forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 13 maja 2024, 21:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646 ... 666  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 kwie 2022, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3538
Lokalizacja: z tamtąd
Piepszyta aż filozofiom mózgi więdno. Zamiast się cieszyć rozgrywającą się wojną.
A w temacie wojny to kupta mi taki. https://allegro.pl/oferta/angielski-gra ... 2037396772
Albo może ktoś w szufladzie znajdzie łyżkę do takiego. Albo iglicę do Naganta obr 1895......

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2022, 22:38 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
AGAFIA pisze:
2, 5 mln uchodźców,

..


PYTANIE:


Załączniki:
pytanie.jpg
pytanie.jpg [ 157.04 KiB | Przeglądany 2171 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2022, 17:35 
Offline

Rejestracja: 26 lut 2021, 10:46
Posty: 215
jaroo pisze:
AGAFIA pisze:
2, 5 mln uchodźców, okaleczone ukraińskie dzieci w polskich szpitalach, dzieciaki z traumą, w polskich szkołach, zdjęcia (również satelitarne) masowych grobów, relacje naocznych świadków, międzynarodowych dziennikarzy, wolontariuszy z Czerwonego Krzyża i innych organizacji humanitarnych, tysiące zmasakrowanych ciał na ulicach zrujnowanych miast, tysiące ludzi, którzy żebrają w Polsce o kąt do spania, parę butów dla dzieci, bo uciekli z reklamówką, zostawiając dobytek całego życia.. to są fejki?!!!!
Ja rozumiem, że można kochać jednych, a nie znosić drugich, ale ta proputinowska retoryka jest jakimś szaleństwem.
Podejdź do uciekiniera, zapytaj co go spotkało, że zostawił wszystko i przyjechał do obcego kraju, w wielką niewiadomą, zdając się na łaskę i niełaskę obcych ludzi, pozostawiając całe swoje życie.
Mało tego, znajdź sobie artykuły z RIA Novosti
publikacja 5 kwietnia, bardzo dosadnie piszą co Rosja powinna zrobić z Ukrainą.

https://ria.ru/20220403/ukraina-1781469605.html


Przeczytaj co na ten temat myślą Rosjanie, którym kremlowska propaganda nie sprała mózgów, którzy jeszcze mają odwagę, którzy jeszcze mogą coś napisać.

https://www.facebook.com/10000826080522 ... 874656141/

Ludzie, czy wy w ogóle odróżniacie dobro od zła?


Nie mam chyba zdrowia na takie dyskusje.
Ja pierdole...
ć

tak,tak poczekamy, zobaczymy Aga, media to nie czwarta a pierwsza władza jak się okazuje, linków nie wkleję, bo możesz przeżyć szok a szkoda ale to wyjdzie, tylko ludzi szkoda i to , jak zwykle, ruskich wina, jak przez setki lat a prawda jest prozaiczna i czas najwyższy z tym skończyć, ruskie to ruskie i chwała im za to



Odnoszę wrażenie, że jest wręcz przeciwnie. Nikt nie ma problemu, żeby napisać że Amerykanie, Izrael, dokonują zbrodni, że Niemcy, Ukraińcy ich dokonywali, ale kiedy mowa o. Rosji, zaraz znajduje się grupa obrońców, wypierających haniebne czyny naszych wschodnich sąsiadów.
Jakby człowiek miał do czynienia z jakimś tabu...
Jakby naród rosyjski był całkowicie wolny od wad, a Putin był jedynym prawym mężem stanu.
Nie wiem z czego to wynika, bo przecież wystarczy poczytać podręczniki do historii i to na poziomie szkoły podstawowej, by dowiedzieć się, że Rosja ma całkiem sporo za uszami.
Zaprzeczanie faktom jest irracjonalne, a w obecnej sytuacji nie ukrywam, że mocno mnie irytuje.
I nie chodzi o wzbudzanie nienawiści, ale o nazwanie rzeczy po imieniu, Putin przejdzie do historii jako zbrodniarz i nic go nie usprawiedliwia, absolutnie nic.
Nic nie usprawiedliwia niewyżytych dewiantów w rosyjskich mundurach .Zarówno w świetle prawa, jak i w pojęciu szeroko rozumianego człowieczeństwa.
Nic.


Ostatnio zmieniony 10 kwie 2022, 20:11 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 kwie 2022, 20:09 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
"Przypomnijmy, że władze Tarnopola od lat konsekwentnie gloryfikują zbrodniczą OUN-UPA czy kolaboracyjną formację Waffen-SS Galizien, a przede wszystkim Romana Szuchewycza – odpowiedzialnego za ludobójstwo na Polakach dowódcy UPA. Ostatnim, głośnym akcentem w tym temacie było nazwanie w marcu 2021 roku stadionu miejskiego imieniem Szuchewycza. Decyzję podjęto w 71. rocznicę jego śmierci. W czasie II wojny światowej Szuchewycz kolaborował z III Rzeszą – w 1941 roku był oficerem podporządkowanego Abwehrze batalionu Nachtigall (który dokonał co najmniej jednego pogromu Żydów), a w 1942 roku w szeregach podległej SS policji pacyfikował wioski na Białorusi. Od 1943 roku był głównodowodzącym tzw. Ukraińskiej Powstańczej Armii, która dokonała ludobójstwa Polaków na Kresach Południowo-Wschodnich.

Należy zaznaczyć, że Tarnopol jest jednym z najbardziej nacjonalistycznych miast na Ukrainie. Burmistrz Serhij Nadał jest działaczem neobanderowskiej partii „Swoboda”. W mieście znajduje się pomnik Stepana Bandery oraz ulica kolaboracyjnej, hitlerowskiej dywizji Waffen-SS „Galizien”.

A tu uchodźca z Tarnopola. Z mlekiem matki wyssał banderyzm.


Załączniki:
miejsce zamieszkania Polska.png
miejsce zamieszkania Polska.png [ 250.36 KiB | Przeglądany 1961 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2022, 17:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3538
Lokalizacja: z tamtąd
Wiecie co. Doszło do mnie jak skurwiały jest ten narodek nasz. Już nawet ofiary mordów na Polakach dzieli na lepsze i gorsze. Ofiary tak zwanych żołnierzy ( w zasadzie bandytów z NSZ) wyklętych to nie są warte wspomnienia. Ofiary ubecji to są dopiero pełną mordą ofiary. Teraz zauważyłem że przypominanie ruskim zamordowanych Polaków to czyn patriotyczny. A przypominienie ukroińcom mordów na Polakach to czyn haniebny wręcz zdrada stanu.
Kurwa jak i jedni i drudzy i trzeci i czwarci pomordowani nie byli takimi samymi Polakami a ich oprawcy nie byli takimi samymi bandytami? Kurwa co z tym krajem i z tym narodkiem jest nie tak?

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2022, 17:38 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
Arend pisze:
Wiecie co. Doszło do mnie jak skurwiały jest ten narodek nasz. Już nawet ofiary mordów na Polakach dzieli na lepsze i gorsze. Ofiary tak zwanych żołnierzy ( w zasadzie bandytów z NSZ) wyklętych to nie są warte wspomnienia. Ofiary ubecji to są dopiero pełną mordą ofiary. Teraz zauważyłem że przypominanie ruskim zamordowanych Polaków to czyn patriotyczny. A przypominienie ukroińcom mordów na Polakach to czyn haniebny wręcz zdrada stanu.
Kurwa jak i jedni i drudzy i trzeci i czwarci pomordowani nie byli takimi samymi Polakami a ich oprawcy nie byli takimi samymi bandytami? Kurwa co z tym krajem i z tym narodkiem jest nie tak?


Jest gorzej niż myślisz. Na tym forum tez jest grupa co twierdzi, że to było dawno i nie ma o czym mówić. A w necie trwa regularna nagonka na każdego kto się odważy przypomnieć o zbrodniach UPA i OUN.
Za PRL nie, bo się sowieci zdenerwują, potem nie, bo majdan i coś tam, teraz nie bo wojna i sie dobre samopoczucie naszych "gości" popsuje.

To właśnie robią Polacy Polakom. Dziś dzień ofiar katyńskich. Im przywrócono pamięć. Ofiarom banderowców tej pamięci się nadal
odmawia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 kwie 2022, 19:45 
Offline

Rejestracja: 25 lut 2021, 19:17
Posty: 48
Nie ma już dnia ofiar katyńskich, zamiast jest dzień poległego za ojczyznę Lecha.
O innych, którzy w tej katastrofie zginęli, wspomina się niechętnie.
Za to Macierewicz postarał się, aby po raz kolejny odarto ofiary uporu LK z godności, prezentując
zdjęcia ciał poranionych zwłok.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 kwie 2022, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3538
Lokalizacja: z tamtąd
A o ofiarach bandytów z NSZ to ogólnie nawet wspomnieć nie wolno

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 kwie 2022, 21:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
powinno byc tak ze kazdy powinien moc sobie wspominac kogo mu ugodno, ja mam poczucie wdzięczności dla poleglych w walce z hitleryzmem. Wdziecznosc to mi wpojono jak wam religie i wiare w boga.........


to ktora to rocznica zmartwychwstania? 2022-33=1989 to 23868 miesiecznica......dobrze policzylem!? Komandor scisly umyśle humanistyczny. dobrze czy nie?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 kwie 2022, 13:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3538
Lokalizacja: z tamtąd
Irek, zakładamy podwórkowy klub altylerzysty?

https://www.youtube.com/watch?v=sjO86QH3234

https://www.youtube.com/watch?v=MkpEKMMnIEI

https://www.youtube.com/watch?v=mCf-nxpXq3w


A przy okazji polecę zerknąć tu. Bardzo ciekawy materiał pozwalający realnie spojrzć na to czym bombardują nas media i jak są przesiąknięte propagandą.

https://youtu.be/lUqa0T7tRUc

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6655 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646 ... 666  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group