forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 12:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6654 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 666  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2017, 17:41 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:35
Posty: 213
Boruch pisze:
Błaszczak może tryumfować. :D

Może bo chuj jebany miał spokoj w Farsawie. Niemcy potrafią pokazać jak są wkurwieni najazdem jankeskim. Tylko Polacy skapcanieli do cna. Co im bolszewia PiSuarowa wysra to zeżrą. Te czasy gdy postawili sie "komuchom" już minęły. Teraz PiS dostanie jeszcze jedną kadencję i jeszcze jedną aż Polacy staną się Koreańczykami Europy. Północnymi Koreańczykami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 9:19 
Boruch pisze:
Błaszczak może tryumfować. :D

A cóż on może innego? Zawsze przy okazji takich szczytów, zjawiają się oszołomy robiące rozpierduchę, ale Niemcy pokazali jak słabym są państwem i jak głupią politykę prowadzą.
Trzepali na granicach polskich, ukraińskich kierowców i babiny jadące do pracy, utrudniając żywota transportowcom i kobietom, które jeżdżą opiekować się ichnimi seniorami, jednocześnie wpuszczając hordy pajaców, których celem jest zrobienie rozpierduchy. Nie upilnowali też rodzimych chuliganów-porażka na całej linii.
Żeby w kraju, który epatuje przewodnictwem w Europie, jakby nie patrzeć, żona prezydenta nie mogła wyjść z hotelu-eee, no tego jeszcze nie grali.


Na górę
  
 
Post: 09 lip 2017, 10:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
A mnie sie to właśnie podoba, bo ci "chuligani" pokazali, ze można skutecznie protestować i przechytrzyć władze. Niemcy sie moze spodziewali, że protestujący przyjadą zorganizowanym transportem całymi autobusami albo pociągami a oni sie rozproszyli i działali jak partyzanci miejscy. Byc moze niemiecka policja czegoś sie nauczy po tym weekendzie.

A teraz idę stont zanim sie tu trol przypałęta.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 10:27 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
korbaczeska pisze:

A teraz idę stont zanim sie tu trol przypałęta.



Stara kurwa, której nawet nie przystoi mieć niedostrzegalne zalety? :mrgreen:

A co do Twojego radykalizowania się, to nic się nie przejmuj.
To objaw myślenia. Trochę dalej niż na dziś i na jutro.
I trochę szerzej niż o własnym podwóreczku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 16:46 
korbaczeska pisze:
A mnie sie to właśnie podoba, bo ci "chuligani" pokazali, ze można skutecznie protestować i przechytrzyć władze. Niemcy sie moze spodziewali, że protestujący przyjadą zorganizowanym transportem całymi autobusami albo pociągami a oni sie rozproszyli i działali jak partyzanci miejscy. Byc moze niemiecka policja czegoś sie nauczy po tym weekendzie.


Co do skuteczności-przyznaję, w różnych źródłach podają, że 476 fukcjonariuszy jest rannych, część ciężko. Ale dla mnie to nie protestujący, a zwykłe bandziory, których miejsce jest w więzieniu. Koktaile Mołotowa, zniszczone i ograbione sklepy, samochody, inna własność prywatna i zwykli mieszkańcy, którzy nie mogli wyjść na spacer, do kafejki, z obawy, że jakiś jełop rzuci w nich flarą.
Czy niemiecka policja się czegoś nauczy? Nie chcę wyrokować, może następnym razem zaczną strzelać z ostrej amunicji.


Na górę
  
 
Post: 09 lip 2017, 17:42 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
To nie jest łatwy temat.
Anty- a obecnie alter-globaliści przez długie lata protestowali pokojowo, grzecznie.
I pies z kulawą nogą się na temat ich protestów, bardzo potrzebnych i słusznych przecież, nie zająknął.
Ba, nikt o nich nie wiedział. To nie był temat dla mediów.
Dopiero kiedy wywołali pierwsze porządne zadymy, media zaczęły ich pokazywać, a to wywołało zainteresowanie szerszej publiki - o co im właściwie chodzi.

Zgadzam się, że jest to naprawdę źle, kiedy dopiero chuligańskie metody są w stanie upublicznić jakiś temat.
Ale konia z rzędem temu, kto w obecnych czasach zaproponuje coś innego - SKUTECZNEGO.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 18:42 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:35
Posty: 213
AGAFIA pisze:
Czy niemiecka policja się czegoś nauczy? Nie chcę wyrokować, może następnym razem zaczną strzelać z ostrej amunicji.
Ale nigdy Deutsche Polizei. Im wolno broni palnej użyć w obronie czyjegoś życia lub zagrożeniu własnego.
Tam nie ma takich Rambo's jak w Polskiej Policji z łapanki, tępej i bezmyślnie pakującej mandaty 80 latkom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dopóki rozbijają Niemieckie miasta to ja też jestem radykał.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 19:13 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jak Frasyniuk w poniedziałek rozdruci Warszawę, to co powiesz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 19:37 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
No wiesz, ja na te miesięcznice i kontrmiesięcznice patrzę z przymrużeniem oka.
To zwykłe walki frakcyjne wewnątrz starego AWS.

Protesty alterglobalistów to inny wymiar, ogólnoludzki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6654 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 666  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group