiete, asz sie boje pomyslec co ja sobie pomysle o bylych rodakach :) i ogolnie kraju pochodzenia w przypadku kiedy wybierzecie na kolejna kadencje tego niewydazonego gostka o imieniu Anszej.....naprawde, juz teraz mnie w dolku sciska.Nie dlatego zeby mnie to tak naprawde osobiscie dotykalo, co to , to nie !!! mam na niego osobiscie wyjebane !? nie ! brzydkie slowo ! mam na niego wzruszone ramionkami. No, ale szkoda mi tych calych rzesz ludzi ktorzy tak jak ja maja to znamie pochodzenia z ziem ktorych on jest prezydentem i niestety chcac nie chcac musimy niekiedy swiecic oczami za tego marionetkowego pacana.

Obudz sie narodzie Sklodowskiej, Tokarczuk,Kopernika,Milosza,Kwasniewskiego, Walesy,Bartoszewskiego (starego), Jaruzelskiego, Urbana Jerzego, i iccie wybrac bo wam znowu wybioro, Komandorze czyn swoja powinnosc.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2020, 18:09 
A czego Ty się boisz? Przecież nic Cię z tym krajem nie łączy, miejsce urodzenia jest w dzisiejszych czasach mało istotne. W moim życiu też się nic nie zmieni, a ze wygra Duda, jestem pewna.
Ludzie nie chcą tu emigrantów. Z Ukraińcami jest już spory problem, przedstawiają podrabiane papiery, non stop są jakieś zadymy z ich udziałem, niektórzy z nich chwalą banderę, więc zadymy też z udziałem Polaków, generalnie za często , przyjeżdżając tutaj do Polski, okazują nam swoją niechęć.
A co dopiero obcy nam zupełnie ,kulturowo emigranci. Ale jest też druga strona medalu, bo po co ci obcy kulturowo, mieliby tu przyjeżdżać. Zmierzam do tego, Ze ten schemat działa, a PiS go wykorzystuje. Dodaj do tego pedałów, którzy będą przychodzili do szkół i przedszkoli, i uczyli nasze dzieci masturbacji, podwyższenie wieku emerytalnego, zabranie 500 plus i oddanie go Żydom, w tym tkwi sukces PiSu.
No i jeszcze w tym, za coś dają, mają ofertę dla rodzin, przede wszystkim rodzin wielodzietnych w ten sposób gwarantują taki powrót do przeszłości. Mają ofertę dla emerytów, rencistów, służb mundurowych. Kościół zadowolony, nasz prezydent przyjaźni się z prezydentem USA. Powinno wystarczyć.....
A taki Trzaskowski, bo jedynie on stanowi realne zagrożenie dla Dudy, to wypachniony goguś, który nie ma pojęcia jak się żyje na prowincji, i jak ciężko o pracę, gada obcymi językami, na każdym spotkaniu jest pan z megafonem, który po każdej wypowiedzi skanduje brawo Rafał albo mamy dość! Kto to łyknie?


Bez cudzysłowów, nadal komputera nie uruchomiłam, telefon zmienia końcówki, jakieś dziwne słowotwory tworzy, mnie to strasznie irytuje, więc nie będę czytać i poprawiać, za ewentualne błędy przepraszam.


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2020, 10:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a no niczego sie nie boje......ale pytanie mam, jak to z ta cisza wyborczo , od kiedy i czy na forum tez bedzie obowiazywac? bo sie boje zlamac, hym , jednak sie czegos boje :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2020, 20:09 
To się nic nie zmieniło. Cisza wyborcza zaczyna się dzisiaj o północy.

Nie ma co szaleć, trzaskać, łapać biedronki tudzież grać na dudach. To niczego nie zmieni, Polacy są pewni swoich wyborów. Trochę mi smutno z tego powodu, ale co mi tam... Zanurzę się w ogród, w naturę, właściwie już dzisiaj mieszkamy , jak w jakiejś dżungli. Od trzech tygodni pada deszcz, wilgotność powietrza i gleby jest bardzo wysoka , Do tego dochodzi wysoka temperatura powietrza , wiesz co , tutaj zrobiła się strefa subtropikalna. Rośliny dostały jakiegoś szału,wszystko rośnie jak na drożdżach. Zdrowe, gęste, zielone.
Pójdę na wybory, nie wyobrażam sobie inaczej, ale ich wynik przyjme ze spokojem. :P


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group