forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 sie 2019, 17:35 
Mnie, kurwa, chociażby.
Za krwawiące oczy chociażby.
I dziesiątki innych niewinnych.


Na górę
  
 
Post: 05 sie 2019, 17:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
polar pisze:
Mnie, kurwa, chociażby.
Za krwawiące oczy chociażby.
I dziesiątki innych niewinnych.


a od czego Ciebie te oczeta tfe krwawio ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2019, 18:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie IroB mała sugestia z mojej strony. W ramach odwdzięczenia się za to co Pan w mojej sprawie zrobił. Proszę nie dać się wyzywać od Folksdojczy. Nie ma tam tego, ze to niby nic takiego. Folksdojczem nazywano każdego człowieka pochodzącego z Niemiec. Kiedy byłem dzieckiem w moim mieście Pile w III Rzeszy Schneidemühl Polacy przybyli na ziemie odzyskane nazywali ludność z niemiecka brzmiącym nazwiskiem, choć to Polacy byli folksdojczami. Co ciekawe w Pile po wyzwoleniu
nie było ani jednego Niemca. Cześć uciekła przed frontem a reszta została wysiedlona głąb Niemiec. Już chyba to pisałem, ale powtórzę. Tak było z ojcem mojego kolegi szkolnego, który nazywał się Borman. Ludzie nazywali go folksdojcz, choć był Polakiem. Poniewierali i wyzywali. Poza tym oto proszę co znalazłem na potwierdzenie tego faktu. Nikt normalny nie nazwie kogoś folksdojczem aby przydać mu estymy. Jedynie po to aby obrazić.

Cytuj:
W Generalnym Gubernatorstwie niezwykle popularny był krótki wiersz tłumaczący, kim jest volksdeutsch:


Kto ty jesteś? Volksdeutsch cwany.
Jaki znak twój? Krzyż złamany.
Kto cię stworzył? Zawierucha.
Co cię czeka? Gałąź sucha.


Niech Pan nie da sobie wciskać bzdur.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2019, 18:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Panie Boruchu, dziekuje za roztfarcie moich oczu, tera bedo mi krwawic pewnie :)
ale ja tez tu juz pisalem ze mnie moze obrazic tylko absolutna prawda, bo jak wiadomo ludzi tylko prawda w oczy kole, tak wiec na takie volsdeutschowanie mam wzruszenie ramionek moich.

milego wieczoru zycze. ide na sport, czuwaj.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2019, 19:23 
polar pisze:
Mnie, kurwa, chociażby.
Za krwawiące oczy chociażby.
I dziesiątki innych niewinnych.



I mnie. Będziem tu teraz mieli 1067 odcinków telenoweli o represjach, zdradzaniu przez Luz Mariję i tą tam, Wenezuelę :lol:
Będziem mieli pokaz wdzięczności w każdym, kurwa wątku, bratanie się, a może nawet będziem świadkami kombatanctwa.
Tak, ten o to działacz, powszechnie lubiany i kochany napierdolił się jak świnia i zasugerował, że baby dają dupy prolowi za norweską stawkę, a potem strącił winę na komandora i jeszcze taki cwany był, iż zażądał od owego komandora przeprosin, w zwiazku. Stary ciul jest tchórzem, mendą, wystarczyło by napisał, sorry, zapiłem, pierdoliłem głupoty. Każdy by to zrozumiał.
Potem równie odjebało, tu identyczny przypadek, mod chuja winny, ale można zrobić dramę, mod blokuje obrazki i tam inne. Jest atencja, no jest i to jaka, sam Iro zasrał ze 3 tematy, kolejne 5 będzie, zasrane. To musi być satysfakcja dopiero, mod mnie zbanował, zrobię teatrzyk, głupolom jak widać nie było wiele trzeba.
Żałosne.. po stokroć...


Ostatnio zmieniony 05 sie 2019, 19:29 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 05 sie 2019, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ile trzeba wypić żeby tak pierdolić?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2019, 19:30 
Powiedz nam, ile dykty wypiłeś, by bluzgać ludzi, że ci fot zabraniają oglądać? Dostęp ci zabrali, do zdjęć??0,5 nie pękło, musiało być dużo więcej.


Na górę
  
 
Post: 05 sie 2019, 20:14 
Boruch pisze:
Ile trzeba wypić żeby tak pierdolić?

A chuj cię interesuje co kto robi i czego używa?
Sugestia że ktoś pije musi go postponować?
Prymitywna manipulacja.
Artychy, poeci, filozofowie tworzyli największe dzieła pod wpływem substancji zmieniających świadomość. Tetmajer pejotl zapierdalał na równi z haszem, opium i wódą. I co? Też byś użył z dupy wziętego argumentu jak by tu napisał - co piłeś?
Sam pisałeś że medykamenta łykasz. Myślisz, że one tak bez wpływu na chemię organizmu? A nikt ci tu nie zarzucił, że te brednie które tu wypisujesz muszą być pod wpływem. Menczeniku. :lol:

Cytuj:
Eksperymentujący z pejotlem Witkiewicz, głównie w latach 30. XX w., stworzył wiele portretów będąc pod wpływem tej rośliny


Nawet jak Agafia coś tam sobie wzięła, to jej teksty są zdecydowanie ciekawsze niż twoje pierdy.
A ty się Aga nie tłumacz.

P.S.
Iruś, możesz napisać do MMM żeby posprzątała ma tym wielce merytorycznym wątku goszczącym ostoję, gdzie prol wlazł i się zesrał. :lol:


Na górę
  
 
Post: 05 sie 2019, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I potrząsając bujną czupryną wzruszając ramionkami wychodzi olewając tych dwoje pustaków powyżej, co mi urągają i złorzeczą. :D :lol:

Niech buk będzie z wamy. :lol:

A tak w końcu odpierdolić się od borucha nie raczycie? Co wy tu kurwa jesteście. Administratory jakieś? A wypierdalać na szczaw i mirabelik! :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sie 2019, 20:55 
Boruch pisze:
I potrząsając bujną czupryną wzruszając ramionkami wychodzi olewając tych dwoje pustaków powyżej, co mi urągają i złorzeczą. :D :lol:

Niech buk będzie z wamy. :lol:



Co ty gadasz, bana masz za niewinność, boruch nigdy i nikomu nie ubliżył, wszyscy chcą się go pozbyć, a on załatwił userom oglądanie zdjęć. Był i jest po stronie ludzi, zawsze mówi prawdę- za to chcą cię zniszczyć. I te ekhm 3 panieny, za norweskie (korony?) i ten jebaka norweski, co to te 3 na raz, to już w ogóle, hejterzy, a ten z cypelku, o mamo!
Tak, ten to najgorszy, nie dość że uwagę odciąga, to jeszcze szyszka. A żeby dopełnić nieszczęścia, ma kurwiki w oczach, na jakie każda baba poleci.

:cry: :roll: :|
Nic tylko po prozac polecieć.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group