forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 21:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 sie 2017, 12:40 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Bo to nie ludzie ino ludziska som.
Na marginesie: - jednak ja się nie dziwię,
Kaczusia odpowiednio przyrządzona jest cymes albo i lepiej........!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 12:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Killashandra Ree pisze:
A czy ktoś tu pisał o kulinarnych wartościach kota?




Oczywiście, że nie, ale wspominają o kaczce zamieniając ja z obiektu cudu natury w obiekt kulinarny.


ps.
Ja też lubię kaczusię na talerzu. A tzw pekińska super.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 16:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... .html#Prze

No kurdwa - tyle lat żyję na tym świecie, kilkadziesiąt lat trudnię się procederem wędkarskim, z tego też względu obcowanie z naturą nie jest dla mnie nowością i nigdy dotąd nie napotkałem na swej drodze szakala złocistego. Lisy tak, ale nie szakala złocistego. I teraz ten sukinsyn wydaje rozporządzenie, że na te psiaki będzie można polować. Pytam się ciebie chuju, pijaku jeden, kurwo rydzykowa, robaczywy chuju - po co?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 18:41 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Boruchu kochany !
To ja natentychmiast podpisuję się pod Twoim linkiem obiema rencami aby ta franca szyszka obie nogi złamała natychmiast za swoje decyzje z ochroną środowiska związane. Jakem ateista tak na mszę chyba dam aby go jak najszybciej szlag trafił. Może środowisko choć trochę uratujemy...... :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 18:52 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
www.youtube.com/watch?v=lKLiIocg-C0
w czasie 1:55 jeden mówi:"Złocisty panie Rapaport" mimo, że tamten nawet złocistego nie przypomina. Przecież Ty to powinieneś zrozumieć. Przecież też jesteś pan Żyd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sie 2017, 19:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie szczwacz ja Pańkie filozofie nie rozumie, bo Pan jesteś goj. Take myszuge.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 0:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Wszelka obca zwierzyna powinna być u nas odławiana i do zoo, albowiem wypiera naszą endemiczną. To tak jak z imigrantami; w pizdu.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 7:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Gdy jakiś zwierz spierniczy z ZOO, fermy lub zostanie wyrzucony przez znudzonego nim właściciela,
wtedy "eksterminacja" z obcego dla zwierza ekosystemu jest pożądana.

Inaczej ma się sprawa ze zwierzakami, które pojawiają się na dotąd niezamieszkiwanym przez siebie
terenie, na przykład w związku ze zmianami klimatycznymi. Tu ingerencja człowieka powinna być
ostrożna / przemyślana, bo nic w przyrodzie nie dzieje się bez powodu.
________________________________



Może nie całkiem w temacie, ale warto przeczytać:

Cytuj:
Metanowiec Cristophe de Margerie jako pierwszy przepłynął przez Cieśninę Beringa bez asysty lodołamaczy.

Było to możliwe dzięki zmianom klimatu i topnieniu lodu — poinformował portal OilPrice.com.
Statek z LNG transportował surowiec z terminalu Snohvit w Norwegii do koreańskiego portu Boryeong.
Trasa przez Cieśninę Beringa zajmuje 15 dni, połowę krócej niż przez Kanał Sueski.
Tankowce już wcześniej korzystały z drogi przez Arktykę, ale wymagało to udziału lodołamaczy.
Cristophe de Margerie pokonał cieśninę samotnie. Statek jest do tego przystosowany — grubość
poszycia pozwala na przepływanie przez lód o grubości przekraczającej 2 metry.
Gazowiec nosi nazwisko byłego szefa koncernu Total, który w październiku 2014 r.
zginął w katastrofie na moskiewskim lotnisku. To pierwszy z 15 statków,
którymi francuska firma chce transportować rosyjski gaz wydobywany w Jamale
w północno-zachodniej Syberii do Azji trasą północną.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 7:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
starykizior pisze:
Wszelka obca zwierzyna powinna być u nas odławiana i do zoo, albowiem wypiera naszą endemiczną. To tak jak z imigrantami; w pizdu.


Nie da rady Panie Kizior, a nawet nienada. Szakal Złocisty to gatunek wędrowny. I skoro do nas przywędrował sam z terenów południowo-wschodniej Europy gdzie jest gatunkiem rodzimym, to powinien być. Problem tyko w tym aby zachować równowagę. Ekspansja tego gatunku nam zupełnie nie grozi. Być może ten radjomaryjny rydzykowy szmaciarz nie ma w swojej kolekcji wypchanego Szakala przez siebie zabitego. Szyszko powinien raczej pomyśleć nad liczebnością lisa, bo z tym jest większy problem. Lis zagraża właśnie innym roślinożernym gatunkom, takim jak chociażby zając, który niegdyś obecny na naszych polach zniknął prawie zupełnie. I tak na prawdę naturalnych wrogów nie ma. Jedynie tam gdzie występuje wilk. O misiach nie wspomnę bo z racji nielicznego występowania kasowanie lisów jest znikome.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sie 2017, 8:47 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
a ja głupi, myślałem, że znalazłeś pan tylko okazję do dojebania nadszyszkownikowi. Ale dobra, niech będzie. Co do zajęcy, to nie tylko lisy ale też kłusownicy. Słyszałem, że w świętokrzyskim, jak idzie pogrzeb i napatoczy się jakiś zając, to stawiają trumnę na miedzy i wszyscy żałobnicy gonią szaraka do skutku. Nieboszczyk poczeka- zając nie bardzo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group