forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 665  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lut 2021, 16:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
wezyr pisze:
Tu też godzisz w cnotę, nie wywiniesz się. Schowałeś się za swój dziurawy płot i myślisz że cię nie widać?



nie za plot a zamklem oczy i nakrylem dlonmi twarz i wolam nie ma mnie , nie ma mnie :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2021, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Obrazekhttps://www.youtube.com/watch?v=fFqmzYwM1IQ


dodac tlumaczenie czy nie ?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2021, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
no to dodam :) :)

To się dopiero zaczyna, chcę zobaczyć o wiele więcej! rozbic sie na scianie i znowu wstać.
Chce byc największym optymistą, kiedy nieustannie pada deszcz przez kilka dni
Chce marnować godziny i nie planować zbyt wiele
Za tracić się we snach i zacząć od początku Kiedy się spotykamy, nigdy wiecej nie chcę być pesymistą.
Kiedy myślę o tym wszystkim Chcę, żeby zaczęło się teraz To, co ma sie jeszcze wydarzyć, kazde potknięcie,każda porażka. To posuwa nas kawalek dalej i zbliża nas do siebie.
To, co ma jeszcze nadejść to, co ma jeszcze nadejść z euforia i wszystko łatwe z nadzieja,ze tak pozostanie dla nas na długo to co ma jeszcze nadejść.
Z powrotem na południe i żyć wolniej Więcej czasu na miłość, zobaczmy, co tam jest
A jeśli nie dotrę, przynajmniej jestem w drodze
Kiedy myślę o tym wszystkim chce zeby sie teraz zaczęło. Kiedy mysle o jutrze, nie moge sie doczekac zeby sie teraz zaczelo, to co ma jeszcze sie wydarzyć kazde potknięcie,każda porażka. To posuwa nas kawalek dalej i zbliża nas do siebie.
To, co ma jeszcze nadejść to, co ma jeszcze nadejść z euforia i wszystko łatwe z nadzieja,ze tak pozostanie dla nas na długo to co ma jeszcze nadejść.

To, co ma jeszcze nadejść
To, co ma jeszcze nadejść
To, co ma jeszcze nadejść
To, co ma jeszcze nadejść


https://www.youtube.com/watch?v=fFqmzYwM1IQ

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2021, 21:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
https://www.youtube.com/watch?v=aG6-V2_ruds

Ja jestem bez sensu sensu. Jak kotwica, która nie tonie
Jestem filarem, który niczego nie podpiera. Proszę wróć.
Jestem grosik nie przynoszacy szczescia. Jestem żaglem w ktory nie dmie wiatr.
Nie mam sensu ...
Jestem książką bez słów, gąbką nie wchlaniajacej wody
Zkacowanym porankiem, z ktorym nie co poczac.
Jestem skrzypcami bez strun, ciałem bez dźwięku
Jestem Ptakiem w klatce, oknem na ściane.
Jestem bezużyteczny, korytarzem bez drzwi
Listem bez adresu, zegarem nie mierzacym czasu.
Jestem śmiechem nie przyprawiajacym zmarszczek, żaglem bez wiatru.

Nie mam już sensu. Jestem kotwicą, która nie zatonie
Jestem filarem, który niczego nie obsługuje. Proszę wróć.
Nie mam szczęścia. Jestem żaglem bez wiatru.
Nie mam sensu ...

Jestem pistoletem bez spustu, posągiem bez głowy
Lustrem dla niewidomego, Biblia bez Boga.
Jestem miastem bez świateł, smutnym klaunem.
Cokolwiek robię, niczego nie poruszam, jestem klaksonem w korku,
Nagim manekinem, narkotykiem który nie oszalamia
Widelec podanym do zupy, nie powinienem tutaj byc.
Jestem drogą, która się po prostu nagle konczy, żaglem w ktory nie wieje wiatr.



Zimnym ogieńiem - seksem bez miłości - bezsennośćia - powierzchowna zabawa
Brzydkim pragnieniem - irytującym celem – idącym pracowac dla gotowki by nic z tego nie mieć
Nie widzący prawdy, obrzydly od kłamstwa - liczący owce, w łóżku, nie do zmęczenia.


Niepiśmienny z książką w ręku - prostą ścieżką, stopami skutymi łańcuchem
Zmięta dusza, ale wyprasowanym praniem - przemoczonymi skrzydłami - brudnym lustrem
Klucz bez zamka - król bez tronu - świeca bez knota - krzyki bez dźwięku „-----”
Odetchnac głęboko pod wodą – byc sytym pomimo dziur w żołądku – poznac sens i znaczenie mowic :
Ja jestem bez sensu sensu. Jak kotwica, która nie tonie
Jestem filarem, który niczego nie podpiera. Proszę wróć.
Jestem grosik nie przynoszacy szczescia. Jestem żaglem w ktory nie dmie wiatr.
Nie mam sensu ...

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lut 2021, 22:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
o czym do mnie rozmawiasz? co takiego bredze? ze sie zachowujesz po pisowsku? tak sie zachowujesz moim zdaniem, im mniej ingerencji tym ludzie potrafia sie sami dogadac , przynajmniej ja tak mam, a takie selekcjonowanie do gazu , to wkurwia wielu, niestety.

Ja jako perfekcyjny wzroszacz ramionkami mam nadzieje ze sie kiedys rzeczywiscie bedzimy potrafili porozumiewac bez wieszania na sobie chui i pizd , taka mam koncepcje :) :) :) czy konie mnie slyszo?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lut 2021, 12:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
https://www.youtube.com/watch?v=41i2vyOJiXo

lalallalalaldudallalalalduda.a.allalallalalalalladudadej



https://www.youtube.com/watch?v=Vvm57EWS44w

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2021, 12:16 
Te Gebels, chono tu.
To jest ta niemiecka równość i braterstwo?
Poszanowanie praw i tolerancja?
Oj, guma znowu zaczęła drżeć w mym ręku.
Milcz, po prostu milcz...

Cytuj:
Reinhard Petzold, który od 30 lat zajmuje się wprowadzaniem firm niemieckich na polski rynek, w jednej ze swoich wypowiedzi dla portalu kurt.digital powiedział, że "Niemcy zbudowały Polskę jako kraj taniej siły roboczej". Mówił też, że niemieccy dystrybutorzy wykorzystują popyt Polaków na niemieckie towary i podnoszą ich ceny.
Petzold, który jest szefem Niemiecko-Polskiego Towarzystwa na Rzecz Współpracy Gospodarczej (DePoWi) powiedział dla niemieckiego portalu kurt.digital, że "Polacy zostali rozjechani przez kapitalizm. Również przez nas. Niemcy bardzo mocno przyczynili się do zmian w Polsce, tak by były one dla nas korzystne"


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2021, 13:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
https://daserste.ndr.de/panorama/archiv ... e6808.html

tu masz w orginale co kto mowi o stosunkach polsko niemieckich na poziomie miasta , powiatu....tak! olbrzymia przepasc mentalna dzieli tzw prostych ludzi:) i nie Niemcy z Polakow zrobili tania sile robocza a Polacy sami w wiekszosci sie sami sprzedaja tanio, nie wszyscy wiec zadne generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego worka nie odda prawdziwego obrazu.
Na pewno to Polska i Polacy bardziej skorzystali z przystapienia do Unii Europejskiej niz Niemcy ktorzy jako spoleczenstwo nalezace do grona zaloezycieli, poswiecili polowe sily nabywczej swojej waluty Deutsche Mark, by umozliwic rozszerzenie Unii na kraje wschodu i jednoczesnie stworzenia strefy € uro, strefy dostepnej dla kazdego kto spelni kryteria stabilnosci €.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2021, 14:12 
Rozumiem.
Ciężko gryźć ręką która karmi.
Jednak cieszę się że wróciłem. Dawno nie czytałem takich...niemądrości, delikatnie mówiąc. :lol:
Są na Fejsie strony z różnymi głupotkami, ciekawostkami, teoriami spiskowymi tworzonymi przez naprawdę dobrych asów. Spróbuj tam swoich sił. Będziesz miał zdecydowanie większą publikę, a i zapewne lajki się pojawią.
Szczerze trzymam kciuki.
:)


Na górę
  
 
Post: 21 lut 2021, 14:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a Ty sie po wlasnych dloniach gryziesz? ja nie mam powodu od dziesiecioleci tymi ryncami wypracowuje sobie moj dobrobyt.

link ktory wkleilem jest do strony Pierwszego programu TV Deutschland, a reportarz jest o wspolzyciu mieszkancow Frankfurt Oder i Slubic, translator gugla powinien dac temu rade. A jesli chodzi o kase ktora chcesz bym Ci oddal, to powiem tak, przyslij swojego dziadka na rozmowe i nie do mnie a do dziadka Mülera, Maiera, Brauna, Hessa......a ja to powiem to Wy oddajcie kase, ktora zamias na spoleczenstwo toscie wydali na zabobon i na katabasow.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6642 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 568, 569, 570, 571, 572, 573, 574 ... 665  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group