forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385 ... 666  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lip 2017, 18:20 
Dla ciebie przygłupie, Pani Majorowa.


Na górę
  
 
Post: 11 lip 2017, 22:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
dobra, to JA wam powiem, to co pierdoli Barycki to o kant chuja.......tak, tak, wiem ze i mnie nie zaakceptuja i zawsze bede dla nich emigrant i gastarbeiter......ale to jest ich problem, ja tu jestem u siebie i to jest moj kawalek podlogi...i kolo chuja mi lata co jakis debil nie wielojezyczny pierdoli....

Ja i tylko Ja !!! decyduje czy bog moze istniec.

dodam tylko ze od lat ponad czterech nie pale.....znaczy bog istnieje.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2017, 17:07 
Cytuj:
dobra, to JA wam powiem, to co pierdoli Barycki to o kant chuja.......
a jednak nie. Pech chciał, że dzisiaj gadałam przez telefon z taką opiekunką. Zjeżdża do kraju w ten łykend, bo wytrzymać się nie da. Za miesiąc pracy dostaje 1100 euro, opieka nad babką roślinką, do tego mąż babki ma agresora, i jebie te Polki na czym świat stoi. Firma zatrudniająca bierze 2200 euro od państwa Helmutów. Bo babeczka na legalu robi. Śpi w piwnicy, miała mieć wyżywienie,` no i ma, kot się nie wyżywi..I Pan Niemiec wodę zakręcił, w sensie, że w swojej pakamerze w piwnicy babeczka nie może wody w kiblu spuścić, zrobić sobie kawy czy herbaty, czy się umyć. Musiała dać 20 euro Panu, coby wodę odkręcił. Żenada IroB.
Niemcy to chuje, endemicznie gardzą Polakami, Polkami.. Ja rozumiem, mieszkasz, jest fajnie, ale na litość boską skończ mi tu pierdolić.


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2017, 17:24 
AGAFIA pisze:
Śpi w piwnicy
Pan Niemiec wodę zakręcił


A to już niedługo, Pani Agafio, teraz rząd niemiecki planuje dokwaterowania do mieszkań Niemców z nadmetrażem i wtedy, to państwo Helmutowie zostaną przeniesieni do piwnicy, aby na pokojach zrobić miejsce młodzieńcom z Arabii i Afryki zbiegłym przed bombami Putina. A wody nie będzie wcale, bo przybysze w dwa dni tak zintegrują kulturowo mieszkanie, że nie ostanie się żaden kran i muszla, a i rury wodociągowe nie pasują zintegrowanej kulturze, więc zostaną wyrwane ze ścian, aby integracji nie zakłócać.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2017, 17:24 
To zawsze nie tak: jednostkowe przykłady. Jakby wziąć wszystkie - można porównać, jak nie, nie ma dyskusji. Bo jeden ma takie doswiadczenia , inny inne. Się szlajałem troszkę i wiem, że raz było na wozie, dwa razy pod wozem a potem, kurwa 14 razy na wozie... Średnia mi dobra wyszła i zadowolony jestem... ;) Tylko niektórzy mieli samopały... ;) ;) ;). To burzy nieco moje wrażenia z ekskursji w Ewropu...


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2017, 17:38 
older pisze:
Średnia mi dobra wyszła i zadowolony jestem...


Tej babie z piwnicy też wyszła dobra średnia (4,5 tysiąca złotych, do tego „mieszkanie” i „wyżywienie” za darmo) i też jest zadowolona.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2017, 17:49 
Ty naprawdę musisz? Nie może twój lokaj gadać, służący, szofer, oni wszyscy mądrzejsi, chwalisz się ich zatrudnieniem ale, niestety, kompromitujesz się wpisami, założę się, że każdy z twoich służacych daje ci obciągać i setnie się śmieje w momencie kiedy plując spermą leziesz do klawiatury, taki pokurcz fizycznointelektualny... Ić stont , jak mówi Arend! ;)


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2017, 17:55 
older pisze:
To zawsze nie tak: jednostkowe przykłady. Jakby wziąć wszystkie - można porównać, jak nie, nie ma dyskusji. Bo jeden ma takie doswiadczenia , inny inne. Się szlajałem troszkę i wiem, że raz było na wozie, dwa razy pod wozem a potem, kurwa 14 razy na wozie... Średnia mi dobra wyszła i zadowolony jestem... ;) Tylko niektórzy mieli samopały... ;) ;) ;). To burzy nieco moje wrażenia z ekskursji w Ewropu...

Oldi, powiem tak, te babki są mi bliskie, znam język, znam je, niejednokrotnie już narzekały, a babki takie, że gdybyś zatrudnił, miałbyś posprzatane na glanc, ugotowane, a prześcieradło jak deska. Nie, że jakieś lenie, kocmołołuchy. Babeczki nie pracują, a orzą.. Po 20 godzin na dobę. Za gówniane pieniądze. Tej mojej rozmówczyni firma zaproponowała dwa inne miejsca, ale kobieta jest tak wykończona, że zrezygnowała. Wraca do Polski w ten łykend, może nawet mój Mąż ją zabierze i przywiezie, bo firma sobie odliczy 250 euro za przejazd. . I dobrze, że wraca.. Babka jest w wieku mojej Matki, a płakała jak dziecko.Tak Szwab po światłach pojechał.. Barycki tu akurat prawdę napisał.


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2017, 18:40 
older pisze:
twój lokaj
służący, szofer
chwalisz się ich zatrudnieniem


Oszalał Pan, idioto? Ja jestem polskim kapitalistą i nikogo nie zatrudniam, a z dobroci serca mego łaski pełnego, łaskawie ulegam hołocie plugawej i pozwalam im czynić sobie grzeczności, a jeszcze, jakby plugawcom zaszczytu obcowania ze mną było mało, to i miski strawy im nie pożałuję, z białym chlebkiem, a jakże i kompocikiem nawet.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2017, 21:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
AGAFIA pisze:
Cytuj:
dobra, to JA wam powiem, to co pierdoli Barycki to o kant chuja.......
a jednak nie. Pech chciał, że dzisiaj gadałam przez telefon z taką opiekunką. Zjeżdża do kraju w ten łykend, bo wytrzymać się nie da. Za miesiąc pracy dostaje 1100 euro, opieka nad babką roślinką, do tego mąż babki ma agresora, i jebie te Polki na czym świat stoi. Firma zatrudniająca bierze 2200 euro od państwa Helmutów. Bo babeczka na legalu robi. Śpi w piwnicy, miała mieć wyżywienie,` no i ma, kot się nie wyżywi..I Pan Niemiec wodę zakręcił, w sensie, że w swojej pakamerze w piwnicy babeczka nie może wody w kiblu spuścić, zrobić sobie kawy czy herbaty, czy się umyć. Musiała dać 20 euro Panu, coby wodę odkręcił. Żenada IroB.
Niemcy to chuje, endemicznie gardzą Polakami, Polkami.. Ja rozumiem, mieszkasz, jest fajnie, ale na litość boską skończ mi tu pierdolić.


a ja nie dziele ludzi na ruskich , polakow i niemcuf, JA dziele ludzi na ludzi i ludziska na kurwy i na takich co sa w pozo i nie zprzezam ze i tu jest od chuja ksioncow i baryckich ..chuji znaczy i kurew, ale sa i calkiem fajni ludzie i takich jest tu wielu , tak wielu ze mnie sie tu podoba..acha i w Polse tez jest od chuja fajnych ludzi ale i takich cujowych tez od chuja, zeby daleko nie szukac to na przyklad taki ksionc ...i sami widzicie co to bylo jak by tu odlatywaly dziei......sprawdzic czy nie ksionc.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 379, 380, 381, 382, 383, 384, 385 ... 666  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group