forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 11:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6654 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620 ... 666  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 paź 2021, 13:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
wow, woooooowwwwww! slucham wiadomosci na TVN stadion narodowy imieniem Kazimierza Gorskiego nazwano!!!! idzie ku lepszemu, normalnie to albo pod wezwaniem najjasniejszej panienki albo jej zamordowanego syna czy tez bardziej prozaicznie imieniem kurduplowatego brata Lacha Kaczynskiego sie bym spodziewal ze nazwo :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2021, 16:09 
Offline

Rejestracja: 21 gru 2020, 18:00
Posty: 426
To już dawno było w planach. Za kończącej się Platformy o tym słyszałem.
Jeśli pamięć mnie nie myli.
Pisizm z niewiadomych mi powodów czci Górskiego.
(I Krzysztofa Klenczona ?? No tego z Czerwonych Gitar co zginął w wypadku i im piosenki pisał)
Może Kazimierz był zdrowy narodowy? Chociaż nic mi o tym nie wiadomo...
Patrz te wszystkie filmy i programy w różnych programach w Telewizji Kurskiego.
Nawet w głupich teleturniejach na tvp2 co celebryci odgadują zagadki o Górskim odcinek widziałem.
A jakoś latem ( chyba ) w tvp1 był puszczany film dokumentalny o Kazimierzu Górskim.
Górski Junior ( syn Kazimierza ) jechał pociągiem z wnuczkiem i Go wspominali.
Wnuczek jest początkującym lekkoatletą w szkole, czy kimś.
W Platformerskim Szkle Kontaktowym nieraz pokazywali jak Morawiecki Go wychwala.

Pisizm ma Górskiego na sztandarach.

_________________
Wąchanie kleju marki Urban powoduje odjeb, Spiski, widzenie faszystów, Elvisa, Wielkiej Stopy, i mówienie po Rusku z lekkim GRU akcentem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2021, 16:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
czyli ze gdzies w tych pisowskich glowach pozostal cien rozsądku, nie kleske a sukces uczczili, jakos tak nie po staro polsku :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2021, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2014, 23:08
Posty: 3534
Lokalizacja: z tamtąd
Ale ten stadion się będzie nazywał Stadionem Kazimierza Górskiego imienia Lecha Kaczyńskiego i Papieża Polaka w osobie świętego Lolka Wojtyły ksywa Dzepetto.

_________________
Lubię ludzi tak, jak herbatę.
W torbie i w gorącej wodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2021, 17:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
Tusk, twoje gadanie nic nie da, 700 plus ........i masz mandat wyborcy.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2021, 0:49 
Offline

Rejestracja: 21 gru 2020, 18:00
Posty: 426
Niemcu, Nie przejmuj się ! :)
Jest dużo osób które Cię lubią . :)

Hmmm ... sam nie wiem. Polacy są tacy Zamotani....
I przez to nasze Zamotanie łatwo nami sterować.

Ze 3 tygodnie temu ten sondaż zaufania dla tvnu był jakoś. A może na Onecie czytałem.
I z niego wynika że najbardziej zaufanie wzrosło Gowinowi i Kukizowi...
No to ja wysiadam !

Tacy jesteśmy Zamotani - My Polacy.
I to wszystko wina Internetu i Polsko Języcznych Trolli i Hejterów.
Taki Polak się naczyta tych wszystkich gówien płatnych Trolli którzy mieszają i plątają.
Nic dziwnego że jest taki Zamotany.

Ekstrapolując.
Patrz takiego mnie. Jestem osobą dość łatwowierną.
Oglądam Telewizję , czytam internet. A tam dziennikarze Foliarze.
Gdybym nie był już trochę starszy, to mnie też by przerobili na Symetrystę - Pisiura.
Często też się sam motam , zwłaszcza kiedy mnie wkurzą i w grę wejdą emocje.
I właśnie o to Im chodzi.
A co dopiero taki Zwykły Kowalski, któremu (płatne) Trolle Hejterzy robią wodę z mózgu.
I potem jest Symetrystą Pisiurem.


Czy jest na sali jakiś Psycholog do Spraw Społeczeństwa ?? ...

_________________
Wąchanie kleju marki Urban powoduje odjeb, Spiski, widzenie faszystów, Elvisa, Wielkiej Stopy, i mówienie po Rusku z lekkim GRU akcentem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2021, 13:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6460
wiem ze powinienem sie nie!! przejmowac, ale sie troche przejmuje bo rzuca sie cieniem na moja osobe to co sie dzieje w moim starym kraju, moi niemieccy koledzy i przyjaciele kiwaja glowami i pytaja mnie dlaczego Polacy nie dotrzymuja umow miedzynarodowych i jak to sie dzieje ze tyle krzyczya o honorze a jak dadza dupy to nie potrafia wziac kapelusz i podac do dymisji? honorowo! Jest wrecz przeciwnie im mniej honoru tym pewniej sidza w siodle przy korycie panstwowym i siorbio.
A ja Najczesciej odpowiadam: komm, spiele!!!! frage nich so dum!! i wtedy sobie gramy , nie przejmujac sie wcale sytuacja w Polsce, bo przejmowanie sie i tak niczego nie zmieni, sie zmieni kiedy w biedronkach, aldika, lidlach, rzabkach habaniny zabraknie, wtedy wyjda na ulice i obala kurdupla, ale dopoki micha pelna dopoty kurdupel moze spac spokojnie i do popolodnia.

Niech bedzie pochwalona panienka wiecznie dziewica. :) jak by powiedzial Antek.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2021, 15:10 
A moi znajomi pytają mnie kiedy Niemcy skończą ze swoją hipokryzją i przestaną wtrącać się w sprawy z którymi u siebie nie mogą sobie poradzić.

Cytuj:
Arcybiskup Kolonii kardynał Rainer Woelki przez rok trzymał pod kluczem raport dotyczący tuszowania pedofilii wśród księży w jego diecezji. Gdy go w końcu ujawnił, w niemieckim Kościele lecą pierwsze głowy.


A to prawda? Kaganek węglem opalacie?
Chociaż to może i lepiej niż wsadem ludzkim.
Cytuj:
Ani TSUE, ani Komisji Europejskiej nie przyszło do głowy, aby zamykać jakiekolwiek kopalnie w Niemczech. Tymczasem w tym kraju działa coraz więcej kopalń i obecnie ponad 50 proc. energii jest produkowanej z węgla. Komisja nie zabierała głosu, gdy w Niemczech przed pandemią otwierano kolejną elektrownię na węgiel brunatny. Nawet Zieloni w Niemczech nie protestują przeciwko węglowi na terenie Niemiec,


A to prawdziwy niemiecki kaganek. Tfu!!! Bydlęta.
Cytuj:
Wytrzymałość szefa jednej z filii Lidla w Lamballe w Bretonii dosięgła kresu: jego pracownicy cierpią notorycznie na bóle pleców i na dyskopatię, a mimo to stawiane im wymagania odnośnie wydajności i szybkości pracy są coraz wyższe. Jean-Marie Hubert przystąpił do strajku: stanął na parkingu przed marketem z transparentem w ręku i protestuje przeciwko warunkom pracy w sklepie, którego jest kierownikiem od 17 lat.


Na górę
  
 
Post: 11 paź 2021, 15:34 
Offline

Rejestracja: 21 gru 2020, 18:00
Posty: 426
Można wiedzieć z jakiego Szczerbca.pl wziąłeś te cytaty ???
Bo tu jest Forum NIE od Urbana.

To nie Niemcy każą zamykać jakieś Kopalnie w ramach zabezpieczenia, to Unia Europejska !

To My Polacy jesteśmy źli , a Czesi są w tym wypadku dobrzy.
I to my Źli Polacy robimy biednym Czechom świństwo.

A ostatni cytat. Co to ma niby być ??? I o czym to ma świadczyć ???
Że Niemiec protestuje przeciwko swojej firmie bo ta robi go w bambuko ???
Bo ja nie rozumiem.
No, zbrodnia !!!

_________________
Wąchanie kleju marki Urban powoduje odjeb, Spiski, widzenie faszystów, Elvisa, Wielkiej Stopy, i mówienie po Rusku z lekkim GRU akcentem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2021, 15:48 
Niemiecka operatywność.
Wtedy Żydzi dzisiaj Polacy.

Cytuj:
Prawdziwe problemy zaczęły się pod koniec 1937 roku. Właśnie wtedy polityka niekontrolowanego zwiększania deficytu wymknęła się spod kontroli. Zbliżał się nieubłaganie czas spłaty wcześniejszych zobowiązań, a kasa świeciła pustkami.

Należało jak najszybciej zdobyć pieniądze. Najłatwiej rzecz jasna było je ściągnąć z obywateli. Jednakże nie wszystkich. Zgodnie z rasistowskimi teoriami przyświecającymi narodowym socjalistom, obiektem szykan stali się w głównej mierze Żydzi.


Kocham tych kretynów wierzących w szczere intencje elit finansowych.
Przedszkole to dla nich Sorbona. :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6654 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 614, 615, 616, 617, 618, 619, 620 ... 666  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 143 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group