forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 mar 2022, 12:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Komandor pisze:

I idea jest jedna. Jak ktoś przychodzi do mnie do domu kraść i mordować to niech litości nie oczekuje a prędzej, że siekierą po łbie może dostać. A MADRZY I DOBRZY sąsiedzi powinni przylecieć z widłami i mi powóc. Nie tylko dlatego, ze ja fajny a tamten nie, a w swoim własnym interesie żeby bandyta po wsi nie chodził dalej i im nie zagrażał.

Edytki - literówki, przecinki itp


oczywiscie ze zrozumialem, dlaczego watpisz?

to powiem tak, w tej twojej wsi tez nie ma symetrii, bo nie siekierami i widlami walcza.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 14:41 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
nie wątpiłem w to, ze nie zrozumiesz.
I nie zrozumiałeś.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 17:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
czyli nie rozumiemy sie nawzajem, jak ruski z Ukraincem :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 18:17 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
IroB pisze:
Komandor pisze:

I idea jest jedna. Jak ktoś przychodzi do mnie do domu kraść i mordować to niech litości nie oczekuje a prędzej, że siekierą po łbie może dostać. A MADRZY I DOBRZY sąsiedzi powinni przylecieć z widłami i mi powóc. Nie tylko dlatego, ze ja fajny a tamten nie, a w swoim własnym interesie żeby bandyta po wsi nie chodził dalej i im nie zagrażał.

Edytki - literówki, przecinki itp


oczywiscie ze zrozumialem, dlaczego watpisz?

to powiem tak, w tej twojej wsi tez nie ma symetrii, bo nie siekierami i widlami walcza.



Symetryzm, czyli właśnie to, co robi dzisiaj lwia część tut. userów, multi przytakujacych sobie, nawet nie biorę pod uwagę.
Jeżeli dzisiaj, Europa, ci sąsiedzi wspomniani przez przedmówcę, nie pójdą bić się o Kijów, jutro będą musieli bić się o Tyraspol, Warszawę etc..
Uściślając, może oni nie będą musieli, może będzie powtórka z historii i zostaniemy sami jak za 39, jak dzisiaj Ukraina.
Te wydumane sojusze, panowie w garniturach zawsze znajdą powód, na to żeby nie reagować.
Będą słali wyrazy solidarności, podczas kiedy agresor bombarduje szpitale, szkoły, korytarze humanitarne, ostrzeliwuje karetki... Podczas kiedy czołgi najeżdżają na auta cywilów z cywilami w środku, podczas kiedy kobiety, dzieci zaczynają być gwałcone przez upośledzonych, pseudo żołnierzy. Bo patrząc na foty jeńców, na to czego się dopuszczają ( choćby w pobliżu elektrowni atomowych) ta armia rosyjska składa się z samych upośledzonych.
Putin to stary pierdziel przed którym zostało może 20 lat życia.
Już doprowadził do tego, że Rosja będzie izolowana przez inne kraje, przez kolejne stulecia. Przynajmniej formalnie.
Doprowadził do tego że nienawiść, między Ukraińcami a Rosjanami, będzie trwała do końca świata i jeden dzień dłużej.
Bo ten napompowany botoksem dupek, nie walczy o swoich obywateli, o kraj, on siedzi zeschizowany w jakimś bunkrze i wyobraża sobie że to on pociąga za sznurki.
Chociaż może i tak jest, bo przecież Niemcy, Włochy, Francja, mają w dupie ofiary tej wojny, przeliczają tylko ile im w portfelach zostanie.
Kurwa, kurwie łba nie urwie, jak to chłopacy w dresach zwykli mawiać i coś w tym jest.
Po ciul nam takie sojusze, chyba po to żeby im składki płacić? Na generalicję, innych cwaniaków...

Można było zareagować w 2014 roku, nikt niczego nie zrobił.
Wręcz przeciwnie, wielu tut. jełopów, omal się nie pojszczało, zachwyceni, jaki to mąż stanu i strateg. Omal mu gały ( za przeproszeniem)nie robili, bo to drugi Sulejman Wspaniały.
Gówno, to pajac, zwyrol i idiota.
Moim skromnym zdaniem powinien wylądować przed trybunałem w Hadze.
Tylko kto go pod ten trybunał fizycznie doprowadzi?
Przypuszczam, że są tacy którzy by mogli, ale kasa misiu, kasa...
Więc ludobójstwo na Ukrainie będzie trwało w najlepsze, a z czasem rozejdzie się też na inne kraje.
Chociaż może być tak, że ten idiota, który już nie ma niczego do stracenia, razem ze sobą zabierze nas wszystkich do piekła.
Tak, wzruszam ramionami, bo kiedy wiatr w moją stronę zawieje, to dosyć szybko spotkam się z diabłem, ale Ty IroB, trochę się pomęczysz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 18:53 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
Włącz tv.
Właśnie ryża amerykańska pindzia, w sraczkowatym sweterku, tłumaczy premierom, co to przyjechali do Kijowa, że te MiGi nic by nie dały. Z tego nic nie będzie...
O zamknięciu przestrzeni powietrznej nad Ukrainą nawet nie ma mowy.
No, ale żadna szanująca się kobieta o naturalnie ryżym kolorze włosów, nie włoży na siebie musztardowego sweterka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
AGAFIA pisze:
Chociaż może być tak, że ten idiota, który już nie ma niczego do stracenia, razem ze sobą zabierze nas wszystkich do piekła.
Tak, wzruszam ramionami, bo kiedy wiatr w moją stronę zawieje, to dosyć szybko spotkam się z diabłem, ale Ty IroB, trochę się pomęczysz.


jesli dojdzie do tego ze rzucom widlami i siekierami do rowow a zaczna na serio, to wyparujemy w mgnieniu oka, nim komandor noza siegnie.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 19:57 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
No akurat wspomniany Komandor miał rację kiedy pisał, że jeszcze temu można zapobiec.
Ja również tak uważam.
Jeszcze można.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a mnie przypomina sie taki dowcip z lat 7dziesiatych konca : Rok 2025 break news...socjalistyczna Ameryka uporala sie z bezrobociem.......na granicy polsko chinskiej spokój.......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 21:04 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
AGAFIA pisze:
O zamknięciu przestrzeni powietrznej nad Ukrainą nawet nie ma mowy.


Pani tak sobie plecie ale nie bardzo wie o czym.
Zjedz snickersa Agafio


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 mar 2022, 21:10 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
Co by oznaczało zamkniecie przestrzeni powietrznej nad Ukrainą? Wojnę NATO - Rosja.

Jak pisze między innymi BBC, wprowadzenie takiej strefy nad Ukrainą spowodowałoby, że wojska NATO angażowałyby się w obronę przestrzeni powietrznej, przechwytywały i - w razie potrzeby - zestrzeliwały rosyjskie samoloty.
Możliwość wprowadzenia strefy zakazu lotów wyklucza sam szef NATO Jens Stoltenberg. - Nakładamy bolesne sankcje na Rosję, zwiększamy nasze wsparcie, ale jednocześnie nie możemy jako NATO bezpośrednio zaangażować się w ten konflikt na Ukrainie - ani na ziemi, ani w powietrzu - powiedział.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group