forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 lip 2018, 0:19

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4080 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Strzał z samolota to nie to samo co jebnięcie o próg, ale efekty końcowe podobne. :lol:

Ostatnio zmieniony 24 cze 2018, 8:59 przez wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Panie Hornet, ja nie wiem w jakim czasie to było o czym Pan piszesz, może wtedy w Polsce takich metod nie było, może. Ale po co było się rzucać z kocem jak można było uśpić zwierzątko środkiem usypiającym? Może wtedy nikt do takich wydarzeń nie podchodził delikatnie? Sadząc po tym jakim to pojazdem zawieźliście sarenkę do lasu domyślam się, że było to w okresie "niewoli ludu" a cywylyzacja i ochrona zwierzyny do nas słabo docierała. Ale i tak chwała wam, że zrobiliście to co do was należało. Co stało się później nie wasza wina.

Boruch pisze:
stary praktyk pisze:
I tego, Boruchu zmienić się nie da.
Za dużo tych kurew w tym kraju.

Rzadko z Tobą się nie zgadzam ale tu jednak muszę. Nie wierzę, że nic nie da się zmienić na lepsze na porządek i dobre funkcjonowanie Drogi Praktyku. Trzeba tylko, aby kogo trzeba tak po ojcowsku jak bywało kiedyś w łeb pierdolnąć. Ile razy mój ociec mnie tak z samolota w łeb pierdolnął abym się zebrał w kupę. :lol: I zobaczcie jaki porządny człowiek ze mnie wyrósł. :lol: Może niezbyt mądry jestem bo do nauki trudno mnie było zapędzić, ale przynajmniej w kwestii wrażliwości nad krzywdą, która się gdzieś dzieje odniosło skutek. ;)

Znaczy, mieliśmy podobnie.
Dopiero teraz uświadomiłeś mi, co jest powodem, że ze mnie taki dobry i porządny człowiek wyrósł.
Okazuje się, że nie doceniałem metod wychowawczych mojego starego........ :roll:
Co zaś dotyczy Twojej wiary w "zmiany na lepsze" - pozwolę sobie pozostać sceptykiem.
Tak mi coś podpowiada, że to nieosiągalne albo trudno osiągalne.
Kurwów zawsze dość....... :oops:

Awatar użytkownika

Co do tych metod - na mnie to chyba odniosło skutek, ale ja już takich metod jak mój ojciec nie stosowałem(tego jednego lekkiego klapsa na pupkę chyba nie muszę liczyć) i osiągnąłem podobny wynik wychowawczy. powiem więcej - do nauki nie trza było gonić, samo się garnęło. Zapewne to lepiej dla mnie bo teraz moje dziecko nie może powiedzieć, że brało wpierdol wychowawczy od starego. Z tym, że chyba jest różnica - wychowanie syna a wychowanie córki. Pewnie bywają wyjątki i córeczki są diabełkami ale u mnie tak nie było. To mnie napawa dumą.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Panie Hornet,(...) można było uśpić zwierzątko środkiem usypiającym? .

Ustawiliśmy się przeto we czterech, masywnych chłopów jeden w drugiego i kiwając sie wdzięcznie na boki, niczym Artyści Chóru Aleksandrowa, pięknym quartetem męskich basów zaśpiewaliśmy sarence kołysankę:

♪♫♫♪♪♫♫♫♪♫ Ach śpij saręko oczka zmrusz , nie pobrykasz dzisiaj jusz, w kocyk misia zawiniemy , wchuj do lasu wywieziemy, ach śpij sa-ręęęęę-koooo, śpiiiij. ♪♫♫♪♪♫♫♫♪♫

Po trzech godzinach kolega Długi usnął na stojąc a ta mała zdzira nie chciała :lol:

PS. Nie było wtedy tak ogólnie dostepnych strzykawek ze srodkiem usypiajacym- mieli jedynie weterynarze wojewódzcy i to też ścisłego rozliczenia.

No to teraz jest jasne, dla czego saręka zdechła....... :o
Też nie jestem pewny, czy owe "występy" lokalnych trubadurów bym zdzierżył bez szwanku........ :oops:

Awatar użytkownika

Hornet pisze:
Boruch pisze:
Panie Hornet,(...) można było uśpić zwierzątko środkiem usypiającym? .

Ustawiliśmy się przeto we czterech, masywnych chłopów jeden w drugiego i kiwając sie wdzięcznie na boki, niczym Artyści Chóru Aleksandrowa, pięknym quartetem męskich basów zaśpiewaliśmy sarence kołysankę:

♪♫♫♪♪♫♫♫♪♫ Ach śpij saręko oczka zmrusz , nie pobrykasz dzisiaj jusz, w kocyk misia zawiniemy , wchuj do lasu wywieziemy, ach śpij sa-ręęęęę-koooo, śpiiiij. ♪♫♫♪♪♫♫♫♪♫

Po trzech godzinach kolega Długi usnął na stojąc a ta mała zdzira nie chciała :lol:

PS. Nie było wtedy tak ogólnie dostepnych strzykawek ze srodkiem usypiajacym- mieli jedynie weterynarze wojewódzcy i to też ścisłego rozliczenia.

:lol: :lol: :lol: :lol: No przeca tak podejrzewałem. Ale dobry z Ciebie człek Hornet.

A cholera jego wie, czy on taki dobry.
Ma rozum. Ale czy dobry............ :roll:

:lol: :lol: :lol:

dobry człowiek.
tylko charakter paskudny.

:lol:

Awatar użytkownika

Abo jak mawiajo: on chop w porządku, ino ma chuja wariata. :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4080 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 408  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.