forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 lis 2018, 23:19

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 452  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
No nie wiem...
Czarna Mańka na gęsi kanadyjskiej?
:roll:

Lepiej niż odwrotnie :lol:

Awatar użytkownika

Na ratowanie ludzi nie ma pieniędzy a głupia histeryczka chciała kozła do szpitala zawieźć.
Jesteśmy zbyt ubogim krajem aby posiadać bezpłatny system ratowania potrąconych koziołków.
Zwierzę, mimo iż ciężko ranne, broni się i chce uciekać przed najbardziej strasznym dlań człowiekiem. Stres jest tak silny, że wszelkie próby ratowania zwierzaka kończą się jego cierpieniem i śmiercią.
Najbardziej humanitarnym gestem ze strony ludzi było dobicie kozła strzałem z broni palnej.
Wiem, że ludziom z syndromem Jelonka Bambiego ciężko jest to pojąć ale to jest prawda, chociaż bolesna.
I proszę nie obwiniać Funkcjonariuszy, bo postąpili bardzo rozsądnie mimo, iż nie maja przyjemnej pracy. Najłatwiej jest bowiem siedzieć, pierdzieć w stołek i pisać wszechmądre komentarze.
Darz kurwa, Bór.

Awatar użytkownika

Niedawno całkiem, mendia pisały o jakim kuraku bez dzioba, któremu wydrukowano dziób w 3d
i przyklajstrowano do kurzęczego łba. Miliony kurwa kurczaków zabija się taśmowo dla KFC,
skrzydełka i podudzia urzynając jeszcze na żywca, a temu jednemu zafundowano operację za
tysiąc baksów w imię chuj wie czego, zamiast mu niewygodę w rosole skrócić. Paranoja!

Spokojnie Wiarek.
Najprawdopodobniej chodziło o wykonanie doświadczenia dla dobra nauki.
Spróbowano, czy aby przypadkiem, nie da się tej metody zastosować gdy Tobie kto pa mordie nakładzie
i Cię nieco zdeformuje, - czy tego nie da się zastosować aby Tobie jaki-taki wygląd przywrócić.
Nie będziesz przecież straszył dzieci......... ;)

Hornet praw jest.
Niedawno słyszałem, że właśnie sarna/jeleń, w kontakcie z człowiekiem
nabawia się tak intensywnego stresu, że w większości przypadków kończy się on śmiercią zwierzęcia..... :oops:

Awatar użytkownika

Hornet pisze:
Na ratowanie ludzi nie ma pieniędzy a głupia histeryczka chciała kozła do szpitala zawieźć.
Jesteśmy zbyt ubogim krajem aby posiadać bezpłatny system ratowania potrąconych koziołków.
Zwierzę, mimo iż ciężko ranne, broni się i chce uciekać przed najbardziej strasznym dlań człowiekiem. Stres jest tak silny, że wszelkie próby ratowania zwierzaka kończą się jego cierpieniem i śmiercią.
Najbardziej humanitarnym gestem ze strony ludzi było dobicie kozła strzałem z broni palnej.
Wiem, że ludziom z syndromem Jelonka Bambiego ciężko jest to pojąć ale to jest prawda, chociaż bolesna.
I proszę nie obwiniać Funkcjonariuszy, bo postąpili bardzo rozsądnie mimo, iż nie maja przyjemnej pracy. Najłatwiej jest bowiem siedzieć, pierdzieć w stołek i pisać wszechmądre komentarze.
Darz kurwa, Bór.

Tak, to ja napisałem o tym koziołku. Napisałem dlatego, że w tym kraju nic nie działa jak należy. Nawet nikomu się nie che aby działało. Owszem przepisy, jakieś instrukcje może i są jak działać ale kto by je tam czytał a co dopiero stosował. Godzę się z tym, że danego koziołka może humanitarnie było zastrzelić, bo nie było szans na ratunek. Ale z opisu wynikało, że tak naprawdę decyzję podjęto bo jakiejś kurwie pojebały się rejony działania, kolejna kurew nie miał chęci aby przyjechać i stwierdzić jaki jest stan koziołka. A wypadki się zdarzają i zdarzać będą.

I tego, Boruchu zmienić się nie da.
Za dużo tych kurew w tym kraju.

Awatar użytkownika

Kiedyś chłop zadzwonił do Koła Łowieckiego w którym pełniłem funkcję niezłej szyszki i powiedział, że w ogrodzonym sadzie jest sarna i ,,zabirajta se jo z moji posesji" czyli że mamy ,,sobie" ją usunąć.
Pojechaliśmy we czterech, zagoniliśmy sarnę w róg ogrodzenia, Długi się na nią rzucił jak żbik z kocem, którym natychmiast zasłonił zwierzakowi głowę. Robiliśmy cały zabieg ostrożnie, gdyż sarnie kości są niezwykle kruche i przy odłowie trzeba uważać, by nie zrobic krzywdy zwierzakowi.
Sarna nie była wiązana a jedynie w tym tłumoku została odwieziona odkrytym Gaz-em69 do niedalekiego lasu i tam , na brzegu zarośli wypuszczona.
Odeszła spokojnie w gąszcz. Na drugi dzień dzieci znalazły dwa martwe, sarnie płody i wykrwawiona kozę nieopodal małych.
Już kurwa my, ludzie, lepiej tym biednym zwierzątkom nie pomagajmy, bo wszystkie pójda za Tęczowy Most i bachorom będziemy pożółkłe fotografie jelonków pokazywali.
Może i my kochamy zwierzątka okropnie ale niestety jest to miłość bez wzajemności.

Darz Bór sosnowy i okoliczne zagajniki.

Masz sporo racji.
Ja nawet jestem zdania, że nie wszystkie osobniki muszą te zwierzątka kochać.
Ja bym tylko chciał, żeby je zostawili w spokoju i nie krzywdzili...... :oops:
Chociaż..............mam nieodparte wrażenie, że moja suka mnie kocha.......!
Zwłaszcza, gdy jej kroję żarcie do michy.... ;)

Awatar użytkownika

stary praktyk pisze:
I tego, Boruchu zmienić się nie da.
Za dużo tych kurew w tym kraju.

Rzadko z Tobą się nie zgadzam ale tu jednak muszę. Nie wierzę, że nic nie da się zmienić na lepsze na porządek i dobre funkcjonowanie Drogi Praktyku. Trzeba tylko, aby kogo trzeba tak po ojcowsku jak bywało kiedyś w łeb pierdolnąć. Ile razy mój ociec mnie tak z samolota w łeb pierdolnął abym się zebrał w kupę. :lol: I zobaczcie jaki porządny człowiek ze mnie wyrósł. :lol: Może niezbyt mądry jestem bo do nauki trudno mnie było zapędzić, ale przynajmniej w kwestii wrażliwości nad krzywdą, która się gdzieś dzieje odniosło skutek. ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 399, 400, 401, 402, 403, 404, 405 ... 452  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.