forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 13 gru 2018, 17:15

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438 ... 464  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

wezyr pisze:
Jeszcze nie zgasiłeś?

a no jakos mi nie wychodzi dmuchanie, lepiej pykam :)

Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=4XtPVG22VG4 pykanie jak by nie z tego swiata, religia normalnie

Awatar użytkownika

Mata parę skwarków ze smalcu ku pokrzepieniu wątłych mózgów:

biont pisze:
Od kiedy to obywatele mają wpływ na cokolwiek?
Pierdyliard razy było już na tym forum pisane, że gdyby wybory mogły coś zmienić, to byłyby nielegalne.

agronom pisze:
Ej, Obywarelu IrkuBku, czego tak jes, że tutej wszyskie polityczne naobkoło mówią, że nie ma na kogo głosować, a przy tem napierdalają innych, że źle zagłosowali? Czy Ony są normalne ino udają jebniętych, czy Ony są jebnięte ino udają normalnych?

viewtopic.php?f=9&t=70&start=2360#p151841

---------

viewtopic.php?f=4&t=1190&p=255370#p255309

stary praktyk:
A ja z uporem maniaka będę wszystkim sugerował oglądanie Superstacji - ze szczególnym uwzględnieniem programu Kuby Wątłego.
Właśnie wczoraj dyskutowano na temat powrotu SLD do "gry"!
I wylazło, - niczym szydło z worka, - że cała poruchawka nastawiona jest na upchnięcie paru SL-dowskich genseków na Wiejskiej jako że na nic więcej ich już stać nie będzie.
Albowiem nie ma w tej chwili w tym kraju Lewicy o jakiej społeczeństwu się śni.
A to, co jest, - można nazwać wszystkim ale nie lewicą.......!
I ja się z tym zgadzam.

Howgh! 

Przecież mówię:
SLD Usiłuje wrócić do gry jedynie po to, by paru cwaniaków z naczalstwa na stare lata umieścić w wyjątkowym, obfitującym w rozmaite nagrody oraz dodatki - miejscu. A może ktoś "podejrzewa" - że oni chcą wrócić by poprawić sytuację w służbie zdrowia albo zwiększyć dotację na wyższe uczelnie......?!
Noż kurwa.........?!
Takiego głupka chyba już tu nie ma........?! 

A może są...?!
Przyznawać mi się tu zara......... 

Older! - dzie masz tę gumę służbowo........ 

Zara się durniom głupotę ze łbów wybije................. 

http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=1190&p=255370#p255370

http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=9&start=1740#p164426

To w. Miller też gupi huj.
Kurdupel,..........and company.......to samo.
To na kogo tu kurwa głosować............?! 

http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=9&t=70&start=4330#p255139

Tytuł: Re: krzyz moj wlasny i z niego spuszczanie.......

i co....i co......?!
I nic. Jeśli po raz kolejny obywatele dupy nie ruszo, - kurdupel będzie u koryta do końca świata i jeden dzień dłużej....... 

Chyba, że już ma wszystkich w łapach to nawet wybory nie pomogo.........!

http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=9&t=61&p=249342&hilit=+urnach#p249342

stary praktyk pisze:

A ja mam mieszane odczucia w sprawie tego foliowania:
Z jednej strony podziwiam gościa za odwagę z drugiej ........no właśnie:
Było jak 2x2= 4, że go dupną i zapłaci za numer. A nazwa i tak i tak pozostanie. 
Co zyskał, oprócz grzywny bo ta na bank go czeka.
W ten sposób sie tej sprawy nie rozwiąże. To należy rozegrać przy urnach wybierając tych, którzy po przejęciu władzy po PiSie wrócą do normalnego świata.
Znaczy, - szanuję gupka.......o! może tak.

p.s
Bo przecież nie jest tak, by kurdupel nie wiedział, co lemingi o tych nazwach myślą.......

Boruch
Tylko co w takiej sytuacji robić? Przecież ten naród....... (tu stawiam kropki niech sobie każdy wpisze jaki ma stosunek) jakby nie reagował na to co się dzieje. A i wybory najprawdopodobniej niczego nie zmienią. Jesteśmy bezsilni?

Chodzi mi tylko o to - skoro Nowoczesna wg Pani to partia niszowa, czym w takim razie jest wobec Nowoczesnej dzisiejsza
 http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=710&p=232201&hilit=+urnach#p232201

stary praktyk
Stanax:
O tym wie parę osób - tych co światlejszych lecz absolutnie tego nie można powiedzieć, by to byli ci uczciwi ( co za głupie okreslenie ). Reszta lemingów nawet o tym nie słyszała a nawet jeśli, -nic z tego nie zrozumiała ( tak mają lemingi ).
Problem polega na tym, że tych ( lemingów) - jest 95%.
Oczywiście jest to siła jako głosy przy urnach. Pozytywna, - pod warunkiem, że potrafi posługiwać się własnym rozumem.
A z tym jak jest,- wszyscy widzą.
W związku z tym, proponuję takich spraw nie ujawniać.
Przynajmniej ja będę spał spokojnie a nie rzucał się przez pół nocy, nie mogąc usnąć.........wkurwiony takimi newsami

http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=9&p=235233&hilit=+wyborach#p235233

Boruch:
Chodzi mi tylko o to - skoro Nowoczesna wg Pani to partia niszowa, czym w takim razie jest wobec Nowoczesnej dzisiejsza lewica? O to mi tylko chodzi. 

Nie jestem zwolennikiem Nowoczesnej. Nie po drodze mi z nimi. Na wiele spraw, np równości, tolerancji w przeszłości wypowiadali się niejasno, kluczyli. Niemniej, jeżeli miałbym ocenić dzisiejsze partie w parlamencie do kogo byłoby mi najbliżej to właśnie do Nowoczesnej, jako do partii usytuowanej w sejmie najbardziej na lewo. Jakie szanse ma Nowoczesna aby skupić na sobie klasę średnią, przyciągnąć do siebie Polaków rozgoryczonych rządami oszustów i bandytów z pislamu tego nie wiem. Czas pokaże. Ja i tak w przyszłych wyborach oddam głos na lewicę - najprawdopodobniej SLD. Już dawno skończyłem z wyborem tzw lepszego zła.

http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=747&p=234970&hilit=+wyborach#p234970

Boruch:
Pani Beton, z szacunkiem, a jak mówić o ignorantach i tych wszystkich co to popierają. O tych piszę, nie o Pani, broń bobrze. Ja przynajmniej w wyborach nie popieram tego tałatajstwa. Swoją "mądrość" każdy powinien przede wszystkim przy urnie wykazać. I o tym piszę. Przecież już raz wybrano tę "dobrą zmianę", co się nam czkawką odbiło. I drugi raz to samo?

-----------------

Ofkors, Boruch, ofkors.

To jest właśnie trafne podsumowanie, ile jest wśród nas ludzi, którzy rozum zgubili.
 http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=1190&p=255370#p255305

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

a Ty Agronom co mi tu pierdolisz... nie masz swojego koncika politycznego, tu jest koncik do wszystkiego....

znaczy i dla Twojego pierdolenia, ok , ok....sie czlowiek czasami zapomina w swojej demokracji :) :)

Awatar użytkownika

Hejka, Irek, Chuju podły. Zoba stary zasmalcowany mózg praktyka: od wczora z wieczora, jak wpisa tu walłem, nie zreflektował się nic nad sobą i dalej pierdoli jak potłuczony fest, może ongi o burty. Wyzywa od lemingów naród, a siebie uważa za mądrego. Tutej przykład z jedny strony dzisiejszy, wpisy 3:

"
 http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=119&p=255559#p255559

Polska fest mocarstwo

stary praktyk pisze:
Tak bywa, gdy głupi suweren da do ręki małpie, - brzytwę...... 
 Albo jak o kierunku polityki decyduje klecha........ 

Nic sie nie martw;
Po czterech latach znowu powróci jakaś odmiana PiS-u i znowu da....... 
I tak sobie będą "podawać" ciemnego suwerena z reki do reki aż go uduszą miłością swoją na śmierć.....

Ale w Grecji nie rządzi Rydzyk i jego kamaryla.........! 
To i Grecy nadal spokojnie sypiajo......... 
"

Dali nie paczyłek na fo, albowiem poczułek się niedobrze, czyli nieswojo.
Ej, Irek, we no, tego skwarkojada spytaj o to, czemu nie dzierży władzy mądry suweren ino suweren głupi, a jak powie, że system jest licznościowy, a nie jakościowy (mądrościowy, praktykowy), tedy spytaj, Chuju, jak zmienić system, czy stary sadłojad ma jakieś w tym temacie przemyślenia. Skoro mądry (wszak tak wrzeszczący), to powinien mieć. Czy?

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

kurwa, jebane czosnekcośtam..

Awatar użytkownika

https://www.youtube.com/watch?v=zjWACayfA0k

i niech mi ktorys powie ze ja i on to jestesmy glupie chuje.

Awatar użytkownika

podobno sie tu ,kurwa, cieszycie popijajac szampana z tego ze ciapaci zarzneli Waszego, na dowod wklejam ...ktus Wam u Sfini dupe obrabia :)

Na forum NIE strzelają korki od szampana świętując zwycięstwo socjalistycznego humanizmu, z powodu jeszcze niezlikwidowanej przez PiS, niezawisłości sędziowskiej. Właśnie zapadł niezawisły wyrok w spawie zabicia przez Araba polskiego chuligana, za to, że ukradł butelkę oranżady i wyzwał Araba od hui, a Arab wybiegł za uciekającym, dogonił z drugim Arabem i kiedy jeden trzymał chuligana, drugi zadawał trzymanemu chuliganowi śmiertelne ciosy nożem. Niezawisły sędzia w swojej danej mu przez boga niezawisłości wdał wyrok za morderstwo z premedytacją – jeden rok w zawieszeniu i 6 tysięcy złotych grzywny. Tak więc, nie jest to tak jeszcze zupełne zwycięstwo humanizmu, Agafia byłaby usatysfakcjonowana, gdyby humanistyczna niezawisłość uznała tę przecież obronę konieczną Araba przed polskim faszystą, nie za przestępstwo, a co najwyżej za wykroczenie i ukarała Araba mandatem w wysokości, góra 50 złotych, jednak, Boruch i na to się nie godzi, jeżeli niezawisłość ma być humanistyczna, to tylko całkowite uniewinnienie i zacne odszkodowanie za pohańbienie honoru Araba przez faszystowskiego zbrodniarza polskiego.

To co tu napisałem, to nie są żarty, Komandorze, tak właśnie uważają twoi przyjaciele z forum NIE, wraz z twoim serdecznym przyjacielem Irobem, a gdybyś nie wierzył, toć przecie zawsze możesz serdecznego przyjaciela swego zapytać, a i Agafia tu zagląda, to i też ci powie, że w humanistycznej Szwecji nie skrzywdzono by tak Araba.

to prawda? sie pytam!!!! TO JA sie pytam....

Awatar użytkownika

Spoko, to rewelacje Baryckiego :D
Choć nie wiem, nie czytam, bo mnie to nudzi. Wolę samoloty oglądać ;)

Awatar użytkownika

Miło mi niezmiernie, że na portalach między innymi o boruchu się rozprawia. I jakże celnie postawione wnioski! :lol:

ps.

O ile to Barycki pisał to widać, że chłopisko cierpi i jednak tęskni za nami. I tu prośba do moderacji, aby może amnestię ogłosiło. Bo przecież chłop zwariuje albo zapije się na śmierć tymi nalewkami. :lol: Ja wiem, że moje notowania na tym fo po powrocie Rzeczonego spadną znacznie, bo gdzieżby taki boruch mógł się równać intelektualnie i sofistyką do Onego. :lol: Tak dla ubarwienia fo wnoszę o to Droga Moderacjo. :oops:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4635 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438 ... 464  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.