forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 10:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 666  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lis 2017, 21:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie IroBu ja tam nie jestem z tych co to robio focha. Ot rzeczywiście temat nieadekwatny do temata wontka, to prawda. Jeszcze tu przyde.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2017, 21:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
tematem watka jest pierdolenia kocopolow w kazdej dziedzinie wszystko jest ok, tu nawet ksionc moze pisac, nawet przedewszystkim.... :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 1:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
O ile jest tak, że Kaczyński ma mnie w dupie a jest to wielce prawdopodobne co Pan mówi, to i tak niczego nie zmienia. Ja nadal jestem po słusznej stronie i trudno mi zarzucić agresję, zło. To jest bunt przeciwko bezprawiu. Przypuśćmy, że walczę o swoje prawa i o ile Kaczyński nadal będzie mnie prześladował, to ja zostanę upoważniony, mając na uwadze obronę praw ludzkich wszelkich standardów demokratycznego państwa nawet użyć siły wobec skurwysyna i dać mu w mordę. I wierz mi Pan gdybym był świadkiem tego jakby Kaczyński powiedział do mnie, że mam zamknąć zdradziecką w mordę to nie tylko bym mu zajebał z liścia ale i ze szpica w dupę. Bo proszę Pana, kiedy nie można inaczej dojście swoich praw silą jest godne prawdziwego człowieka. A łachudrę trza nam lać w ryj. Ja wiem, że staję po stronie wartości uniwersalnych a ta kurew wartości te łamie.


Panie Boruch a wiesz Pan, że za prawo uznaje się wolę większości a ta zmienna jest pod wpływem oddziaływań różnych oszołomów jak choragiewka na wietrze i dziś my komuniści jutro kapitalisci?

Wiesz Pan, że na uniwersalne wartości cierpisz nie tylko Pan lecz cały świat z Panem?

Wiesz Pan, że jakieś 7.000.000.000 z kawałkiem myśli sobie o innych - jakie to niemoralne bydło?

Pan zrozum, że Pan nie reprezentujesz żadnych uniwersalnych wartości lecz swoje własne.

Dlatego też jestem serdecznym przeciwnikiem demokracji a zwłaszcza tej podlej tajnej i pośredniej, bo Pan trafisz pechowo na zmutowana psychicznie większość w stanie podniecenia przez jakiegoś oszołoma gloszacego wolę najjaśniejszego i przeżywasz Pan jesień sredniowiecza.

Po tych paru rozmowach z Panem jestem pewien, że nosimy w sobie podobne emocje. Pan mi teraz powiesz jak one mogą zapanować nad pozostałymi umysłami, które akurat są w stanie głoszenia woli najwyższego przekazywanej ustami natchnionych w duchu świętym Kaczyńskiego i Rydzyka?

Wie Pan co strasznie zjebala lewica?
1. Zniszczyła hierarchiczne struktury społeczne - zniszczysz Pan hierarchię i społeczeństwo siega dna.
2. Zbudowała system społeczny oparty na tajemnicach, przemocy i manipilacjach, żeby się nachapac - było pewne, że społeczeństwo odwróci się od tak niskiej moralności.

Ponieważ lewica nie uszanowala wyższych wartości, Pan, reszta i ja musimy teraz cierpiec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 1:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
...... lecz swoje własne....



A jakież to uniwersalne wartości posiada jednodniowy mózg świeżo narodzonego człowieka, wszak pan Boruch jest człowiekiem i kiedyś zapewne jego jednodniowy mózg posiadał uniwersalne jednodniowe wartości, a może nawet sacrum dobra, jak kuroń.

Ciekawym?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 7:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
krystkon pisze:
...... lecz swoje własne....



A jakież to uniwersalne wartości posiada jednodniowy mózg świeżo narodzonego człowieka, wszak pan Boruch jest człowiekiem i kiedyś zapewne jego jednodniowy mózg posiadał uniwersalne jednodniowe wartości, a może nawet sacrum dobra, jak kuroń.

Ciekawym?


Posiadane i wyrażane wartości są funkcją odczuwanych emocji a te każdy ma inne, choć w tej odmienności zdarzają się podobieństwa.
Nie wątpi Pan chyba, że noworodki odczuwają emocje? Muszą bowiem egzystencja polega właśnie na odczuwaniu. Pan po zachowaniu się noworodka od razu rozpoznajesz co noworodek uznaje za dobre i co za złe.

Wg mnie fundamentalne emocje są wrodzone, nie tylko ciało noworodka wywodzi się z podziału ciał rodziców ale i czynność noworodka wywodzi się z czynności własnych rodziców. Noworodek jest fizyczną i umysłową kontynuacją własnych rodziców.
Te fundamenty rozwijają się różnie w różnych środowiskach, tak jak ciało człowieka może przybrać różne formy w zależności od otoczenia fizycznego tak i umysł może przyjąć różne formy w zależności od otoczenia abstrakcyjnego.

Tak jak znajdziesz Pan korzystne i niekorzystne środowisko fizyczne dla własnego ciała tak znajdziesz korzystne i niekorzystne środowisko abstrakcyjne dla własnego umysłu.

Nie po to ludzie dzielą się na odmienne ideowo fora internetowe i nie po to trzymają się swoich forów, żeby zderzać się poglądowo z ludźmi o odmiennych emocjach.

Nie myślcie sobie, że którekolwiek emocje są uniwersalne i wszyscy je odczuwają, jak pokazują przypadki socjopatow, masochistow, terrorystow, samobójców i innych zdarzają się jednostki odczuwajace emocje calkowicie odmienne od powszechnych. Nie ma zadnych granic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 10:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
Pantryglodytes pisze:
krystkon pisze:
...... lecz swoje własne....



A jakież to uniwersalne wartości posiada jednodniowy mózg świeżo narodzonego człowieka, wszak pan Boruch jest człowiekiem i kiedyś zapewne jego jednodniowy mózg posiadał uniwersalne jednodniowe wartości, a może nawet sacrum dobra, jak kuroń.

Ciekawym?


....
Wg mnie fundamentalne emocje są wrodzone.....


Dobrze żeś pan zaznaczył iż to pańskie przekonanie, nie jestem wyznawcą pana przekonań ale z ciekawości pytam skąd pochodzi ta nauka, bo jeśli jest bezpodstawna, to jako pańskie osobiste głębokie wrażenie jest tyleż interesująca co pański palec w pana d....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 11:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
:D Rodzi się nowa dziedzina wiedzy, szkoda tylko, że nie dla wszystkich dostępna.
A pan Panie Pantryglodytes zamiast podejść z przekonaniem, każesz dziurę w dupie palcem wiercić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 11:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
beton pisze:
:D Rodzi się nowa dziedzina wiedzy, szkoda tylko, że nie dla wszystkich dostępna.
A pan Panie Pantryglodytes zamiast podejść z przekonaniem, każesz dziurę w dupie palcem wiercić.


Ośmieszanie to jeden z podstawowych mechanizmów psychicznych, który pomaga wspierać ze świadomości niewygodne fakty.
Będziesz funkcjonować podobnie do innych gatunkow zwierząt ale w swojej świadomości będziesz od nich zupełnie oderwana. Tak działa ludzki umysł. Już się przyzwyczaiłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 12:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
beton pisze:
:D Rodzi się nowa dziedzina wiedzy, szkoda tylko, że nie dla wszystkich dostępna.
A pan Panie Pantryglodytes zamiast podejść z przekonaniem, każesz dziurę w dupie palcem wiercić.


Ośmieszanie to jeden z podstawowych mechanizmów psychicznych, który pomaga wspierać ze świadomości niewygodne fakty.
Będziesz funkcjonować podobnie do innych gatunkow zwierząt ale w swojej świadomości będziesz od nich zupełnie oderwana. Tak działa ludzki umysł. Już się przyzwyczaiłem.


Pan bredzi drogi panie, skoro mówi pan o faktach to je pan przytocz, i podaj źródło, w innym wypadku ośmieszyć pana nie sposób, robi pan to samodzielnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2017, 12:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
beton pisze:
:D Rodzi się nowa dziedzina wiedzy, szkoda tylko, że nie dla wszystkich dostępna.
A pan Panie Pantryglodytes zamiast podejść z przekonaniem, każesz dziurę w dupie palcem wiercić.


Nie wiedzy, rojeń, i fantasmagorii, proszę Pani, niczego nowego pan krystkon tu nie przekazuje, wymysły tworzone przez bezładnie i bezwładnie funkcjonujące umysły są mniej warte niż sny po niestrawnej kolacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 666  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group