forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 6:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645 ... 666  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 kwie 2022, 11:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
taaaa wszyscy, zawsze, każdy, nigdy.......Jarusiowe gadanie, a o symbiozie ty juz slyszal? mnie wychodzi ze jednak sa wyjątki.........i moze by bylo lepiej brac przyklad z takich naturalnych wzorców zyjacych w pokoju i wspolpracy ? skoro jestesmy podobno takie inteligentne bestyje !? czy ? :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2022, 11:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
:lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2022, 19:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
taaaaa, wiem , wiem.....ale co na to poradze ze mimo ze jestem tez stuprocentowym ateistą to mam takie popbozne rzyczenia.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2022, 20:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Symbioza Iruś jest. OK.


Ale często z symbiozą jest tak:
Bociana jebał szpak
A potem była zmiana
I Szpak jebał bociana
A potem znów na wspak
Bociana jebał szpak.
Więc powiedz Irusiu kochany
Ile razu był szpak ruchany

Szczególnie w polityce (czy to UE czy RWPG ta symbioza tak wygląda)
No bocian można powiedzieć ze też ma jakąś tam korzyść. :roll:

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 08 kwie 2022, 20:07 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2022, 20:07 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ale najważniejsze, że opinia publiczna na temat skocznych Niemiec zaczyna się zmieniać na pełną oburzenia.
Wiec może jednak niebawem i szpaka ktoś wyrucha.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2022, 20:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
Komandor pisze:
Symbioza Iruś jest. OK.


Ale często z symbiozą jest tak:
Bociana jebał szpak
A potem była zmiana
I Szpak jebał bociana
A potem znów na wspak
Bociana jebał szpak.
Więc powiedz Irusiu kochany
Ile razu był szpak ruchany

Szczególnie w polityce (czy to UE czy RWPG ta symbioza tak wygląda)
No bocian można powiedzieć ze też ma jakąś tam korzyść. :roll:


sex to calkiem fajna sprawa. i jesli nawet penetracji dokonywal szpak trzy razy i wiecej, to jesli bylo penetrowanie w ramach symbiozy ......i nikt nikomu lba nie urwał jak jaka kurwa......to mysle, ze nie dostarczanie broni Ukrainie! i zeby sie tlukli do dna!!! a zawolanie Ukraińcy, Rosjanie, BRACIA, Slowianie!!! przestancie sie napierdalac a znajdzie sie miejsce dla was obu we wspólnocie europejskiej, taki powinien byc kierunek. Ale sie nie da, bo Vendetta, i do czwartego pokolenia zemsta.

Nie wiem!!!! gdybanie co by bylo gdyby to mnie dotyczylo to zwykle pierdolenie, mnie nie dotyczy i mam nadzieje ze nie dojdzie do eskalacji ze pójdzie sie jebac mój bilet lotniczy :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 kwie 2022, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
https://www.facebook.com/Tangsworld/pho ... 2/?__cft__[0]=AZV_xvteJ-2t_ztz39cBYnzj5wmk8aXsWiuEA5f6ZkoT9ik9sKr79qsASF-RkEMq0iqysI1ZwH66XGbAD6aynMUT2vC1hgWGlf4aPKp_6dPzKPL3bMgNCG4NpU-Qy9z1W7nx6fMVvn_qK7_4XDQDPWhY61ez50EncAN9gl49Z_i5szan5c0Js8K85iYAjtteQtpb3V85jTa-CpjU7Q2zZhXW&__tn__=EH-R

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2022, 17:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
na sfini o nas gadaja ze syf sie tu zrobil i nie ma komu zaprowadzic porządku...ale podobno w dawnych, starych userow banuje sie błyskawicznie.

to ja sie , kurwa, pytam droga redakcjo i moderacjo, czy to prawda?????

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2022, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
AGAFIA pisze:
2, 5 mln uchodźców, okaleczone ukraińskie dzieci w polskich szpitalach, dzieciaki z traumą, w polskich szkołach, zdjęcia (również satelitarne) masowych grobów, relacje naocznych świadków, międzynarodowych dziennikarzy, wolontariuszy z Czerwonego Krzyża i innych organizacji humanitarnych, tysiące zmasakrowanych ciał na ulicach zrujnowanych miast, tysiące ludzi, którzy żebrają w Polsce o kąt do spania, parę butów dla dzieci, bo uciekli z reklamówką, zostawiając dobytek całego życia.. to są fejki?!!!!
Ja rozumiem, że można kochać jednych, a nie znosić drugich, ale ta proputinowska retoryka jest jakimś szaleństwem.
Podejdź do uciekiniera, zapytaj co go spotkało, że zostawił wszystko i przyjechał do obcego kraju, w wielką niewiadomą, zdając się na łaskę i niełaskę obcych ludzi, pozostawiając całe swoje życie.
Mało tego, znajdź sobie artykuły z RIA Novosti
publikacja 5 kwietnia, bardzo dosadnie piszą co Rosja powinna zrobić z Ukrainą.

https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html


Przeczytaj co na ten temat myślą Rosjanie, którym kremlowska propaganda nie sprała mózgów, którzy jeszcze mają odwagę, którzy jeszcze mogą coś napisać.

https://www.facebook.com/10000826080522 ... 874656141/

Ludzie, czy wy w ogóle odróżniacie dobro od zła?


Nie mam chyba zdrowia na takie dyskusje.
Ja pierdole...
ć

tak,tak poczekamy, zobaczymy Aga, media to nie czwarta a pierwsza władza jak się okazuje, linków nie wkleję, bo możesz przeżyć szok a szkoda ale to wyjdzie, tylko ludzi szkoda i to , jak zwykle, ruskich wina, jak przez setki lat a prawda jest prozaiczna i czas najwyższy z tym skończyć, ruskie to ruskie i chwała im za to


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2022, 21:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
ja to mam takie ambiwalentne podejscie do tych wszystkich wydarzeń, nie potrafie ich zrozumieć......LUDZI....komandor twierdzi ze to normalne w swiecie zwierząt...


ja mysle ze to gowno prawda.......oczywiscie ze zeby cos zmienic nalezy zmienic program .......cos w stylu jak Szwecja przeszla z lewostronnego na prawostronny ruch, kodeks drogowy.

trójpodzial władzy........u Ziutkow jest niestety nie możliwy...... juz tak we slowianskiej duszy gra,,,,,,,,,kurwa!

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 639, 640, 641, 642, 643, 644, 645 ... 666  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group