forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 9:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517 ... 666  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2019, 12:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
sorry, ja tak nie mam, pracuje od ponad trzydziestu lat w branzy gdzie trudno o rodowitego Niemca:) mialem juz pracownikow LGBT, Muzulmanow, Zydow i rozne narodowosci, ostatnio w branzy coraz wiecej Rumunow, Moldawian, Polacy wracaja do kraju a kiedys stanowili przynajmniej u mnie wiekszosc wsrod obcokrajowcow, nie nie jestem rasista nie mam problemu z uchodzcami.

problemem sa tacy co przyjezdzaja do nas z celem prowadzenia businesow kryminalnych, narkotyki, wlamy, oszustwa i z tym mam problem, niestety tu wladze musza sie trzymac litery prawa i te prawo umozliwia zwyklym bandytom sie slizgac na twierdzeniu ze sa azylantami czy tez ludzmi przesladowanymi w swoich ojczyznach ci sa problemem.Ci naprawde uchodzacymi przed przesladowaniami czy tez zwykla bieda szybko sie adoptuja, ja znam wielu takich ktorzy chca najbardziej normalnosci.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2019, 12:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
zaraz mi Agafia napisze ze w dupie bylem i gowno widzialem, zaklad ? :) :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2019, 12:34 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Nie będę się zakładał o Agafie ale o to, że prędzej zamalujesz w palnik faceta, który się do ciebie przytuli i ciumka będzie usiłował dać niż ładnej (albo w ogóle) kobiecie już tak. A to już jawna dyskryminacja.... :lol:

W Jugosławii muzułmanie, katolicy, prawosławni też obok siebie tak nawet coś i 70 lat żyli jak opisujesz: Chorwaci, Serbowie, Bośniacy itd...

I też jestem się w stanie założyć ze jakiś ich IRoBić dokładnie tak samo jak Ty jeszcze w latach 80. XX. wieku z plennym przekonaniem mówił zanim zaczął kopać doły z wapnem z Srebrenicy. :?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2019, 12:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
ok, tak jestem hetero i faktycznie mogl bym ewentualnie byc zmuszony do obrony przed napastowaniem ze strony homoseksualisty silom fizycznom :) :)

ale tylko wtedy gdyby mnie napastowal, natomiast jesli by trzymal lapy przy sobie to nie mam z tym problemu by z nim na ten przyklad rozmawiac, zatrudnialem przed laty dwoch takich co byli w zyciu para, musze powiedziec ze pomagali sobie nawzajem w pracy, byli calkiem normalni.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2019, 14:02 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ale jakby cię seksowna laska podobnie molestowała to byś nie lal? Prawda? Najwyżej byś delikatnie i nieśmiało jej powiedział - słuchaj, mam zonę, jestem z kimś itd.
A to już dyskryminacja, panie kolego, ze względu na pleć.

Czyli to IroB brzmi trochę tak. Nie jestem rasistą ale asfalt powinien znać swoje miejsce.

I jeszcze jedno. Jak chcesz to nie odpowiadaj. Ale zastanawia mnie ta branża gdzie od lat Niemca nie uświadczysz. Czyli jak gdzieś robota ciężka, niewdzięczna a na dodatek płatna poniżej godności rasy panów to Niemca nie uświadczysz. TO TEŻ KOLEGO JEST SWOISTY RASIZM. Nie deklarowany, nie werbalny ale objawiający się przez czyny, zachowanie. Niektóre roboty to są dla Turków, no może jeszcze Polaczków, ale nie dla porządnych Niemców.

I mogą prawić o miłości i welcome.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2019, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
chwileczke? jaka dyskryminacja? moje sklonnosci sexualne sa jakie sa i dlatego nie moge sie ciumkac z facetami, przesadzasz z ta dyskryminacja, facetowi tez bym najpierw powiedzial ze to nie moja bajka, w ryj by dostal gdyby sobie nie chcial odpuscic no a jak by sie chciala ze mna ciumkac kobieta to tez bym jej grzecznie powiedzial ze moze ona i bajkowa ale fajniesza mam juz dziewczyne.

Koloru skory to ja juz od dawna nie widze, owszem kiedy wyjezdzalem z kraju w 83 roku bylem takim samym przecietnym rasista i homofobem, takie byly czasy i tak nas wychowywano, dopiero wsrod rasy panow nauczylem sie tolerancji, pozniej nawet akceptacji dla ludzi roznych odemnie.

a branza nie jest zadna tajemnica, od 87 roku pracuje w branzy KEP Kurier, Express,Paczka.......32 dwa lata, i widzialem te przemiany w strukturze pracowniczej, przyczyna degradacji lezy w tzw. Outsourcing. Duze Firmy takie jak UPS, DHL, GLS itd wyz byly sie terenow kosztownych w obsludze, partnerom malym firmom ktore w porownaniu do stawek godzinowych kierowcow koncernow placa im duzo gorzej.

UPS placi blisko 20€ na godzine zaokraglilem dla latwiejszego liczenia 180 godzin Miesiecznie plus minus daje 3600€ brutto a to daje 2270 € na reke w outsourcingu na reke ma tak kierowca 1700€ jesli jest dobry, zna jezyk itd, bo moze miec 1550€ za mniej nie dostaniesz pracownika.
UPS za najtansza paczke kasuje od wysylkodawcy minimum 7 € partner dostaje z tego ,70 centow

Outsourcing zaczal sie 1997 roku w UPS i tak od 97 roku procent niemieckich pracownikow malal, w tej chwili w jednym NL. na 20 kierowcow mamy 2 Niemcow, a w drugiej filli na 30 kierowcow mamy jednego prawdziwego Niemca. Takie mamy klimaty niestety, zmiany zachodza nie tylko pogodowe.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2019, 14:57 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Dyskryminacja ze względu na płeć, że facetowi być dał po ryju - "w ryj by dostal gdyby sobie nie chcial odpuscic" a kobiecie już o tym nie piszesz. Czyli nie. :P

Co tam nie widzisz? Tak ci się wydaje. Już stwierdzenie, że są branże gdzie rodowitego Niemca nie uświadczysz mówi, że nie tylko Ty ale i cała reszta Niemców widzi. To znaczy widzi ich tam gdzie ich miejsce. To już za Hitlera byli mniej rasistowscy bo jednak Niemcy wtedy, jak mniemam, śmieciarzami też byli i specjalnie do tego celu murzynów nie sprowadzali.

I fakt, że rodowity Niemiec za "marne" (???) pieniądze nie chce pracować bo się ceni to tez jest rasizm. To mówi mniej więcej tak. Od tego są ciapaci i Polaczki. A ja Niemiec się wyżej cenie. Ta praca i płaca jest poniżej mojej godności. Oczywiście nie na głos mówi. Na głos mówi tak jak Ty. Że nie dostrzega od lat koloru skóry.
Zresztą czy kiedykolwiek Pan dostrzegał tych niewidocznych (sług, niewolników) co gówna po nim sprzątają???
'

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2019, 15:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
bo mnie uczono ze kobiety sie nie bije i tej nauki nie zmienilem, natomiast nachalny facet niestety moze dostac w ryj moze. Czlowiek nie moze sie w calosci zmienic jakies elemety pozostaja niezmienialne, ja mam w sobie wrodzony ateizm, i tego pogladu nie zmienie nigdy, natomiast poglady na temat obcych , innych nabiera sie w czasie obcowania z nimi :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2019, 15:11 
Dokładnie Komandorze, miałam to samo napisać, a raczej zapytać Irka dlaczego to Niemcy nie chcą u niego pracować. Niestety mam problemy z Internetem, więc odniosę się szerzej, kiedy będę miała stacjonarne połączenie.


Na górę
  
 
Post: 08 gru 2019, 15:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Czyli kobiecie biologicznej jak cie ciumknie to się upiecze a kobiecie gender, z wąsami i ze sterczącym już nie. Co za ksenofob zacofany. Europejczyk od siedmiu boleści. Nic a nic skoku ewolucyjnego nie zaznał... :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. A czy ktoś zwraca uwagę jakiego koloru, firmy i pochodzenia jest szczotka, która buty czyści? Raczej nie. Tak samo nie zwraca się uwagi na czyścibuta za dużo. Rzucisz parę groszy. może nawet się łaskawie uśmiechniesz i coś miłego powiesz i już zapominasz o nim.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 08 gru 2019, 15:17 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517 ... 666  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group