forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 21:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 666  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2021, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
taaaaa, za miske ryżu mówisz, pewnie gdyby mnie przycisnelo i nie bylo by zapierdalania za dwie miski ryżu........na razie jednak sie nie zastanawiam nad tym, bo i poco kiedy zapierdalam za wagon ryzu na godzine :)

a ta detronizacja jest tylko liczbach calkowitych, ale kiedy na ten przyklad przeliczymy to na jednego mieszkanca to widzimy ze Chiny musza albo zwieszyc eksport albo zmniejszyc populacje :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2021, 15:57 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
IroB pisze:
nikt nam zabrac nie ma prawa, bo my sobie to prawo napisalismy i przestrzegamy i mamy organy ktore przestrzegania pilnuja a nie republike kolesi, a jesli chodzi o te leki egzystencjonalne to wystarczy sie wziac do roboty w mysl robmy swoje. I masz racje ze moglo by mi kolo dupy latac, ale weszliscie w strafe UE i jak jak narazie jestem platnikiem netto podatkow, i wy sobie za te przezemnie wypracowane podatki zbudowaliscie sobie autostrade i z tej kasy jeszcze Rydzykowi dajecie i to mnie wkurwia!!!! a ten poczatek o tej skrajnej biedzie to ja pamietam z dziecinstwa ze bylo biednie i niewazne ze pocerowane najwazniejsze ze bylo czyste.

a jak nie macie kasiory to sobie wymyslcie jakas krypto walute, dla chcacego nic trudnego, nawet skok cywilizacyjny od mordercy do humanisty.


Ale nikt Wam nie będzie zabierał michy. Ani my ani Chińczycy nawet.

Życie i przyroda nam wszystkim zabierze i się skończy sen piękny Salomei i bujanie w obłokach. Nam to grozi średnio ale ale nasze wnuki niestety mają duże szanse by skosztować życia rodem z Somali.
I jak zacznie się walka o zasoby i to te podstawowe jak woda, marchewka, woreczek kaszy to i to czym teraz się chlubisz szybko Wam przejdzie. I ten skok od mordercy do humanisty bardzo szybko z powrotem na mordercy się skończy. I możesz sobie bajać że nie ma takiego prawa.
Na pierwszy ogień pójdą witani dzisiaj kwiatami imigranci. No może nie ci przydatni dla stada co coś dają i są potrzebni ale wszystkie na zasiłkach. Ale do czasu.
Potem inni. Słowianie połabscy jak Ty tez kopa dostaną.

U nas będzie podobnie ale bardziej żywiołowo. Tak anarchistycznie, pogromy, walki hord. U Was bardziej zorganizowane. Doświadczenie wiekowe macie i wiecie jak to się systematycznie robi.
Doświadczenie sięgające X. wieku a nawet wcześniej. Produkcja cyklonu B ruszy pełną parą.

Trochę gorzej będziecie mieli bo ci obecni imigranci bardziej hardzi od Żydów, Cyganów, ułomnych na ciele i umyśle. I więcej ich macie. Więc krwi więcej skocznej aryjskiej na ulicach spłynie.

I też przestaniecie walczyć o prawa LGBT, gender i inne takie bo się o miskę brukwi będziecie mordować (my też). No może jak wspomniałem wcześniej na mocy prawa u Was. Bo wy zawsze tworzycie prawo i potem je przestrzegacie sumiennie. Ustawy Norymberskie są ostatnim tego przykładem.

A kryptowaluty genialne wymyślone to sobie będziesz mógł w dupę wsadzić. No przesadziłem. Nawet tego się z nimi zrobić nie da. Kijek od miotły lepszy. Bo nawet jednej obierki za bitcointa wartego dzisiaj 150 000 $ nie kupić.

Liczyć się będzie złoto, srebro, kanka z benzyną, kilka sztuk amunicji itp. To będzie waluta. Jak w wojnę. Bo pewność była, ze po zawierusze nie straci. No wtedy jeszcze dolar się liczył ale on też w globalnej katastrofie będzie miał problemy.

A Ci co dzisiaj tak drą ryja o wartości, prawie itd. pierwsi się rzucą mordować bliźnich za jedną marchewkę. 100 na 100.

Bo zabierzesz człowiekowi obojętnie jak skocznemu cywilizacyjnie dobrobyt to szybciutko z niego zwierzę wyjdzie. Albo zginie. Bo przede wszystkim jesteśmy zwierzętami potem dopiero ludźmi.
Cala reszta to wydumane pierdy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2021, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
o! i tu sie z toba zgadzam co do joty, ale to wizja przyszlosci w ktorej ja juz nie bede bral udziału.:) Ide na kolacje , bo jak na razie mam dobrobyt ze mi wspoplemiency kolanko naprawiaja by wrocilo do perfekcji :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2021, 19:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3532
Lokalizacja: z tamtąd
Odnoszę wrażenie że nie tylko mnie ten gorunc mózg rozpuszcza.
Tylko ja się tym nie chwalę.

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2021, 19:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
u mnie jesienna pogoda i temperatury niemal ze jesienne :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2021, 19:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3532
Lokalizacja: z tamtąd
A u mnie jak wtedy kiedy Điện Biên Phủ broniliśmy ;P

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2021, 14:27 
Włodek zawiesił Rozenka???
Iruś leć szarpać Włodka w obronie Rozenka!
Poświeć kagankiem Wolskiej lewicy.


Na górę
  
 
Post: 17 lip 2021, 15:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
polar pisze:
Włodek zawiesił Rozenka???
Iruś leć szarpać Włodka w obronie Rozenka!
Poświeć kagankiem Wolskiej lewicy.



nie! jeszcze nie zawiesił ale moze byc ze manie wlasnego pogladu na sprawe to Czazasty i jemu strzeli bana.
a tu ponizej wpis A. R. na fejsie:

Czy przewodniczący, który ma autorytet i zaufanie, żeby wygrać głosowanie musi zawieszać tych, którzy się z nim nie zgadzają?
Czy zawieszenie kolejno 9 członków zarządu Nowej Lewicy:
Marek Balt
Karolina Pawliczak
Tomasz Trela
Wiesław Buż
Jacek Czerniak
Bogusław Wontor
Wiesław Szczepański
Sebastian Wierzbicki
Wincenty Elsner
świadczy o sile, czy bezradności Włodka Czarzastego?
Ktoś, kto w ten sposób "zarządza" partią, sam daje czytelny sygnał: nie mam większości, ale trwam za wszelką cenę na stanowisku.
Dzisiejsze działania Włodka są nie tylko nielegalne, ale również nieetyczne i niemoralne.
Włodku, maszerujesz na Nowogrodzką? Wolna droga. Ale nie ciągnij tam ze sobą reszty Lewicy, która tego nie chce!

Tez uwazam ze rzadzenie banami w partiito takie podobne do moderowania forumami :) kazdy by chcial zeby jego racja bylo mojsza, jojasza!? a ty poler jak mysli sz kto ma racje Czazasty czy Rozenek?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2021, 15:48 
IroB pisze:
a ty poler jak mysli sz kto ma racje Czazasty czy Rozenek?


Po pierwsze - na ty to tramwaj staje.
Po drugie - polery nie myślą drogi Ireczku


Na górę
  
 
Post: 17 lip 2021, 16:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
a u nas na eS !! tramwaj staje hahahahahahahahahahahhah, ales mnie rozbawil pan panie poler, z kraju udacznikow hahahahahahaha.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 666  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group