forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 530  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 gru 2017, 18:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Śliczne te tybetańskie ratlerki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Killashandra Ree pisze:
.............


Te psy są strasznie uparte,głupie i nikogo nie słuchają.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 20:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To podobnie jak niektórzy ludzie. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Fakt ten opis doskonale do Pana pasuje.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 21:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
To Boruch też jest pisowskim kretynem?
No pacz pan, kto by pomyślał. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 21:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Proszę Pana psy nie są głupie. Żaden pies taki nie jest. I o to chodzi, że głupi są właśnie ci co tak piszą. Abo mówią. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 21:30 
Nie ma wiekszych łobuzów nad Maliniaki.. Pan który przyjechał po Lejka, to profesjonalista. Owszem, drastycznie wyglądało zabieranie mojej psiny kochanej, ale dobra, spec od bestii..
Poryczałam, poryczałam...Tomek, bo tak ma na imie dzwoni po kilku dniach, no On to nie wie, co był z Lejkiem za problem, i że jakby nas nie zobaczył, to by nie uwierzył. Głupio mi się zrobiło, serce mi z tęsknoty za psiejskiem pęka, a jeszcze facet twierdzi, że psina ułozona itd..po dwóch dniach od telefonu chapnął Tomka.. aaaaaaaa-pomyślałam. A jednak. Potem znowu...Okazuje się że Lejek jest wnukiem mistrza Polski psów obronnych czy jakoś tak.. dominację ma w genach. Pies petarda, po prostu, ale to nie jest dla normalnych ludzi. On musi pracować i czuć bata nad dupą, że tak powiem.. Miałam Leja odwiedzić, ale serducho mi nie strzyma. Starsznie za nim tęsknię, ale i on zachowywał się strasznie. Nie ma chyba większych bandziorów niż Maliniaki..Teraz już wiem, że to rasa dla wyczynowców. Ludzi z ogromnym doświadczeniem. Ostrych i konsekwentnych. Nie dla mnie..ja zwierzaki tylko kocham..

Ale Bubek jest też łobuzem. Małe gówienko, a tak szaleje..ADHD ma bankowo.
Ma swój kartonik z kocykiem i w dzień tam sypia, ale kiedy przychodzi noc zawodzi, i zabieram go do wyra, kładę na podusi, morduchnę przytula do mojej i dopiero wtedy zasypia. A obok 3 koty, Buła, Maślak i Maciej, a do kartonika Bubusiowego wchodzi upośledzona kotka Halina, i tak chrapią do rana.. Nie wiem jak to będzie, bo Stary lada dzień wraca. Mamy wielkie wyro, ale wszyscy się nie zmieścimy.
Bubek z pewnością nie będzie spał w kartoniku.:)

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 15 gru 2017, 21:36 
Gdyby ktoś pytał; Bubuś jest mieszanką teriera, sznaucera i cocer spaniela, w jakich proporcjach nie wiem, bo impreza była spora. Rasowy kundelek. :)
A co paskudny...Moje psy i koty jedzą zupy (też). Bubek dziś pół dnia z brodą w ogórkowej na żeberkach unurzaną chadzał. :)


Na górę
  
 
Post: 15 gru 2017, 21:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Zaraz się skapłam, że piesek będzie podobny do mojej Soni.
Po rozkładzie kudełków na piersi i uszki ma klapiate.
Szkoda tego Lejka. :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 gru 2017, 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie chcę się wtrącać, ale myślę, że powinniście się jakoś pogodzić z tym spaniem. Być może, że z czasem sam dojdzie do wniosku, że najlepiej mu na własnym posłaniu. Mój poprzedni pies też tak miał, że spał w wyrze, potem upatrzył sobie szafę w przedpokoju, a potem spał na specjalnej kanapce, którą mu zakupiliśmy. A Lejka radzę nie odwiedzać. Niech mnie Pani dobrze zrozumie. Tak będzie lepiej dla Pani i dla Lejka. Najważniejsze, że trafił w dobre ręce. Ja tez chciałem zawsze mieć owczarka niemieckiego. Ale nigdy nie było mnie stać na takiego psa. Z drugiej strony jak sobie pomyślę o ewentualnych kłopotach, to myśle sobie, że dobrze sie stało, że miałem i mam w tej chwili najlepsza rase na świecie czyli kundelki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329 ... 530  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group