forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 gru 2019, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a ja widze to calkiem inaczej, ja nie mam problemu by obcowac z obcymi, sa takimi samymi ludzmi jak ja, moze nie takimi jak Wy ale jak ja tak, oprocz tych co rozprowadzaja narkotyki, handluja dupami i dokonuja innych przestepstw.

wyjalem z cytatu jedno zdanie ktore wyjasnia wszystko: a w świat pójdą zdjęcia niemieckich funkcjonariuszy policji walczących z uchodźcami, tego sie przestraszyli, ze swiat ich wpierdoli na przystawke, hitlerowcow jebanych, dlatego poprawnosc polityczna wygrala, a moze nie poprawnosc a zwykly juz teraz ludzki odruch, i nie cala Europa sie wypiela na uchodzcow tylko Polska tak naprawde to spoleczenstwo tak chrzescijanskie tak przepelnione miloscia blizniego ze kurwa, klekajcie narody....

I nie zaprzeczam ze takie rzeczy sie dzieja, nienawisc do przybyszow bo zabieraja nam mieszkania...taki fejk lecial w necie ze niemiecka rodzina musiala oposcic swoje 5 pokojowe mieszkanie zeby oddac je na potrzeby uchodzcow, jest wielu ktorzy uwierzyli :) bo ciemna masa i w Niemczech wszystko kupi.

I nie wkurwiajcie mnie!!! od 36 lat obracam sie wsrod roznych nacji o Niemcow poprzez Amerykanow, Rosjan, Polakow, Kinijczykow, Libanczykow, Marokanczykow, Ukraincow, Moldawian , Rumunow , Turkow, Lotyszy, Hiszpanow, wszedzie sa ludzie i ludziska, i niestety ale ludzisk spokalem w wiekszosci wsrod Polakw niestety.

Ok, jeszcze to: to uprzejmy starszy Niemiec stuknął ją palcem w plecy i mówi: Tu są Niemcy, tu się mówi po niemiecku. tez mi sie zdazylo, bylo dokladnie tak ze rozmawiajac z moja zona w sklepie o tym co chcemy zakupic na kolacjo obiad, podszedl do nas Szkop i w niederbayerskim dialekcie wrecz krzykna ze tu sa Niemcy i tu sie ma mowic po niemiecku, ja podejzewam ze mu sie wydawalo ze my poprostu nie zrozumiemy a on sie wyzyl, kiedy jednak walnalem mu wiache w jezyku Schillera i Brechta to zawinal kite i poszed sie ino za gosciem kurzylo, i co? jeden starszy niemiec ma swiadczyc o calym spoleczenstwie? a jesli chodzi o urzedy to wolaja tlumacza jesli wynikaja trudnosci w porozumieniu sie z petentem, wiec niech nie pierdola kocopolow....i wcale nie przecze ze mogl sie zdarzyc jednostkowy przypadek jaki opisano, ale nie jest on obrazem Niemiec i Niemcow.

Tak sobie mysle i szukam w pamieci ilu mamy u nas Banasiow, Mcierewiczow, Kaczynskich, Piotrowiczow, profesorek Pawlowicz, Misiewiczow, Dud.......nie w panstwie prawa nie miejsca na takich typow,

tak, to panstwo prawa jest tez zmora w przypadku uchodzcowej kryminalnosci, ja bym byl za krotkim procesem, niestety panstwo prawa jest rowne dla wszystkich. I mysle ze dobrze, bo nie musze sie bac ze mnie Niemcy potraktuja jak obywatela drugiej kategorii, nie ma tu kaczynskich chyba ze sa to osoby prywatne to moga sobie przez zacisniete zeby mruczec pod nosem..ze nie bedzie mi tu polak mowil ze........jeszcze jakies 10 lat temu strkura narodwosciowa byla fifty fifty, niemcy musieli tanczyc pod moja fujarke :) organki powiem bo fujarka to sie wam jak zwykle skojarzy....

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2019, 18:55 
To co uprawia IroB, to nic innego jak kosmopolityczna mistyfikacja, co z zegarmistrzowską dokładnością wyłożył Komandor i Agafia. Nie mam tyle czasu by rozwlekać się w temacie ale wdzięczna jestem tym, którzy temat rozpracowali.


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2019, 19:12 
Komandor pisze:
Książka to „Die Getriebenen. Merkel und die Flüchtlingspolitik. Report aus dem Innern der Macht” Robina Alexander

Aby nie było, że to znowu jakiś PiSior czy inny nazista polski napisał.

O tej miłości, tolerancji i poprawność wymuszana mandatami 1200 euro (pensja minimalna prawie) i reakcje z Niemiec to tez nie żadna Gazeta Polska czy inna taka gazeta a Forsal - jeden z najpoważniejszych portali biznesowych, raczej nie medium jak to nazywacie "patologi 500+, bydła tępego i Rodziny Rydzyjka"

No może dlatego. że nie Bawarii mieszka gdzie tyyyyle śniegu pada każdego roku. Ale pewnie i powoli w innych landach zaczyna być podobnie.

PS, Irek, i nie boj się, jak napiszesz po polsku (powiedzmy, ze po polsku) u Urbana na forum to ci 1200 euro nie wlepią. Urbanowi też nic nie zrobią. Raz, ze Żyd a dwa to polskie forum, poza jurysdykcją.
:D


Ostatnio zmieniony 10 gru 2019, 7:33 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 09 gru 2019, 19:43 
8-)


Ostatnio zmieniony 10 gru 2019, 5:02 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 09 gru 2019, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Malina pisze:
To co uprawia IroB, to nic innego jak kosmopolityczna mistyfikacja, co z zegarmistrzowską dokładnością wyłożył Komandor i Agafia. Nie mam tyle czasu by rozwlekać się w temacie ale wdzięczna jestem tym, którzy temat rozpracowali.



Tak !!!! jestem kosmopolita, ale na was to dziala jak plachta na byka, kosmoplita , obywatel swiata, europejczyk...a nawet Niemiec powiedziec o sobie to zdrada Was...jak on smie w koncu Polak , gniazdo zasrywa, musi ...otoz pozwolicie ze ja sobie wybiore moje jestestwo……..a komu ze mna nie podrodze niech robi jak ja wzroszy ramionkami i niech idzie swoja droga.

Coz masz odpisac? odpowiedz mi czy widzialas by pod niemieckim niebem Europy sa Banasie itp….

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2019, 20:03 
Na żadne z pytań zadawanych nie odpowiedziałeś.


Ostatnio zmieniony 10 gru 2019, 5:01 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 09 gru 2019, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
na mnie nie robi to zadnego wrazenia…..moge byc pozytecznym idiota, pikielhauba, Adolf, Volksdeutsche i czym kolwiek kim kolwiek w waszych oczach, ja wiem kim jestem i mozecie dalej bladzic. Ja mysle ze odpowiedzialem ale jesli uwazasz ze nie to zadaj jeszcze raz w formie ponumerowanych pytan.

przyklad: 1 czy naprawde czuejsz sie kosmopolita?
2 dlaczego mnie wkurwiasz?
3 itp…..

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2019, 20:27 
IroB pisze:
Malina pisze:
To co uprawia IroB, to nic innego jak kosmopolityczna mistyfikacja, co z zegarmistrzowską dokładnością wyłożył Komandor i Agafia. Nie mam tyle czasu by rozwlekać się w temacie ale wdzięczna jestem tym, którzy temat rozpracowali.



Tak !!!! jestem kosmopolita, ale na was to dziala jak plachta na byka, kosmoplita , obywatel swiata, europejczyk...a nawet Niemiec powiedziec o sobie to zdrada Was...jak on smie w koncu Polak , gniazdo zasrywa, musi ...otoz pozwolicie ze ja sobie wybiore moje jestestwo……..a komu ze mna nie podrodze niech robi jak ja wzroszy ramionkami i niech idzie swoja droga.

Coz masz odpisac? odpowiedz mi czy widzialas by pod niemieckim niebem Europy sa Banasie itp….


Nie, my nie jesteśmy wściekli na ciebie, my się tylko zastanawiamy skąd się bierze ta twoja wściekłość na Polskę i nas, którzy szanujemy i kochamy własny kraj. To nikt inny a właśnie ty od lat, starasz nas się przekonać, że jesteśmy gorsi, że nasz kraj to dziura w ziemi a ty pan. Pan pełną gębą bo ty mieszkasz w Niemczech. Byłam w tych Niemczech w różnych okresach swego życia i z ostatniej wizyty, mogę tylko stwierdzić, że Niemiec tych które nam tu wciskasz już nie ma. Ja już nawet zrezygnowałam z przesiadek we Frankfurcie bo obsługa na lotnisku ma żal do ludzi, że z tego lotniska korzystają i robią "niepotrzebny tłok".
To ty jesteś wściekły, to ty pisząc tu o swojej niby wyższości, stwarzasz sobie wrażenie bycia kimś więcej, niż tak naprawdę jesteś.
Drzewo bez korzeni umrze nawet w najżyźniejszej ziemi.


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2019, 20:36 
I tu zgadzam się z przedmówczynią, takie sa fakty Irob,Ty nie jesteś kosmopolitą ale zakompleksionym Polakiem, który nienawidzi rodaków, kraju z którego pochodzi. Podkreślasz to w każdym możliwym momencie, na każdym kroku. Nie jesteś kosmopolitą,a jedynie zakompleksionym Polakiem, który z nieznanych mi powodów, bardzo chciałby być Niemcem. :(


Na górę
  
 
Post: 09 gru 2019, 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Malina pisze:
IroB pisze:
Malina pisze:
To co uprawia IroB, to nic innego jak kosmopolityczna mistyfikacja, co z zegarmistrzowską dokładnością wyłożył Komandor i Agafia. Nie mam tyle czasu by rozwlekać się w temacie ale wdzięczna jestem tym, którzy temat rozpracowali.



Tak !!!! jestem kosmopolita, ale na was to dziala jak plachta na byka, kosmoplita , obywatel swiata, europejczyk...a nawet Niemiec powiedziec o sobie to zdrada Was...jak on smie w koncu Polak , gniazdo zasrywa, musi ...otoz pozwolicie ze ja sobie wybiore moje jestestwo……..a komu ze mna nie podrodze niech robi jak ja wzroszy ramionkami i niech idzie swoja droga.

Coz masz odpisac? odpowiedz mi czy widzialas by pod niemieckim niebem Europy sa Banasie itp….


Nie, my nie jesteśmy wściekli na ciebie, my się tylko zastanawiamy skąd się bierze ta twoja wściekłość na Polskę i nas, którzy szanujemy i kochamy własny kraj. To nikt inny a właśnie ty od lat, starasz nas się przekonać, że jesteśmy gorsi, że nasz kraj to dziura w ziemi a ty pan. Pan pełną gębą bo ty mieszkasz w Niemczech. Byłam w tych Niemczech w różnych okresach swego życia i z ostatniej wizyty, mogę tylko stwierdzić, że Niemiec tych które nam tu wciskasz już nie ma. Ja już nawet zrezygnowałam z przesiadek we Frankfurcie bo obsługa na lotnisku ma żal do ludzi, że z tego lotniska korzystają i robią "niepotrzebny tłok".
To ty jesteś wściekły, to ty pisząc tu o swojej niby wyższości, stwarzasz sobie wrażenie bycia kimś więcej, niż tak naprawdę jesteś.
Drzewo bez korzeni umrze nawet w najżyźniejszej ziemi.


bzdury piszesz, mowisz droga Malino, na niekogo nie jestem wsciekly, choc pewnie mial bym powody*, urodzilem sie w PRL-u i kochalem swoja ojczyzne slepo, Niemcow nienawidzilem jak psow, bo z pelnego rozleja…...czerej pancerni, kloss, obrazy wojny w rocznice kazdej znaczacej bitwy, tak mnie wychowano, wpojono nienawisc do Niemcow milosc do Rosjan, kiedy wyjechalem musialem sie uczyc chodzic od nowa. Zobaczylem tego Niemca co to z pelnego mial rozlewac….dzieki temu moglem zweryfikowac wszystko co mi wpojono……..nie nie jestem wsciekly ale nie jestem juz slepy i dzisiaj w nowej rzeczywistosci po 70 latach z duzym hakiem od pamietnych lat ludobojstwa , mordu na inaczej myslacych i wierzacych mowie tylko ze w moim slowniku nie slowa ciapaty, Zydzisko kacap, szkop, czarnuch ...poleczka jest w tym przypadku filigranowa ladniutka babeczka poleczka poprostu to tak jak by ktora nie zrozumiala.


powody* wyjechalem na chwile, zarobic pare marek i sie dalej urzadzac w kochanej ojczyznie nekanej kryzysem gospodarczym ale kochanej, niestety blizni rodacy poszli na milicja i powiedzieli ze spierdolilam na zachod i ze nie wroce, zabrali mi mieszkanie i caly inwentarz ktorego sie jak na tamte czasy dorobilem w moim wieku bylo juz cos (plywalem na rybakch na tzw galerach) ciezka praca , powiem tak chuj z inwentarzem ale wsztkie pamiatki osobiste, zdjecia, rozne takie zeczy dzieki ktorym sie czlowiek erinnert, poszlo do smieci, moi kochani chrzescijanscy sasiedzi, rodacy, Polacy zrobili ze, KURWA, zostalem, dzisiaj Wam Im za to dzekuje.

Nie jestem wsciekly na nikogo, mowie, pisze bo takie mam poglady i dzisiaj juz wolno.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group